file Question PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY

2 roků 4 měsíců zpět #54313 od Douša
Douša replied the topic: PSANÉ A MALOVANÉ FÓRY
TYPY HOLEK:
TYP VIRUS-Ani si nevšimneš a nastěhuje se ti do bytu a všechno si přivlastní
TYP INTERNET-Musíš zaplatit za přístup
TYP USB-Je dobrá jen na zastrčení kabelu
TYP BLUETOOTH-Chce udržovat přátelství bez kontaktu
TYP SERVER-Když jí potřebuješ, vždy je obsazená
TYP WINDOWS-Má spoustu chyb, ale nedovedeš si bez ní představit život
TYP POWERPOINT-Je atraktivní, můžeš se s ní pochlubit, ale sama o sobě nemá hodnotu
TYP EXCEL-Říká se, že umí spoustu věcí, ale ty ji používáš jen pro základní úkony
TYP WORD-Vždy má pro tebe překvapení, ale v podstatě ji nikdo nerozumí
TYP DOS-Kdysi ji měli všichni a dnes o ní nemá zájem nikdo
TYP SCANDISK-Je ti jasný, že je užitečná a chce ti pomoct, ale nikdy nevíš, co vlastně dělá
TYP SCREENSAVER-Nehodí se na nic, ale aspoň tě zabaví

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Douša
  • COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
2 roků 4 měsíců zpět #54312 od Douša
Průběh války Spojené státy – Česká republika v několika větách...
8:00 – Americký expediční sbor překročil hranice ČR
8:05 -laserem naváděné střely zničily základnu stíhaček Grippen a pivovar ve Velkých Popovicích
8:27 – Armáda ČR si všimla, že jsme pod útokem
8:35 – proti nepříteli startují bitevníky L-159
8:50 – byly povolány zálohy větroňů a rogalistů, začínají si montovat vzduchovky
9:00 – na MO si mnou ruce, neboť se konečně zbavili bitevníků L-159
10:00 – americké síly zaznamenaly ztrátu šesti tanků Abrams, kterým někdo v okolí Mostu odcizil za jízdy pásy
10:05 – útok na Prahu přesto pokračuje
10:30 – transportéry Pandur vyjíždějí z kasáren bránit hlavní město
10:45 – Bruntál vyhlásil samostatnost
11:00 – pracovníkům BIS začíná oběd (nechtějí být rušeni nějakými zprávami)
12:30 – všechny Pandury mimo, většinou ani nevyjely, někdo jim ukradl naftu
12:45 – náčelník štábu buší na vrata vojenského muzea Lešany a dožaduje se nějaké funkční bojové techniky
12:47 – správce mu daroval kolo zn. Ukrajina a poté ho vyhnal koštětem
13:00 – americké jednotky doposud ztratily 12 tanků Abrams a 23 obrněných vozidel Bradley, vesměs kvůli poškození podvozku na českých silnicích
13:15 – VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ BOLKA POLÍVKY VYHLAŠUJE SAMOSTATNOST
14:30 – první americké jednotky v Praze
15:40 – velitel 22. americké divize, generálporučík T. Taxis Taylor, byl na Žižkově udeřen cepem
16:30 – američtí vojáci vztyčují vlajku na Pražském hradě
17:00 – Clint Eastwood sleduje záběry z Evropy a píše scénář pro svůj nový film: Kde všude vlají vlajky našich synů
18:00 – oficiálně podepsáno příměří
23:30 – náčelník štábu dorazil na kole do Bratislavy a žádá o azyl
23:45 VELITELÉ AMERICKÝCH DIVIZÍ zjišťují, že Čečensko je jinde…

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54304 od Douša
Velká skupina Talibanských vojáků jde po silnici, když vtom se zpoza písečné duny ozve: "Jeden Český voják je lepší než deset Talibanských!"
Velitel vyšle za dunu deset svých nejlepších mužů. Prudká střelba, ta po několika minutách utichne a zase se ozve: "Jeden Český voják je lepší než sto Talibanských."
Rozzlobený velitel vyšle za dunu sto svých dalších nejlepších vojáků a opět propukne ohromná střelba, která po desíti minutách utichne a ozve se: "Jeden Český voják je lepší než tisíc Talibanských."
Nepříčetný velitel shromáždí tisíc vojáků a vyšle je za dunu. Rozeřvou se děla, granáty a kulomety, které po půl hodině ztichnou. Po chvilce se zpoza duny připlazí umírající Talibanec a varuje velitele:
"Už tam nikoho neposílej. Je to léčka. Jsou tam dva."

