file Question Krtek

14 roků 3 měsíců zpět - 14 roků 3 měsíců zpět #10082 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Krtek
daja na :dance2: :dance2: psal:

traxxas napsal:

daja napsal:

zahradku mam malou ... tak cca 500 m a na skoro rovince, ale ta voda me nefunguje ... tu uz jsem taky zkousel :-(

Tak jsi nastoupil na zásah asi pozdě. Voda se někam ztrácela, co? Nesmíš to odkládat. Jak jsem přišel domů z práce a zjistil, že je tam, tak okamžitě! Jak to necháš, tak si udělá 8 tras metra s přestupama a pak rezignuješ, páč nevíš kam ta voda furt teče.... :cry: Pointa je v rychlém zásahu.... :good: Ozkoušeno max tak do 24 hodin, praktikováno cca do 8-10 hodin=včera nic-dnes odpoledne krtina-to je příklad. A hned.... :good:
Ono ostatní metody-každej něco řekne, ale málokdo to vypiplá k dokonalosti nebo je ochoten se s tebou o to podělit. Třeba ty kleště na krtka i ostatní pasti....základ je všechno od a) v rukavicích (nejlépe gumové) páč ta potvora má výbornej čich a klidně se tomu vyhne-podreje nebo uhne....

problem neni v case, ale v tom, ze ke me chodi od sousedu .... tam ma pole neorane .... ke me vzdy jen nakoukne a jak tam pusim vodu, jak vidim, jak to bubla u sousedu a tece to kdovi kam ... jednou jsem ta tam poustel pres 3 hodiny a stejne nic .....

Hele , sice se mi to nechce psát, ale sicher je ZICHER....flaša PB=rozuměj propanbutanu, a jako krajní a téměř 100% jistotu uvádím, ale stejně moc nedoporučuji. Jedině na podzim-pokud chceš sklidit záhony. Pustíš do díry....necháš tést...uznáš za vhodné, že je toho dost=to je kurva limitující faktor,...... a pak po chvíli škrtneš.... :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: a pak jen koukáš, zda se ti při sklizni pověsila ta správná cibule na ten správný plot..... :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od traxxas.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• traxxas
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10077 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Re:Krtek
To je Pepin z Hané,poslouchám ho v rádiu k v práci každý den :laugh: Tady si skoro všechny jeho story můžeš poslechnout:
http://www.radiohana.cz/ Zpívá taky ve skupině Stracenej ráj, je to ten vousáč.No správnej Hanák :)

• Kedaros
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10075 od daja
daja replied the topic: Re:Krtek
Kedaros napsal:

Jó krtek,to je sviňa :laugh:

This attachment is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

sice nevim, kdo to mluvi, ale to je presne muj clovek :good: :good: :good:

Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.

• daja
  • Avatar uživatele daja Topic Author
  • R.I.P.
  • R.I.P.
  • dobrý, dobrý, dobrýýýý déééén
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10072 od daja
traxxas napsal:

daja napsal:

zahradku mam malou ... tak cca 500 m a na skoro rovince, ale ta voda me nefunguje ... tu uz jsem taky zkousel :-(

Tak jsi nastoupil na zásah asi pozdě. Voda se někam ztrácela, co? Nesmíš to odkládat. Jak jsem přišel domů z práce a zjistil, že je tam, tak okamžitě! Jak to necháš, tak si udělá 8 tras metra s přestupama a pak rezignuješ, páč nevíš kam ta voda furt teče.... :cry: Pointa je v rychlém zásahu.... :good: Ozkoušeno max tak do 24 hodin, praktikováno cca do 8-10 hodin=včera nic-dnes odpoledne krtina-to je příklad. A hned.... :good:
Ono ostatní metody-každej něco řekne, ale málokdo to vypiplá k dokonalosti nebo je ochoten se s tebou o to podělit. Třeba ty kleště na krtka i ostatní pasti....základ je všechno od a) v rukavicích (nejlépe gumové) páč ta potvora má výbornej čich a klidně se tomu vyhne-podreje nebo uhne....

problem neni v case, ale v tom, ze ke me chodi od sousedu .... tam ma pole neorane .... ke me vzdy jen nakoukne a jak tam pusim vodu, jak vidim, jak to bubla u sousedu a tece to kdovi kam ... jednou jsem ta tam poustel pres 3 hodiny a stejne nic .....

• daja
  • R.I.P.
  • R.I.P.
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10071 od viky
viky replied the topic: Re:Krtek
Jó to je Třeboň uděláš patou důlek a je hned plný vody B) tady sviňucha nepřežije.
A dole malá ukázka jak to v Třeboni dopadne když vykopeš sklep - výsledek je nezámrzná sádka.

This message has an attachment file.

• viky
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK4
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10069 od traxxas
viky napsal:

Vůbec neřeším ztráty na jednotlivých stranách fronty , ale netušil jsem jakou smršť způsobí téma krtek .
královsky se bavím jen tak dál :laugh: :laugh: :laugh:

Tys ještě neměl STACHANOVCE na zahrádce, viď???? :bye: :bye:

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10067 od viky
Vůbec neřeším ztráty na jednotlivých stranách fronty , ale netušil jsem jakou smršť způsobí téma krtek .
královsky se bavím jen tak dál :laugh: :laugh: :laugh:

• viky
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10065 od traxxas
viky napsal:

:laugh: :laugh: Přečtě si znovu postupně toto téma - no toooooooooooo je úchylný :laugh: :laugh:
Mnoho štěstí při strategickém plánování frontálního útoku na sviňule a jejich totální likvidace s úplným ovládnutím dobytého prostoru.
czech hanting aneb svéráz národního lovu

Hele hele hele, voda má výhodu v tom, že krtek žije. Vždycky jsem ho dal do kýblu a odnes na vzdálenou louku...... :evil: :evil: :evil:
Nejsem vrah..... :P :clapping:

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10063 od viky
:laugh: :laugh: Přečtě si znovu postupně toto téma - no toooooooooooo je úchylný :laugh: :laugh:
Mnoho štěstí při strategickém plánování frontálního útoku na sviňule a jejich totální likvidace s úplným ovládnutím dobytého prostoru.
czech hanting aneb svéráz národního lovu

• viky
Více
14 roků 3 měsíců zpět - 14 roků 3 měsíců zpět #10052 od traxxas
daja napsal:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10050 od daja

• daja
  • R.I.P.
  • R.I.P.
Více
14 roků 3 měsíců zpět - 14 roků 3 měsíců zpět #10047 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Re:Krtek
Jó krtek,to je sviňa :laugh:

This attachment is hidden for guests.

This message has an attachment file.

Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od Kedaros.

• Kedaros
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10046 od traxxas
Nenapsals to hlavní, DAJO. Jak máš velkou zahradu? Možná poradím, ale odvíjí se to od velikosti, zda rovina nebo svah atd. Láhve.... :laugh: na ty pivní abys foukal zbytek roku když je bezvětří a aby ti do nich nenapršelo, aby se nerozladily.... :clapping: PETky dělaj randál, vadí všem jen krtek si zvykne. Hele není von HLUCHEJ ????.... :laugh: :laugh: :laugh: když už je slepej....
Za všechny roky, co bojoval s krtkem už můj děd, já, tchán, je něco ozkoušeno. Já to mám nejsnazší. Mám malou zahradu a v rovině.Úspěšnost mám zatím 100% a max do 1/2 hodiny..........je to voda z hadice . Ale musíš hned jak zjistíš, že ho tam máš-to nemá ještě moc chodeb a brzy se naplněj a on vyleze napůl utopenej. Je potřeba aby víc lidí hlídalo u děr a hned ho chňaspnout, páč ta sviňula je schopná po nadejchnutí znova zalézt.
Větší zahrady-jiné způsoby. Některé až extrémní.....propan :laugh: benzín :laugh: karbid :laugh: samo musíš mít sirky :laugh: osvědčené a účinné z 90% kleště na krtka, ale prtacné a náročné na čas a musíš pochopit, jak ta svinula myslí.... :laugh: :blush: Všechny plašiče dříve nebo později neúčinné. :cry:

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 3 měsíců zpět - 14 roků 3 měsíců zpět #10041 od daja
petr.tukal napsal:

Taky jsme s krtkem zápasili,nakonec pomohlo to co jsem slyšel v nějakym receptáři,nebo kde - normální lahve od piva naleješ do nich různě vody,tak že když na ně zafoukáš aby houkaly,aby měly trochu vyšší tón a zahrabeš je opatrně do různých míst kde má chodbičky,tak aby byly asi do půlky zakopané,nejlíp tak aby opravdu stála v chodbičce,aby se zvuk z ní rozléhal těma chodbama.Pak potřebuješ jen aby foukal vítr a ten mu na ně hraje pokud fouká celej den :) Musí se jen koukat kam se šlape,zapíchnout si k flašce něco ,aby na ní nikdo nešlápl.Mě fakt pomohlo až tohle,taky jsem toho vyzkoušel moc a moc. :bye:

No jo, ale to tam mam mit zapichany ty flasky naporad? Sousedi se o pozemek nestaraji, takze tam je krtci raj .... to nejsou moji krtci, oni ke mne chodi jen na vylet ... ja mam vsude pod plotem metr hlubokej zaklad, jenom k temto sousedum nic :( tam uz plot stal .... a odtud ke me chodi na vylet :(

ale stejne moc dik .... rozhodne to vyzkousim :kiss:

Poslední úprava: 14 roků 3 měsíců zpět od daja.

• daja
  • R.I.P.
  • R.I.P.
Více
14 roků 3 měsíců zpět #10040 od petr.tukal
petr.tukal replied the topic: Re:Krtek
Taky jsme s krtkem zápasili,nakonec pomohlo to co jsem slyšel v nějakym receptáři,nebo kde - normální lahve od piva naleješ do nich různě vody,tak že když na ně zafoukáš aby houkaly,aby měly trochu vyšší tón a zahrabeš je opatrně do různých míst kde má chodbičky,tak aby byly asi do půlky zakopané,nejlíp tak aby opravdu stála v chodbičce,aby se zvuk z ní rozléhal těma chodbama.Pak potřebuješ jen aby foukal vítr a ten mu na ně hraje pokud fouká celej den :) Musí se jen koukat kam se šlape,zapíchnout si k flašce něco ,aby na ní nikdo nešlápl.Mě fakt pomohlo až tohle,taky jsem toho vyzkoušel moc a moc. :bye:

• petr.tukal
Více
Moderátoři: Mates