exclamation-circle Important VIDEOKAMERA S GPS

11 roků 2 měsíců zpět #19881 od Janek
Janek created the topic: VIDEOKAMERA S GPS
Dneska jsem dostal obchodní email s nabídkou této videokamery... jelikož nás v autoškolách stále něco a někdo prudí a vypadá to že to snad chtěj i schválit v nějaké z novel zákona tak jdu vystát frontu... a zároveň dávám do placu :-D páč se to může hodit i ři běžném ježdění ...

http://www.car-black-box.eu/popis-produktu/

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Janek
  • Avatar uživatele Janek Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
11 roků 2 měsíců zpět #19882 od Pavel
Pavel replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
No tak to je hodně zajímavé a myslím, že i ta cena je akceptovatelná. Mně osobně by se to i líbilo, ale vyplatí se to určitě tomu, kdo je slušnej řidič a kdo jezdí často a víc km. Ono by to bylo dobré i na motorku, ale to by to muselo být vodě odolné. Tam by se to pak dalo používat místo jiných kamer k natáčení cestování.

Více
11 roků 2 měsíců zpět #19884 od tom.kh
tom.kh replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
Jako do auta pro případ nezaviněné nehody dostačující, pro kontrolu zaměstnanců už horší. Dokud nebude obraz navíc online a to kvůli náročnosti na přenos dat jen tak nebude (resp. bude, ale cena bude nezajímavá). Už vidím jak kontrolovaný zaměstnanec každou hodinu-dvě mění paměťové karty za prázdné na cestě po Evropě, aby je po týdnu dal šéfovi a ten na to měsíc koukal místo tv. :wondering:

Kameru s GPS dělá i CONTOUR a navíc při osazení BT kartou lze ovládat přes iPhone a časem i na Android...
Na moto je to asi momentálně výborná volba. Snad se pro podobné řešení odhodlá i GoPro.

http://contour.com/camera/contour_gps

Více
11 roků 2 měsíců zpět #19886 od Janek
Janek replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
Mě to právě přijde jako dost dobrá věcička kromě kontroly zaměstnanců... na to bych se vyprd...

• Janek
  • Avatar uživatele Janek Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
11 roků 2 měsíců zpět #19888 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
S těmahle kamerama se roztrhnul u obchodníků teď pytel - ty kauzy zmrdíků typu Trpišovský, ten druhej kretén jak vytlačil auto na dálnici atd. tak jim nahrávají a všichni se to snaží dovážet. Uvažoval jsem o tom, ale 6 tisíc je zatím dost.
Na motorku jsem to chtěl už dávno, ale tak ukládací kapacita je tip-top. U motorky bych to chtěl napevno namontovaný a mít možnost si třeba večer stáhnout ty záběry do počítače a po povedený vyjížďce si vytáhnout jenom zajímavé úseky. Ale musela by být na řidítkách, aby koukala na motorce " do zatáčky" a ne "do pangejtu" kam se kouká při fixní montáži za plexi. A na motorce jsou pohříchu jediné zajímavé úseky ty zatáčkovité :v:

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
11 roků 2 měsíců zpět #19893 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
Janek napsal:

Mě to právě přijde jako dost dobrá věcička kromě kontroly zaměstnanců... na to bych se vyprd...

Vidím to podobně jako ty. Do dopravního prostředku SUPER!!! Ke kontrole zaměstnanců je lepší použít něco, co má širokáč, malé rozlišení=malý objem dat a jede to do záznamu buď smyčku nebo se to ukládá na HD (příp. server)....ono pro sledování zaměstnanců na statickém pracovišti stačí i pouze online kamera bez záznamu-už jenom ten psychologický dopad OKA Velkého bratra je stimulující. Nářez je sledovací GPS s plnohodnotným SW a tisícem voleb vyvolání jakýchkoliv údajů z historie-zažil jsem to cca 3-4 roky a nikomu to nepřeji. :evil:

The Truth Is Out There

Více
7 roků 1 měsíc zpět #46224 od Chobotnička
Chobotnička replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS
Ahoj pánové :yes:
Nechci zbytečně zakládat nové téma a mám otázku: Máte někdo zkušenosti s kamerou LAMAX ACTION X6?

Do boje jdi vždy s úsměvem,neboť mrtví,kteří se neusmívají jsou oškliví.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
7 roků 1 měsíc zpět #46225 od maestrom
maestrom replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS

Chobotnička napsal: Ahoj pánové :yes:
Nechci zbytečně zakládat nové téma a mám otázku: Máte někdo zkušenosti s kamerou LAMAX ACTION X6?

Konkrétně Lamax neznám, ale tyhle levný čínský kamerky, ať je to prodáváno pod jakoukoliv značnou jsou víceméně na jedno brdo. Pokud to nebudeš srovnávat s 3x dražšími modely GoPro tak za ty prachy co to stojí je to většinou O.K. Myslím ale že např. SJCam seženeš levněji a kvalita bude stejná.

Více
7 roků 1 měsíc zpět - 7 roků 1 měsíc zpět #46265 od jojko
jojko replied the topic: Re: VIDEOKAMERA S GPS

maestrom napsal:

Chobotnička napsal: Ahoj pánové :yes:

Konkrétně Lamax neznám, ale tyhle levný čínský kamerky, ať je to prodáváno pod jakoukoliv značnou jsou víceméně na jedno brdo. Pokud to nebudeš srovnávat s 3x dražšími modely GoPro tak za ty prachy co to stojí je to většinou O.K. Myslím ale že např. SJCam seženeš levněji a kvalita bude stejná.

Pročti si toto. SJ4000 versus Lamax X6
Poslední úprava: 7 roků 1 měsíc zpět od jojko.

Více
Moderátoři: Miloš