exclamation-circle Important Nový model V-Strom 650

12 roků 7 měsíců zpět #23450 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tedy kluci nevím jak vy, ale já se už rozhodl - do nového Stromíka jdu na jaře!!!! :v:
Takže moje 2009 ABS bude teď na prodej - musím ještě sepsat seznam doplňků, co na tom je a co nemá cenu sundavat a dávám inzerát :D

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Kokin
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Více
12 roků 7 měsíců zpět #23447 od Okoun
Okoun replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Nevím zda někdo tady to video už dal , ale provedení je na :good:

Buď dobrý člověče !!!:-)

• Okoun
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
Více
12 roků 7 měsíců zpět #23097 od Mates
Mates replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tak jsem mluvil s dealerem,který s tím jezdil na testovačce.A jeho postřeh: lepší nové přední vdlice,lepší charakteristika motoru,menší spotřeba,nové ABS a super,plexi paráda,posez OK,ale pocit,že sedí na uzké motorce asi dáno změnou velikosti nádrže,cena by mohla být nižší (podle něho),konečné vyjádření moto mezi 650 a 1000,což zní pro nový model velice pozitivně :good:

Více
12 roků 7 měsíců zpět #22946 od lobo6
lobo6 replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tak tento kryt se mi zdá je jen pro parádu, vzít s tím o kámen tak nadělá víc škody jak užitku.

• lobo6
Více
12 roků 7 měsíců zpět #22926 od Kokin

Přílohy:

• Kokin
Více
12 roků 7 měsíců zpět #22925 od Kokin

Přílohy:

• Kokin
Více
12 roků 7 měsíců zpět #22924 od Kokin
SW-motech už ohlásil doplňky pro nového Stromka:

Přílohy:

• Kokin
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22645 od barvajs
barvajs replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Je to jak píše irr. Podvozek je tužší, neozývá se to typický klepnutí. Sedlo je velice pohodlný, spíš tvrdší. Myslím že se na něm dá vydržet dlouho. Motor je takovej elastičtější, má měkkej chod. Ten výfuk je v podstatě stejnej, ale ta koncovka vypadá daleko líp, to jo. Řidítka pořád stejně hrozný jako na starším modelu, je to jako když držíte trakař. Přední vidle jsou starnově přehozený, osa se vyndavá z levý strany, takže jsem Triniho dál nepřemlouval, aby na Žampachu zustal s motorkou přes noc, musel bych mu je sebrat i s kolem a přezout i gumy(špalky) a absenci ABS by mohl dealer poznat... Jinak rám i zadní kyvka vypadaj totožně, asi by i ze starýho šel udělat designově nověj výměnou nádrže a plastů. Ale proč taky. Předek je podstatně drobnější a ochrana jezdce proti větru je určitě menší. Celá ta motorka je taková víc holčičí, co se týká vzhledu, starej stromek je aspoň na pohled takovej mohutnej. Digitální přístojovka je o zvyku, ale analogovej rychloměr mi přijde na mrknutí čitelnější. Nádrž je vyboulená do stran nad stehna, takže při jízdě ve stupačkách nejde stisknout kolenama a když, tak je to o modřinu. Vzhled starého a nového modelu bych přirovnal k SUZUKI DR 650RSE a SUZUKI 650 FREEWIND. Toť asi všechno po krátkem testování na MX trati v Lešanech a silničkách kolem Žampachu.

Objektivnější porovnání by bylo zkusit starší model, ale novou voňavku. Podvozek se blbě srovnává se strojem s 62tisíci km a v terénu dost jetým :laugh: Uvidím, jestli přes zimu ušetřim na Ohlins tlumič a přední pružiny jakej to bude rozdíl proti novýmu stromku.

