file Question ZE ŽIVOTA

14 roků 10 měsíců zpět #3941 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:ZE ŽIVOTA
jojo copak bude v příští pětiletce? Necháme se překvapit... :wondering:

The Truth Is Out There

Please Přihlásit se to join the conversation.

• traxxas
  • Avatar uživatele traxxas Topic Author
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
Více
14 roků 10 měsíců zpět #3910 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:ZE ŽIVOTA
Na technice je super, že jde furt tak rychle dopředu ;)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

• Kokin
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Více
14 roků 10 měsíců zpět - 14 roků 10 měsíců zpět #3905 od traxxas
Tak tohle je docela nářez...
http://www.novinky.cz/koktejl/171946-vedci-ovladaji-motor-veliky-miliontinu-milimetru.html
:clapping: :clapping: :clapping:
už nějakej ten pátek to uměj vyrobit, ale o ovládání=praktickém využití ani zmínka....a konečněéééééé :v: :good:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 10 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
14 roků 11 měsíců zpět #3069 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Re:ZE ŽIVOTA
Nevim jestli to bylo silou vysilani,kazdopadne,jet po ceste na ponikovi je fakt blbost a divim se,ze tenhle napad asi napadl jeji matku,bo jela taky,ale na velkem koni.Pritom kolem cesty byly vsude louky. :wondering:

• Hanysek
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
Více
14 roků 11 měsíců zpět #3000 od traxxas
S tou trubkou včera za tmy to taky beru jako náhodu, taky jsem jel opatrně.....

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 11 měsíců zpět #2988 od Flare
Flare replied the topic: Re:ZE ŽIVOTA
Tohle bych řekl že je jen kombinace intuice a asociace ... člověk podvědomě v noci je opatrnější, uvědomuje si rizika, víc se bojí všeho, zatáček. U mě to tak funguje - v noci hlídám každý příkop někdy ... a pak už je to jen o statistice, že tam něco vyjede nebo bude.

Nicméně i je možný, že jsi na svůj "radar" chytil tu holku co se jí ten poník splašil .... byla ve stresu a tak zesílila své "vysílání".

• Flare
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_BANNED
  • GS
Více
14 roků 11 měsíců zpět #2986 od Hanysek
Tak to jsi mel stesti,to mi se stalo neco podobneho ve ctvrtek,kdyz jsem jel do vedlejsi vesnice a taky nevim proc mi neco rikalo jed pomalu.Za zatackou mi do cesty vletela mala holka na ponikovi,ktery se splasil.Je pravda,ze jsem hodil asi 5 metru smyk,ale ustal jsem to a ubrzdil. :v:

• Hanysek
Více
14 roků 11 měsíců zpět - 14 roků 11 měsíců zpět #2985 od traxxas
Tak vám napíšu, co se mi dnes v noci stalo při návratu z Novohradských Hor. Byl jsem tam teď už počtvrté a sjezdil co se dalo, nalítal jsem za ty 4 výlety cca 800km. Dnes večer při návratu z hor, krom dvou srnek , piánko. Už po tmě jsem projížděl táhlou levou za vlakovým nádražím Nové Hrady, lesem. Tma jak v pytli, ticho, nikde nikdo, ani žádná auta, náhle rána pod předním kolem, zdálo se mi , jako když rozbije sklenici, přední kolo v náklonu sebou šmejklo dostrany o dobrejch 10cm-nevím , ustál jsem to. Šok jako kráva. Dobrzdím, zapnu 4 výstražný, koukám na přední plášť-nic nevidím, páč je tma jako v pr...... a tak se jdu kouknout zpátky do zatáčky, co to bylo.Skoro popaměti jsem to v té tmě našel. Najel jsem na trubku!!!!!!!!! Asi tak 35-40cm dlouhou , průměr tak 25mm (byla chromovaná :laugh: ). Tak jsem jí vzal a hodil do příkopu. Po cestě zpátky k motce si říkám, že jsem měl neuvěřitelnou KLIKU....
Tentokrát mi nic nenašeptávalo, jen jsem měl pocit, že zrovna musím zpomalit......:wondering: Tak nevím, ten můj anděl strážnej, aby se chudák ulítal.....:v:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 11 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
15 roků 12 hodin zpět - 15 roků 12 hodin zpět #2959 od traxxas
Flare: ..."..Sakra to je dlouhý ).."...

jo někdy mě políbí víš co....:P

Asi můza.....:P :laugh: :laugh: nebo něco jinýho?

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 15 roků 12 hodin zpět od traxxas.

• traxxas
Více
15 roků 13 hodin zpět #2957 od Flare
Myslím, že už tam není, ono v posledním díle myslím nějak vyšuměl na konci ne? :-) Nepamatuju.

Ale zatím prý hodnocení vypadá docela pěkně ... rozhodně se těším. Je to legenda.

A zároveň i částečně to má něco do sebe ... mrkněte na http://www.wolframalpha.com/
Nový syntetický vyhledávač, sice nemá ještě inteligenci jako takovou, ale je to krok dopředu ...

• Flare
  • GS
Více
15 roků 13 hodin zpět #2956 od traxxas
"Hope Of The Future"....zajímalo by mě , jak to herecky obsadili, já osobně, pokud tam nebude Arnold, tak budu zklamaný, přeci jenom do téhle ságy patří....

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
15 roků 13 hodin zpět #2952 od Flare
Sakra to je dlouhý :-)))

... odskočím, mimochodem víte, že už je ready další (čtvrtý??) díl Terminátora? To je legenda žánru ...

