Registrace na portálu www.vstromklub.cz dává uživatel svůj bezvýhradný souhlas se zpracováním uložených osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů ve prospěch provozovatele portálu www.vstromklub.cz a jeho partnerů, či reklamních klientů. 
Uživatel potvrzením svojí registrace zároveň souhlasí, že uvedené údaje v profilu jsou viditelné pro ostatní registrované uživatele a mohou být použity pro kontaktní účely. Všechny uvedené údaje v profilu jsou dobrovolně poskytnuté uživatelem s plným vědomím výše uvedeného. Zobrazováním údajů ostatním registrovaným uživatelům se registrací každý vystavuje riziku možné zneužití jiným uživatelem a toto riziko podstupuje naprosto vědomě a dobrovolně.

POKUD NESOUHLASÍTE S VÝŠE UVEDENÝM ÚČELEM UCHOVÁNÍ A ZPŮSOBU POUŽÍVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ, NEREGISTRUJTE SE NA PORTÁLU, PŘÍPADNĚ SVOJÍ REGISTRACI KDYKOLIV ZRUŠTE! 

 

Publikovaný obsah webu a diskuse je moderována a platí zde níže uvedená pravidla, mimo pravidel slušného chování a respektování legislativy České republiky.

Závazná pravidla

 1. Pište česky nebo slovensky. Nutné anglické citace pokud možno překládejte.
 2. Pište s háčky a čárkami. Delší text rozdělte do odstavců. Používejte větnou interpunkci.
 3. Text psaný velkými písmeny nebo nadměrně formátovaný text je považován za výstřední a může být odstraněn.
 4. Pište slušně. Nadměrně sprostá slova budou odstraněna.
 5. Tato diskuse neslouží ke sdílení informací o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností penalizováni.
 6. Příspěvky s čistě komerčním podtextem mohou být redukovány.
 7. Nevkládejte do svých textů podpisy ani podpisové odkazy. Budou odstraněny, protože jde o duplicitní informaci.

Dobře míněné rady pro tazatele

 1. V diskusi je možné hledat. Využijte toho namísto pokládání již zodpovězených dotazů. Máte tak šanci nalézt i daleko fundovanější odpověď na svůj dotaz, než by se vám dostalo nyní při jeho opětovném pokládání.
 2. Je ve vašem zájmu vybrat správnou diskusi pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty.
 3. Dotaz pokládejte co nejpřesněji. Je-li to možné, zadejte co nejvíce podrobností. Ideálně ukázku kódu nebo odkaz na ukázkovou problematickou stránku.
 4. Kladete-li dotaz v titulku, raději jej ještě jednou zopakujte v těle zprávy.

Doporučení pro odpovídající

 1. Zkuste psát většinou jenom tehdy, pokud máte co říct :-)
 2. Jestliže odpovídáte odkazem, uveďte prosím několika slovy, kam míří.
 3. Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal. Držte se tématu.

You have no rights to post comments