• barvajs
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22643 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Olejový chladič je chlazen vodou, takový výměník. :good:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22634 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Kýble medu to nejsou, Trini má jednoho půjčeného na víkend a dnes s ním byl na Troníčku a kdo chtěl si ho tam ojezdil.
Motor i podvozek jsou opravdu vychytanější. :good:

• Martin Novák
  • Martin
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22625 od irr
irr replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
V Motartu už ho mají. Bílého.
Realita se oproti představám z fotek a vidí samozřejmě liší. Co mě na první pohled překvapilo :
Plexi je stále mrňavé. :( Představoval jsem si vetší, něco jako u GSa.
Zespodu zmizel chladič oleje. :)
Sedlo mi nepřijde tak pohodlné. Je užší, hlavně vpředu. Možná je to jenom o zvyk.
Výfuk vypadá o moc lépe. :) U starého je tak ohavný, že to ani jinak dopadnout nemohlo.
Více jsem nevyzkoumal, neměl jsem čas.

Prodejce říkal, že se projel a že je znatelně tužší podvozek a motor má hladší tah odspodu a nahoře se ochotněji vytáčí. Prostě samá pozitiva. Možná je to pravda a možná jsou to jen kýble medu vylité na potencionálního zákazníka. Kdo to zjistí první?

• irr
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
  • Zážitky nemusí být vždy kladné, ale musí být silné
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22622 od Kokin
Já myslím, že teď bude nový Stromek všude u prodejců za pár dní - bude to taky hlavní tahoun prodejů Suzuki na podzimní sezonu ;-)
Ale škoda to je - mohl jsi dát první zkušenosti za čerstva. Tak třeba něco Trini napíše ;-) :v:

• Kokin
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22621 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tento víkend mají kluci z vestromu od LUBOŠE enduro školu. Volal mi Libor TRINIDAD, abych přijel. Libor tam je na novém Stromkovi. Já bohužel nemůžu, bude ho tam půjčovat. Má ho taky zapůjčeného od výrobce. To mi s..e, že NEMUUUUUUŽŽŽŽŽŽUUUUUUU :evil:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
12 roků 8 měsíců zpět #22618 od Fugas
Fugas replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tady je odkaz na Motorkáře a dnešní článeček: http://www.motorkari.cz/clanky/prvni-jizda/suzuki/suzuki-v-strom-650-abs-prvni-dojmy-19357.html

• Fugas
Více
12 roků 8 měsíců zpět - 12 roků 8 měsíců zpět #22462 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: Nový model V-Strom 650
Tak to já měl srovnání-tehdy v roce 2008 : já K5 ( 14000km), kámoš K5(cca 30000km) a další K4 (cca 40000km). Všichni jsme ho kupovali už jetého z druhé až třetí ruky. Takže o zajíždění nemáme tuchy. Tenkrát, když jsme to porovnávali, tak já tam měl Carreru100 a oni no name BA95. Všichni origo palivovou mapu. Oni měli hodného umírněného stromka, kdežto já vzteklého s razantní reakcí na plyn pod 5000 ot a to mě nevyhovovalo, tak jsem to potřeboval řešit a následně vyřešil. OMV BA95, Kokinova mapa ATRE. Stromek se v otáčkách pod 4000 zklidnil a získal lineárnější a předvídatelnější průběh. Je fakt, že před tím , když za to člověk bral (zkoušeno na letišti-akcelerace) tak si stromek "dejchal" na předních vidlích při řazení 1-5, to byl mazec. :) :P :bye: Teď jsem spokojen, a vím, že kdybych potřeboval trochu přiostřit, tak půjdu zpět na 100 okt a možná i vitamíny do benzínu. Ještě jeden postřeh. Při změně paliva a ATRE , se změnil zvuk i spotřeba=šla nahoru. Carrera 100=průměr 4,7 litrů/100 km a OMV BA 95 = 5,3-5,5 litrů/100 km. :blush:
PS: teď už dlouhodobě spotřebu nezkoumám, ale je fakt, že občas jezdím dost "svižně"..... :blush: Jo a stále jezdím solo a pouze s Topcasem.
A s tím zajížděním úplně souhlasím. Já jsem také názoru: "Když to šmudláš-máš ŠMUDLU"... :blush:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 12 roků 8 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
Moderátoři: Roman JakubMates