• Flare
  • GS
Více
15 roků 16 hodin zpět - 15 roků 15 hodin zpět #2943 od traxxas
Tak jsem tak včera večer před spaním přemejšlel, k čemu bude dobrý (špatný) to Tomovo ovládání PC myslí a napadaly mě teda věci....:blush:
Tak třeba já to vidím asi tak: pc už nebudou jak je známe, domácí pc-přijdu, pohodlně si sednu
do techbiokřesla a bioskenery prověří během 2-3 vteřin mojí molekulární stavbu, DNA, oční mapu.K tomu jako bonus, zahlásí momentální zdravotní stav (tepovou frekvenci, tlak, složení dechu, mojí hmotnost přepočtenou na obézní součinitel, složení potu, kondici jednotlivých svalových skupin,aktuální mozkovou činnost, kondici vnitřních orgánů počínajíce srdcem, ledvinami, játry, slinivkou, plícemi, cévním systémem, lymfatickým systémem, atd)...já blb, já to zas zapoměl vypnout, zase mi to kazí náladu.
Třínásobná autorizace pro sichr proti zneužití třeba klony...:laugh:
Ve 3D vykrystalizuje během zlomku vteřiny uvítací nápis=VÍTÁ VÁS SKYNET (SUPERNET, HYPERNET, TECHNET nebo něco podobného)-ne menu, ne načítání aplikací ( a na výběr myslím až tak moc nebude mezi poskytovateli).
OK já vím, že SW už nemám u sebe doma, musím poskytovanou službou zaplatit.
Další hláška " jste validní" mě mimoděk ubezpečí, že na virtuálním účtě nějaké ty virtuální kredity ještě jsou.....:whistle:
Antivirové uživatelské přostředí mě varuje před možným poškozením zdraví a nechá mě myšlenkově odkliknout -ano souhlasím s ujednáním.....:v: :laugh: :laugh:
Tak co si dáme...máme na výběr zábavu, komunikaci, vzdělávání, obchod....:good:
No protože bych něco zakousnul, než se pustím do ostatního, objednám si jídlo.
"Na co máte chuť?" hm dal bych si kolínko.
Ve 3D začne varovně vířit v kruhu lebka se zkříženými hnáty (abych si jí dobře prohlédnul ze všech stran) a upozornění na 12 faktorů, které vzhledem k mému zdravotnímu stavu jsou neslučitelné. No OK po myšlenkovém odkliknutí "ujednání" se dostávám dál. Vybírám hierarchii priorit objednávky a volím: kvalitu, původ, služby,čas, cena...:good: Ať se rozšoupnu, klidně si chvilku počkám.Vybraný časový limit splňují v nabídce pouze 3 subjekty. Rozhoduji se zvolit
první z nich a volím přepnout na hlasovou komunikaci a podvolbu "voice synthetizer"...naopak
u poskytovatele volím "authentic voice", jsem zvědav, jestli tam nebude nějaká BABA s hlasem
ála Žilková.......:P
No to bychom měli, teď si chci domluvit s kámošem páteční slezinu a jestli rezervoval místa v "mobilní pařírně" a nebudeme to mít tak daleko, protože ujít více jak 500m pod vlivem by se nám nemuselo vyplatit. Ještě, že alespoň ty mobilní pařírny nám nezrušili.
Takže.... Tome...Tome....kámošovi se ozve v hlavě zabudovaný biochip -kompatibilní s lidským tělem na bázi C_uhlíku a spojí nás. Tentokrát mám předvolbu "authentic voice", bylo by blbý si s kámošem pokecat přes synthetizátor, přeci jenom už jsme se dlouho neviděli a tohle plánujeme už půl roku. Nechtělo se nám využívat služeb stacionárních "paříren" páč jsou o dost dražší a ty striktní omezení kvůlivá transportu zpět nás odradily a spát tam taky nechceme.
Jóóó jsme spojeni , ozývá se TOM. Počkej , přepnu na bioHD, víš zrovna jsem transportován, tak to chvilku potrvá než najdu odkaz. Já jsem ti ho neposlal?
Ale co to? V následující chvíli se mi začíná točit hlava, potím se a mám třes...:wondering:
Jo aha, ještě než vyskočí 3D hláška o narušení spojení a možné infiltraci, vybíhám z křesla, ale to už mě nezachrání.
V regeneračním boxu si po chvíli uvědomuji, že to už je tento měsíc potřetí!!!!
Kurva, čert aby to vzal, to s tím nemůžou něco udělat? No ono není vlastně komu si stěžovat. Souhlasil jsem s "ujednáním" a poskytovatel je pouze jeden!!!:cry:
Matně se mi vybavují vzpomínky na "zlaté staré časy", když jsem si to musel vše odklikat myší a nanejvejš hrozil kolaps tý krabice, co jsem měl před sebou.
Jóóó ...zlatý starý časy.!!!! Ty už se fakt nikdy nevrátěj.....:cry: :dash:
Takže , když se mi už dělá líp, ještě navolit reset poslední události....:clapping:
Vylejzám z boxu a na křeslo se mi dnes už fakt nechce....:bye:

Autor: traxxas...........:v: :v: :v:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 15 roků 15 hodin zpět od traxxas.

• traxxas
Více
15 roků 1 den zpět #2921 od Hanysek
Ja jsem nikdy na duchy neveril a ani jsem je nevyvolaval,ale jak to prijde samo ,tak se snazite najit rozumne vysvetleni,ale u me to opravdu neslo.

• Hanysek
Více
15 roků 1 den zpět #2913 od Flare
Super, mrknu ... už jsem trochu pokročil, ale sbírám dál kde co :-) Díkec!

• Flare
  • GS
Více
Moderátoři: traxxas