file Question Proč jsou Mitasky nejlepší....

14 roků 4 měsíců zpět #9503 od Honzaaaa
Honzaaaa replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
Jistě jste zvědaví. Tak jsme si včera s Bajzou popovídali telefonem a nakonec to vypadá, že nic není tak horké, jak se to uvaří.

Pravdou je, že motorečka dostala lehkou ránu od auta z pravé strany, což mě poslalo na zaparkované auto v protisměru a po našem opuštění sedla ..si tato na zem lehla :-)

Do toho zaparkovaného auta už jsem ale mocně brzdil a auto jsme posunuli z místa asi o metr. Což pravděpodobně pobralo hodně energie, zbytek si vzal ráfek a vidle, s rámem Stromka se snad ani nic nestalo.

Technik v servisu naznačil, že nejen vidle jsou na výměnu, snad by to chtělo i nové brýle, což právě nevím, jestli se, v zájmu co nejvyššího výdělku bazaru, udělalo (a co by možná mohlo řešit ty vibrace).

Motorka šla na odpis, protože kosmetických vad tam bylo neurekom - očesané plastíky, rozbitá přední maska, podřené sedlo, promáčknutá nádrž mým kolenem, samozřejmě vidle, páčky.... Podle odhadu likvidátora by cena opravy převýšila hodnotu stroje na trhu, což se rovná totální škodě.

Pojišťovna Allianz zaplatila něco přes sto tis. a "vrak" jsem prodal za 43 tis.

Trošku by mě (a asi nejen mě) Bajzo zajímalo, kolik jsi za ni dal ty? Jen tak, pro info, ať víme, jak se tyto věci řeší, opravují, pohybují na trhu..

Věřím, že rám je v pohodě, rychlost už nebyla velká, důkazem toho je, že nám s Erikou se nic nestalo. Zaměřil bych se na ty brýle, výměna by snad nebyla od věci, případně to celé přeměřit, pro klid duše. Jak říkáš, moto jede v pohodě, na motoru nebylo snad najeto ani 30 tis.

Já bych se toho nebál, kór s tvým jízdním stylem a třeba se to dá do pořádku úplně... Držím palce a těším na setkání!

:bye:

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Honzaaaa
  • Avatar uživatele Honzaaaa Topic Author
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9489 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
Zip napsal:

s tím jsem počítal, smích je děsně zdravej :laugh:

:v: :good: :v: :good: :drinks: :drinks: :drinks: :dance2: :dance2: :dance2:

The Truth Is Out There

• traxxas
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9487 od Zip
Zip replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
s tím jsem počítal, smích je děsně zdravej :laugh:

Kawasaki KLV-Adventure

• Zip
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9484 od traxxas
Zip napsal:

jak v prádle, kde v prádle, co v prádle? :evil: :angry:

už jsem to našel, vůbec nevypadám jak mentál že. :ohmy: asi zavedu cenzuru :laugh: :bye:

než jsem to stačil doplnit, tak jsi editoval, ale tak, že jsem se zasmál, jak už dlouho NEEEEEEE

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 4 měsíců zpět - 14 roků 4 měsíců zpět #9483 od Zip
jak v prádle, kde v prádle, co v prádle? :evil: :angry:

už jsem to našel, vůbec nevypadám jak mentál že. :ohmy: asi zavedu cenzuru :laugh: :bye:

Kawasaki KLV-Adventure
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od Zip.

• Zip
Více
14 roků 4 měsíců zpět - 14 roků 4 měsíců zpět #9481 od traxxas
Zip napsal:

traxxas napsal:

Já myslím, že většina V Stromáků k nim nepatří, proto taky mají tuhle motorku.............Kdo jezdí pilu, má většinou něco jiného, třeba supersporta....... :good: :good: :good:

a nebo taky křížek u silnice :cry:

jojo pravdu díš Zipe a že je jich požehnaně a většinou mladí kluci na silnejch mašinách......Brrrr ještě že už mi je to co mi je a v mém mládí nebylo k mání to co je teď...........to zní jak od Wericha, co......... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
PS: už jsi viděl svojí fotku v prádle...?????? Pěkná, viď ???? :blush: :blush: :blush:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9480 od Zip
traxxas napsal:

Já myslím, že většina V Stromáků k nim nepatří, proto taky mají tuhle motorku.............Kdo jezdí pilu, má většinou něco jiného, třeba supersporta....... :good: :good: :good:

a nebo taky křížek u silnice :cry:

Kawasaki KLV-Adventure

• Zip
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9479 od traxxas

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9476 od BAJZA
BAJZA replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
No právě,taky patřím k těm co si jízdou krajinu vychutnávaji.Mám rád ten výkon pro tu akceleraci při předjíždění.To je paráda :good: .Otázka zní...........Kolikrád člověk jede 200km/h? Jsou tací,ale já k nim nepatřím. :no:

• BAJZA
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
Více
14 roků 4 měsíců zpět - 14 roků 4 měsíců zpět #9472 od traxxas
To vlnění nebylo až ve 180 km/hod ale úplně někde jinde a daleko dřív a prý taky špatná stabilita v zatáčkách, jestli si dobře vybavuji 1/2 roku starý telefonát. Ale je fakt, že jsme to řešili pouze po telefonu. A taky je fakt, že při větší zátěži-jak psal Bajza, alespoň podle mě, dojde k projevu nestandartních věcí později, než když vážíš 80kg a jedeš solo. Ale třeba se mýlím..... :blush: Skoro všichni staří mazáci tady vědí, jak na tom byl Honzááááá a proč to pojišťovna odpískala a že ti se jen tak nedají.......
Ale všechno jde opravit a třeba se hošani z Lišova chytli za nos a dali tomu ještě něco navíc oproti létu a v to doufám a chci věřit.
Jo jinak já 180 snad na té mojí ani nejel, možná jednou, dvakrát , třikrát, x krát......... :blush: :blush: :blush: Vždycky mi stačilo na předjetí 160-170 a jednou jsem to podržel na výpadovce u ČB zrovna při cestě na sraz do Hoštic asi 180-190km/hod delší chvíli, ale nebyl to pro mě zrovna příjemný pocit. :blush: :blush: :blush: Jsem stavěnej na nižší rychlosti a proto mám V Stroma..... :blush:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 14 roků 4 měsíců zpět od traxxas.

• traxxas
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9471 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
Jo jo - já vždycky říkám, lepší bouraná a dobře opravená, než "ojetá a spadlá ze stojánku" a zamaskovaný poškození ;-)

Vlnění ve 180ti je už vyšší alchymistická, to může být taky olej ve vidlích, i když jak bylo řečeno většinou to jsou pneuamtiky. Zkus to půjčit si někde třeba ojetou sadu, pokud má nějaká dobrá duše v garáži a nech si to přezout - uvidíš pak hned, zda je to v gumách nebo ne a investuješ tak bratru 400-500,- Kč jenom ze přezutí ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

• Kokin
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9465 od BAJZA
Nevím jak byla bouraná.Bylo mi řečeno na předek,ale toho bych se nebál.Jenom jsem chtěl vědět jaká je pravda.No a co se týká toho vlnění,tak to se mi vůbec nezdá.Já mám 110kg a kamarád v té době měl 120kg,při takové zátěži by se to muselo projevit.
Tak že v globálu je to ok,akorád při 180km/hod se troch rozkmitaji řidítka,ale to může být obutím.
Je to daný do pořádku celkem dobře,zatim bez problému.Teď už to stejne nevrátím,včera mi skončila půlroční záruka.
Myslím si že se ten kluk dozvěděl že je bouraná a koukal jí rychle vrátit,vidím to tak.

• BAJZA
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9458 od traxxas
Já to nemyslel zle. Ten motorkář z Týna nebo Písku-už nevím, mi v létě (červenec nebo srpen) volal, že si našel na mě kontakt tady na stránkách a prý jestli je to normální, co mu ta motka dělá za jízdy a skončili jsme u toho, že je po Hozooooovi a šel jí vrátit-zrušit kupní smlouvu a pak mi volal, že to bylo bez problémů a prý vyrukovali s pravdou ven. Jestli to ten dotyčný-jméno už si nepamatuji, tady bude číst, tak to třeba potvrdí, že to tak bylo. Prostě podle jeho povídání vlnila.

The Truth Is Out There

• traxxas
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9455 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Proč jsou Mitasky nejlepší....
Klucí buďte na Bajzu hodní a opatrně. I hodně bouraná motorka nemusí být vůbec špatná, když vezmete v potaz historii a kupní cenu. Tak neboj a jezdi.
Odpověď pro Honzuuuuu na název tématu - ...protože ve zkušebním týmu je právě Honzík. :kiss: :v:

• Pavel
Více
14 roků 4 měsíců zpět #9443 od BAJZA
Až se přihlásíš Honzo,tak mi zavolej.602 821 100,dík.

• BAJZA
Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas