exclamation-circle Important Okruhové ježdění Most - září 2012

11 roků 8 měsíců zpět #31447 od Kokin
Kokin created the topic: Okruhové ježdění Most - září 2012
Most - září 2012

čau bikerky a bikeři.
Ať chcete nebo ne, máme tady závěr naší letošní závodní sezóny a posledním podnikem Bridgestone Bikers Cupu se s Vámi na začátku příštího týdne pro letošek na Mosteckém autodromu rozloučíme. Po nabité sezóně tak můžeme zakončit a vyhodnotit letošní závodní sezónu. Máme pro Vás nachystáno slavnostní vyhlášení sezóny v tiskovém středisku na Mosteckém autodromu v úterý po skončení závodů kde rozdáme všechny poháry a ceny za celou sezónu a kdo bude chtít, může s námi zůstat na dromu až do středy do rána kdy si defintitvně řekneme "čau" :-)
kdo jste na tom jak s body za celou sezónu se můžete podívat tady:
http://www.racetrack.cz/bikerscup/
nepředbíhejme ale co bude ve středu a pojďme si říct, co nás před tím teprve čeká...

v pondělí: máme nachystáno standartní ježdění ve čtyřech skupinách z nichž jedna je vyhražena pouze pro holky a druhá pak pro začátečníky a jezdce poprvé na okruhu. zbylé dvě skupiny jsou standartně rozděleny podle času na rychlou a střední. na závěr dne nás pak čekají tři závody, z nichž první bude vyhrazen jen a pouze pro holky, které si to mezi sebou rozdají v girls race, druhé dva pak budou open podle času z tréninků bez rozdělení kubatur.

v úterý: standartní tréninky ve čtyřech skupinách, tři závody na konci v kategoriích SSP, SBK, Naked a poslední Open pro ty co se nekvalifikují do hlavních závodů, naposledy letos rozdělíme body abysme pak večer po ježdění v tiskovém středisku na mosteckém autodromu vyhodnotili celou sezónu a to ve všech kategoriích Bridgestone Bikers Cupu do 10 místa a v Ducati a Dvouvál Cupu do 5 místa. Máme pro Vás připravené i krásné ceny od našich patrnerů, helmy Shoei X-spirit, sady kapot Bikes Plast, naříváky Tyrex, několik sad pneumatik Bridgestone, brzdové radiální pumpy Brembo od MotoXN, a mnoho dalších, pro nejlepší jezdce na dvouválcích a Ducati pak ceny od Ducati Czech a KTM Autonova Brno.

chcete taky vyrazit na naše poslední letošní ježdění do Mostu?stačí se zaregistrovat na:
http://www.racetrack.cz/terminy-a-registrace/
více info na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo +420 608932573 - Michal

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Please Přihlásit se to join the conversation.

  • Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Offline
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Více
Powered by Kunena fórum