file Question Prostě divnej pátek

11 roků 11 měsíců zpět - 11 roků 11 měsíců zpět #15884 od Kokin
Kokin created the topic: Prostě divnej pátek
Jdu odpoledne z kanclu, sejdu kolem budovy na parkoviště k motorce ... a tam si sedí nějakej děda na dřevěný kuchyňský židli na kraji parkoviště a čte si knihu.
Nechápu co dělal v pátek v 18:40 na poloopuštěném parkovišti, nejbližší dům kde by mohl bydlet je tak půl kilometru... V tý dlouhý košili otočenej zády k parku taky nevypadal že se opaluje, nebo čeká na piknik... No co, řekl jsem si - prostě děda podivín.

Nakládám věci do motorky a najednou z druhýho konce parkoviště jde chlap .. jenom v plavkách a s ručníkem... Kdo u nás byl, tak pochopí jak nepatřičně může vypadat chlap v plavkách co jde směrem od garáží u servisu Peugeot a jde směrem ke kancelářské budově, která nemá bazén a pokud vím ani sprchu. Jenom vyvalím oči (ještě že jsem měl sluneční brýle) a vidím jak ten plavec prohodí něco na dědu na židli, ten ani neodpoví. Kouknu zpátky na motorku, zda jsem zavřel kufr, vezmu ze sedla rukavice, kouknu znovu na toho chlapa ... a on už tam nebyl!
Podívám se za roh budovy, nikde nikdo. Tak si namlouvám, že asi za ty 2 sekundy zvládnul dojít 10 metrů k zadnímu služebnímu vchodu, vytáhnout z plavek klíče, bezhlučně odemknout, vejít do baráku a zase bezhlučně zavřít...

Radši jsem nasadil helmu, natáhl ty rukavice, přestal vejrat na dědu na židli a odjel na poštu dát balíky a domů. No řekněte, měl by z vás někdo náladu v pátek navečer dohledávat duchy? :evil:

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz
Poslední úprava: 11 roků 11 měsíců zpět od Kokin.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
11 roků 11 měsíců zpět #15885 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
To zní všechno dost divně. Teď jenom otázka jak to "přečíst". Myslím to co se tam stalo. Ten prostor u Vás znám. A když si to představím, je to dost úchylné :-).

Více
11 roků 11 měsíců zpět #15888 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
Divný to fakt bylo. A halucinace to nebyly ani úpal, zrovna jsem vylezl z klimatizovaný kanceláře.
Nebýt pátek, možná jsem se o ně zajímal víc, ale pospíchal jsem, Fox nikde v dohledu nebyl, Scullyová jakbysmet, tak jsem radši jel pryč a tvářil se jako "akademik" (čti: co vidím, ale nerozumím tomu, to prohlásím že neexistuje)... :v:

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
11 roků 11 měsíců zpět #15889 od Kokin
Jo a kdyby se někdo chtěl zeptat - tak dopředu říkám, že Vicodin ani nic podobnýho neberu :-) ;-)

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
11 roků 11 měsíců zpět #15892 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
Dost zajímavé, trochu o tom popřemýšlím.......... :bye: :wondering: :v:

The Truth Is Out There

Více
11 roků 11 měsíců zpět #15897 od Kuchta
Kuchta replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
Tys požil? Je to docela mazaček, ale když si s tím budeš lámat hlavu tak stejně na to nepřijdeš! :no: :no:

Více
11 roků 11 měsíců zpět #15903 od Kokin
Já nepiju ;-)
Ale je možné že prostě děda se šel vyvětrat a jenom si sednul na nejvýš nepravděpodobný místo, kam já bych si šel číst knížku (nesednul bych si 10metrů od popelnic :-) )

A určitě je možné, že ten chlapík přijel z koupaliště, akorát jsem neslyšel jeho auto když parkoval a třeba jsem přeslechnul, když zašel do těch dveří zavřel je potichu.

Všechno je možný ;) :v:

• Kokin
  • Administrator
  • Administrator
Více
11 roků 11 měsíců zpět #15905 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
A proč si se s dědou na židli nedal do řeči? Neboj se na místě kontaktovat podezřelou osobu, třeba chtěli tvojí motorku??? :)
Ne kecám, jsou asi věci, které ber tak, jak přijdou a tak, jaké jsou. Nepřemýšlej, jen to tak ber a nic víc. Jestli si tu klimošku v kanclu neměl na 16 °C a závity v mozku se při vstupu na sluníčko neorosily...

Více
11 roků 11 měsíců zpět #15918 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Prostě divnej pátek
Kokin napsal:

Já nepiju ;-)
Ale je možné že prostě děda se šel vyvětrat a jenom si sednul na nejvýš nepravděpodobný místo, kam já bych si šel číst knížku (nesednul bych si 10metrů od popelnic :-) )

A určitě je možné, že ten chlapík přijel z koupaliště, akorát jsem neslyšel jeho auto když parkoval a třeba jsem přeslechnul, když zašel do těch dveří zavřel je potichu.

Všechno je možný ;) :v:

Tak to už zní pravděpodobnějc.... :v: :v:
Ale přece, první dojen dělá hodně a říká se, že podvědomí se má dsůvěřovat.... :v:

The Truth Is Out There

Více
Moderátoři: traxxas