file Question Nekoncepční koncepce armády, k pláči

12 roků 11 měsíců zpět #21553 od vanas-v1
vanas-v1 replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
jenom malý dotaz-k čemu je dobrá česká armáda

Please Přihlásit se to join the conversation.

• vanas-v1
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
Více
12 roků 11 měsíců zpět #21552 od Kuchta
Kuchta replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
Na jednu stranu chápu váš negativní ohlas, ale na druhou musím hájit nás vojáčky!! :P Je hnus co se dějě, ale nesmíte si plést ARMÁDU a MINISTERSTVO. My jsme jen výkonný prvek a co si na ministerstvu umanou...my jen slepě plníme!! :blush: Pokud jde o nákupy a předražené zakázky tak jsem stejně nas... jaky vy bo je na jedné starně ubírá a na druhe vyhazuje oknem. :cry: :cry: Podívejte se na bojovníky z Prostějova, Chrudimi, Tábora, Jindřicháče nebo na chemiky z Liberce, polní nemocnici z Hradce nebo naše BOHY vojenskou pilicii....tito všichni mají nová auta, nejmodernější techniku atd. :evil: :evil: Já třeba mám na četě techniku, která není mladší 25 let a dloooho nic novyho nedostanem jelikož pro nás jako logistiku nejsou prachy! :cry: :cry: Nedávno jsem slyšel nějakou rozhořčenou paní jak říká že průměrný plat v armádě je 26000 plus 10000 na bydlení! To je kravina bo se to počítá i s generálama a podobně! :no: :no: Kluk na základní fci má 11000 lpus 10000 na bydlení. Ale kdyby si to paní spočítla tak zjistí, že jim toho moc nezbyde! Doma mají hypotéky, platí si dojiždění, ubytování. za něco žijí a mají taky rodiny do kterých investují jako každý! To je hlavní důvod, proč spousta z nich jde raději do civilu než aby zůstávali v naší společnosti s.m.o!!!!! :blush: :blush: :evil: :evil: :cry: :cry: Je hnus co se děje a co jsou politici schopní dělat, ale jeden člověk nic nezmůže a nemůže to tak jít do nekonečna! :cry: :cry: Podívejte se třeby na tu slavnou stávku...k čemu to všechno bylo?? K ničemu!!! :whistle: :whistle: :wondering: :wondering: Pilitici do TV otevřeně řeknou, at´ si lidi stávkujou, že se tím stejně nic nemění! Je to to tak!! Dokud nebude defenestrace a všíchni ti šmejdi se nevyhážou tak bude naše republika pořád ve sra...ch!!!!!!!!!! :secret: :secret: :secret:

Děkuji za pozornost!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

• Kuchta
Více
12 roků 11 měsíců zpět #21544 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
No však taky jo - podle mně jediný důvod takto velké armády v současné době. Aby bylo z čeho krást a ještě to schovat pod tajné smlouvy na ministerstvu obrany, které jsou "tajné" ... ;-)
Jinak v dohledné době života jedné až dvou generací nemáme v okolí dosažitelného nepřítele.

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Více
12 roků 11 měsíců zpět #21541 od vanas-v1
vanas-v1 replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
Kokin napsal:

Jak říkám, zrušit a hned. A po ptákách... ;-)
A zbyde navíc ročně 49 miliard.

Plus rozprodej nesmyslných hraček jako Pandury, Iveca, auta apod...
Rozparcelovat ty obrovský vojenský újezdy a prodat nebo v nich začít hospodařit (ale ne jako státí Lesy ČR, to je kradení, ne hospodaření, pronajmout soukromníkům co dokáží z lesa ekonomicky získat 4x víc a šetrnějším způsobem než LČR)...

To by pak vypadal trochu jinak státní rozpočet :-)

Ale kdepak, náš vzor je přece Řecko, já zapomněl. Teď jsem v Reflexu četl rozhovor s tím debilem ajznboňáckým - "soudruh odborář" Dušek. Lidičky to je blbec, že by možná mohl mít už papíry na hlavu. Jeho věta "závidím Řekům jejich postavení" mě stála jedno kafe po obědě navíc, tsss....

A já se tak snažím si šetřit nervy, na televizi nekoukám, Blesk nečtu, rádio při zprávách přepínám na jinou stanici.
A oni otisknou s takovým volem rozhovor i v Reflexu... Ach jo. Zítra radši nebudou koukat s dětma ani na Studio Kamarád ;-) :v:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
nezapomeň ale,že čím víc peněz vybereš do eráru,tím víc rozkradou

• vanas-v1
Více
12 roků 11 měsíců zpět - 12 roků 11 měsíců zpět #21540 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
Jak říkám, zrušit a hned. A po ptákách... ;-)
A zbyde navíc ročně 49 miliard.

Plus rozprodej nesmyslných hraček jako Pandury, Iveca, auta apod...
Rozparcelovat ty obrovský vojenský újezdy a prodat nebo v nich začít hospodařit (ale ne jako státí Lesy ČR, to je kradení, ne hospodaření, pronajmout soukromníkům co dokáží z lesa ekonomicky získat 4x víc a šetrnějším způsobem než LČR)...

To by pak vypadal trochu jinak státní rozpočet :-)

Ale kdepak, náš vzor je přece Řecko, já zapomněl. Teď jsem v Reflexu četl rozhovor s tím debilem ajznboňáckým - "soudruh odborář" Dušek. Lidičky to je blbec, že by možná mohl mít už papíry na hlavu. Jeho věta "závidím Řekům jejich postavení" mě stála jedno kafe po obědě navíc, tsss....

A já se tak snažím si šetřit nervy, na televizi nekoukám, Blesk nečtu, rádio při zprávách přepínám na jinou stanici.
A oni otisknou s takovým volem rozhovor i v Reflexu... Ach jo. Zítra radši nebudou koukat s dětma ani na Studio Kamarád ;-) :v:

Poslední úprava: 12 roků 11 měsíců zpět od Kokin.

• Kokin
Více
12 roků 11 měsíců zpět #21537 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Re: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
Ono je to vlastně kvůli úsporám. Vyhazují vojáky, co už mají těsně před tím, než by jim pak museli dávat rentu a místo nich nabírají nové. Globálně to nazývají omlazování armády. :wondering:

• Martin Novák
  • Martin
Více
12 roků 11 měsíců zpět #21536 od Kokin
Kokin created the topic: Nekoncepční koncepce armády, k pláči
Snižování platů stávajících a naproti tomu nabírání nových - divíte se? Ale kdepak, to je zelená logika...

http://zpravy.idnes.cz/stop-stav-v-armade-konci-vojaci-budou-znovu-nabirat-rekruty-pqy-/domaci.aspx?c=A110618_164606_domaci_cen

Je to stejná logika, jako mít 5 stíhaček, 7 tanků a 10 raket. Zrušit to všechno, letectví sloužit s civilním ŘLP, obrannou část převést pod četníky a těch pár desítek Rambů z Prostějova, co prostě bez střílení být nemůžou, tak je nechat, ať máme co poslat za maso do Amerických válek ve světě. Jenže to nejde, kde jinde by se dalo rozkrást tolik miliard a zakrýt všechny smlouvy "bezpečnostními hledisky", že...
No tedy fuj, velebnosti...

• Kokin
Více