file Question Írán bez Íránu 2019

3 roků 1 měsíc zpět #53403 od raisto
raisto created the topic: Írán bez Íránu 2019
Tak jsem si vyrazil do Íránu, zařídil všechny potřebné papíry a oni pět dní před mým příjezdem, začali tvrdě dodržovat letitý zákaz vjezdu motorek nad 250ccm. Tak jsem se chvíli hádal a pak si dal kebap, koupil retka a šup zpátky do Turecka.
Situaci sleduji a občas se někde na menším přechodu někomu podařilo přejít, ale situace se postupně zhoršuje, teď už mají i seznam velkých motorek, aby je nikdo nepřesvědčil, oni totiž nepoznají 250 od 1000, všechno jenom papíry, papíry, co je psáno, to je pravda.
Strávil jsem v Íránu dva dny bez motorky, země je to bezpochyby nádherná, uvidíme jak se to vyvine, možná tam budu muset jet fakt na druhý motorce, což je Suzuki GN 250, aspoň to bude trochu víc hardcore :-)
Nicméně, momentálně je situace taková jaká je.
Tak jsem se hezky projel Tureckem tam a zpět v poklidném zimním počasí, neprotahoval jsem to, aby zbyla dovolená někam kde jim nebude vadit - too much freedom :-)

foto dodám

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 1 měsíc zpět #53405 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Írán bez Íránu 2019
Tak tomu se říká smůla :(. Jsem docela rád, že jsme to v tom roce 2012 zvládli bez problémů. Už tehdy o tom mluvili, ale žádný trable nám nedělali. Jen úředník na konzulátu strašil. Turecko je fajn, ale Írán je jiný svět. Držím palce, ať to klapne na té malé, jestli se rozhodneš vydat.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 3 týdnů zpět #53411 od raisto
raisto replied the topic: Írán bez Íránu 2019
Příště na GN250, to projde:-)

A pár fotek z cesty

https://photos.app.goo.gl/x72Boviv1VqcLPHWA

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
Moderátoři: Roman Jakub
Powered by Kunena fórum