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54303 od Douša
Pár rad pro budoucí rodiče
My co už děťátka máme víme, že to není úplně lehké , tzv m*dani na vteřiny....
Nejčastější sexuální polohy a typy sexu rodičů malých dětí :
1. Kliková pozice
Tato pozice se odehrává v malé místnosti. Například v koupelně. Žena se opře o nějaký elektrický spotřebič a muž k ní přistoupí zezadu. Jednou rukou uchopí ženu za bok a druhou rukou drží kliku od dveří, aby se ten malý sígr nemohl dostat do koupelny. Sex probíhá v naprosté tichosti, která je pravidelně pročísnuta nahlas zakřičenou větou přes dveře: „S maminkou si čistíme zuby. Jdi si hrát zatím do pokojíčku“ směrem k dítěti, které buší na dveře a chce se dostat dovnitř.
2. Pozice Karla Schwarzenberga
Poměrně častá pozice. Sex se odehrává převážně v posteli, přičemž první z vyřízených partnerů usnul ještě před aktem a druhý usne pravděpodobně ještě před vyvrcholením.
3. Přerušovaná soulož
Klasický přerušovaný koitus, který započne v době, kdy dítě usne a je pravidelně přerušován pokaždé, když se dítě vzbudí, že chce bumbat, že má hlad a nebo, že potřebuje kakat. Místo slastného vyvrcholení přichází nakonec dítě spát mezi partnery do postele, protože má v pokojíčku bubáka.
4. Pozice zezadu
Během sexu rodiče zaslechnou zezadu odkudsi z pokojíčku ťapání chodidel po podlaze, protože se dítě vzbudilo a jde otravovat.
5. Pozice na koníčka
Depresivní poloha, kdy si během soulože uvědomíte, že kvůli dítěti z pozice rodiče už nemáte čas na své koníčky.
6. Pozice na jistotu
Když dítě konečně usne, rodiče vytřou podlahu, omyjí ze zdí pastelkami načmárané obrazce, sečtou škody na majetku, uklidí hračky, krátce po telefonu pohovoří se svým psychologem a muž jde na vasektomii, protože dalšího Satana už by nezvládli.
Samotný sex probíhá posléze s použítím několika kondomů, antikoncepčních pilulek, pesarů a každý z rodičů je v jiné místnosti, protože jistota je jistota.
7. Rodičovská trojka
Muž, žena a dítě si v pokojíčku hrají na Zoo nebo staví z kostek malé bunkříky pro plyšáky. Sex zde probíhá pouze v matných vzpomínkách obou rodičů.
Existuje rodičovská čtyřka, pětka, šestka, sedmička, osmička i devítka. Rodičovská desítka už není, neboť po dosažení osmi dětí jsme stále u rodičovské devítky, neboť jeden z rodičů se šel oběsit.
8. Misionářská pozice
Dítě je posláno přes noc na misi k babičce, aby tam šířilo dobro, rodiče rychle doma uklidí a jdou brzy spát. Bez sexu...

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54302 od Douša
JAK UVAŘIT PÁREK:
Vložíme párek do hrnce se studenou vodou a vaříme na mírném plameni, dokud nepřivedeme vodu k varu. Poté hned plamen stáhneme, aby nedošlo k prasknutí párku. Podáváme s hořčicí dle výběru a krajícem chleba, případně jiným pečivem.
A TEĎ VYBRANÉ KOMENTÁŘE:
Dobrý den, postupoval jsem přesně podle receptu, ale voda z hrnce se všechna nevejde na talíř a chleba je potom rozmočený. Udělal jsem někde chybu?
*
Mám stejný problém, ale vyřešil jsem to. Vodu z hrnce jsem nalil do půllitru a upíjel k párkům.
*
Asi před dvěma hodinami jsem započal s přípravou párků dle receptu. Před hodinou a půl se začala voda vařit a mírný plamen se zatím neobjevil. Jak dlouho mám ještě čekat, než se plamen objeví abych jej mohl ztlumit? Děkuji, čekám, stále čekám,,
*
Mám podobný problém, voda byla již vyvařená, ale mírný plamen se stále neobjevil. Vypnula jsem raději elektrický sporák, párky jsem ode dna odřezala nožem a nabídla kocourovi. Až se zase příště pustím do tak složitého receptu, požádám raději o dozor svou zkušenou tchýni.
*
Můžete sem někdo vložit adresu webu, ze kterého se dá plamen stáhnout? Zkoušela jsem hledat na www.ulozto.cz, ale marně. Děkuji.
*
Vůbec to není jednoduchý recept, plamen se objevil po více jak hodině, na jeho stáhnutí jsem musel zavolat hasiče, a v čase jejich příchodu vůbec nebyl mírný,,
*
Když vařím 2 párky, musím přivést vodu k varu 2x? Nebo použít 2 hrnce?
*
Můžu místo párků použít bůček, místo hořčice zelí a místo chleba knedlíky? Zůstává postup stejný?
*
Máte nějaké doporučení, jak uvařit tuto delikatesu, i pro nás, co používáme místo plynu elektrický sporák a nemáme plamen, který bychom stáhli? Chci si tuto svěží novinku na českém kulinářském nebi také dopřát, leč takto asi nemohu.
*
Já to vzdávám, tak náročný recept je nad mé síly!

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54301 od Douša
Dcera irské rodiny se neukázala doma víc jak deset roků. Když se jednoho dne vrátila, otec na ni křičel, „Kdes celou tu dobu byla? Proč nenapsalas? Aspoň řádku. Proč nezavolalas? Dovedeš pochopit jak se tvá matka trápila?“ Děvče, plakajíc, odpovědělo, fňuk, fňuk….“Tati….. styděla jsem se, stala jsem se prostitutkou.“ „Čím ses stalas!!? Ty nestydatá ženštino! Hříšnice! Jsi ostudou této katolické rodiny.“ „Dobrá, tatínku … jak si přeješ …“ „Jenom jsem přinesla mamince tento luxusní kožich, doklady o vlastnictví osmipokojové vily a šek na $5 milionů. Pro mého malého bratříčka Seamuse, tyto zlaté Rolexy . A pro tebe tatínku, nový naleštěný Mercedes, limited edition kabriolet, který je zaparkovaný před domem. Plus členství v Limerick Country Club. Nadechne se a pokračuje, „a pozvání pro vás pro všechny na oslavu Nového roku na mé nové jachtě v Karibiku.“ „Čím říkáš že ses stala?“ zeptá se tatínek. Děvče, znova plačíc, fňuk, fňuk…. „Prostitutkou, tatínku!“ Fňuk, fňuk. „Oh! Můj bože! Tys mě děvče vystrašila k smrti! Myslel jsem že řeklas PROTESTANTKOU . Pojď sem a obejmi svého tatínka.“

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54300 od Douša
Afričtí šamani měli sraz, slova se ujal šaman který se vrátil z Evropy-byl jsem u místa které bylo ohraničené bílími čarami, kolem asi 20 000 lidí, náhle tam přiběhlo 11 mužů v bílém, 11 mužů v modrém, 3 muži v černém, ten jeden položil na zem kouli, zapískal na píštalku a začalo pršet.

• Douša
Více
2 roků 5 měsíců zpět #54298 od Douša
Jeden hlavný dôvod prečo východniar nemôže byť terorista ...
Pondzelek:
Ukradli sme ľetadlo na letisku vof Košicoch a pasažieri buľi rukojemnici . Žiadame miľion dolároch a ľet do Mexika!
Utorek:
Čekame na reakciu vlády. Vypili sme sebe s pilotamy.Aj pasažiery vycahli svojo zásoby. Vypili sme sebe s pasažiermi. Aj piloci sebe s ňima vypili!
Streda:
Prišol mediátor. Privezol borovičku. Vypili sme sebe a mediátorom, pilotamy a aj s pasažierami. Mediátor bars pyta, žeby sme vypuščili polovicu rukojemnikov. Vypušcili sme ich. A co tam po nich! Aspoň še nam zvýši vecej paľenky
Štvartek:
Rukojemňici še vracili zo zasobami borovičky. Šalabango bulo do rána. Vypušcili sme druhu polovicu rukojemníkov i pilotoch.
Piatek:
Druha polovica rukojemníkov aj piloci še vraciľi z borovičku. Došikovali calu tlupu znamych a daľse šalabango do rana.
Sobota:
Do ľetadla prišol sám najvyšší z letiska, v ruke borovička a šalabango do pondelka.
Pondzelek:
Do ľetadla prichádza čoraz vecej ľudzi s paľenku. Už sú tu hasiče, policajti dokonca jakaške vojaci.
Utorek:
Už ňemame sily. Chceme še vzdac a uvoľnic ľetadlo. Šéf letiska ňesuhľaši. Za pilotom prišla rodzina z Popradu. Z borovičku!
Streda:
Vzdávame še! Rukojemnici suhlaša s tým že nas vypušča, ked im sľubime že vybavíme borovičku. Nikda vecej žadné ľetadlo!!

• Douša
Více
2 roků 6 měsíců zpět #54292 od Douša
"Otče, zhřešila jsem..."
"Jak?"
"Kouřila jsem."
"Jak dlouho?"
"10 minut."
"Polykala jsi?"
"Ne."
"Hodinu se budeš modlit Otčenáš!"
Další den:
"Otče, opět jsem zhřešila..."
"Jak si zhřešila?"
"Zase jsem kouřila."
"Kolikrát?"
"Půlhodiny."
"Polykala si?"
"Ano."
"Otčenáš tři hodiny a hodinu Zdrávas
Maria!"
Další den:
"Otče, opět jsem zhřešila..."
"Zase si kouřila?"
"Ano."
"Jak dlouho tentokrát?"
"Jednomu hodinu dvanáct minut, druhému
pětačtyřicet minut, jednomu jsem spolkla,
druhému ne!"
Farář nasraný odchází, za chvíli se vrací s
kalkulačkou a zvedá sutanu:
"Budeš dokuřovat a polykat, protože mi
vycházejí nějaké chujovské zlomky..."

• Douša
Více
2 roků 6 měsíců zpět #54291 od Douša
Američti vědci zkoumali, proč je mužský žalud širší, než zbytek penisu. Po dvou letech a utracených 200.000 dolarů přišli s tezí, že žalud je širší proto, aby muži poskytl větší požitek při sexu.
Oproti tomu se postavila Francouzká vědecká veřejnost, kde po třech letech výzkumu a 300.000 utracených Eur tvrdí, že žalud je širší proto, aby poskytl větší potěšení ženě při sexu. Irská vědecká obec pojala výzkum po svém a po třech dnech, dvou sudech piva a 15ti lahvích kořalky zjistili, že žalud je širší proto, aby se muži při honitbě nevysmekla ruka a nepraštil se do čela....

• Douša
Více
2 roků 7 měsíců zpět #54266 od Douša
V noci jsem se vzbudil, abych si odskočil a všimnul jsem si, jak se sousedovou zahradou pomalu krade cikán.
Najednou se z křoví vynořil soused a praštil ho 2x lopatou po hlavě, až ho zabil. Pak začal honem kopat hrob.
Zaraženej jsem se vrátil do postele.
Manželka se mě ptala: "Ty se celej třeseš, co se stalo ?"
- "Tomu ani nebudeš věřit, co jsem pravě teď viděl... ta kurva soused má furt tu mojí lopatu!"

Poděkovali: DěsBěs

• Douša
Více
2 roků 7 měsíců zpět #54244 od Douša
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka. Sakiro Suzuki z Japonska.
Hodina začala a učitelka se ptá: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii USA, kdo řekl „Dejte mi svobodu, nebo mě zabte“?
Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku : „Patrick Henry, 1775 ve Philadelphii“
„Výborně Suzuki. A kdo řekl „?Stát je národ a nesmí zhynout?“
Suzuki se postaví“ Abraham Lincoln, 1863 ve Washingtonu“
Učitelka se podívá na žáky a říká“ „ Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!“
Zezadu se ozve tlumený hlas: „Polib mi prdelzasraný japončíku“
„Kdo to řekl?!!!“ zařve učitelka.
Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur,1942 na Gualdalcanalu a Lee Lacocca, 1982 při valné hromadě
Firmy Chrysler“.
Třída je zcela ticho a jen zezadu se zase ozve:“Je mi z toho na blití.“
Učitelka křičí: „Kdo to byl?!!“
Suzuki okamžitě odpoví: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda,Tokio 1991.
Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!“
Učitelka histericky: „A dost! Kdo to byl teď?!!!“
Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Lewinské, 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu.
Další ze studentů se postaví a zařve: „ Suzuki je hromada sraček!“
A Suzuki opět klidně: „ Valentino Rossi při Velké ceně motocyklů v brazílii, 2002.“
Třída zcela propadne hysterii, učitelka pomalu padá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel:
„Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!“
A Suzuki: „Jan Fischer, duben 2009, při přebírání vlády, Česká republika.“

• Douša
Více
2 roků 8 měsíců zpět #54238 od Douša
Chlapovi se ve společné sauně postavil, zvedne se z lavice a křičí: „Potřebuju ženu, potřebuju ženu, teď hned!
Jedna žena vezme vědro studené vody, poleje ho a je po erekci. Muž se podívá dolu a říká: "Ty parchante…tak ty jsi měl jen žízeň!“

• Douša
Více
2 roků 8 měsíců zpět #54237 od Douša
V restauraci:
"máte vybráno, prosím??"
"ano, já bych si dal to pikantní maso s rýží, manželka indickou směs a dcera čínské vepřové nudličky na Taipengský způsob..."
"jistě, k službám", poodejde k okýnku do kuchyně, "třikrát rizoto, jednou se sýrem, jednou na kari a pro toho tlustýho zasypat pepřem!!"

• Douša
Více
2 roků 8 měsíců zpět #54236 od Douša
Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost. "Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci."
Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!"
Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno.
Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie."
"Skvělá práce!" odpoví cestující.
Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy.
"Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo."
"Ten pes se mi líbí!"
Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá.
"Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně.
Psovod zašeptá: "Našel bombu.

• Douša
Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas