file Question aj takto sa da zabavat v praci:-)

11 roků 11 měsíců zpět #16207 od hooopy
hooopy created the topic: aj takto sa da zabavat v praci:-)

Felotron..ak to este nemas tento rok za sebou... mne mozes zavidiet :-) hahahaha

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Please Přihlásit se to join the conversation.

• hooopy
  • Avatar uživatele hooopy Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
11 roků 11 měsíců zpět #16208 od hooopy
hooopy replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)

a este jedno pre felotrona... good luck boy

alebo:

• hooopy
  • Super borec
  • Super borec
Více
11 roků 11 měsíců zpět #16209 od milan67
milan67 replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
hooopy napsal:

Felotron..ak to este nemas tento rok za sebou... mne mozes zavidiet :-) hahahaha[/quote]
můžu závidět i když nejsem Felotron? mám za sebou 54 seskoků z doby Svazarmu v letech 82-84 a posledních deset let si říkám že letos si ještě nějaký přidám...jenže skutek utek :cry: táta tenkrát musel před tajemníkem na národním výboře podepsat prohlášení že jako nezletilý se můžu parašutismu věnovat a dodnes si pamatuju jaký to bylo když jsem si jako šestnáctiletý cucák poprvý v
Hořovicích z Anduly skočil, když jsem šel na jaře 86 na vojnu tak mě hodně mrzelo že jsem šel k PS a né k paragánům jako táta :cry:

Více
11 roků 11 měsíců zpět #16212 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Tak jsem rád, že jsi to Hooopy ve zdraví a doufám bez psychidké újmy přežil :-).

Více
11 roků 11 měsíců zpět #16213 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Klucí - já bych se bál. Museli by mě vyhodit z letadla, já bych nevyskočil, jsem na to měkkej. Ale lítání se mi líbí.

Více
11 roků 11 měsíců zpět #16214 od Felotron
Felotron replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Tak na tuhle "zabavu" jsem taky mekkej :sick:
Mam 11 seskoku a jeste musim skocit 7 :wondering:

Více
11 roků 11 měsíců zpět #16216 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Tak to ti nezávidím kámo. Pro mě je to taková malá sebevražda. To samý mám i s bangee jumpingem. Na to bych taky nevlezl, ale do stíhačky, nebo akrobačku ve vzduchu v letadle - to jo, i když nevím, jak by na to reagovalo moje netrénované tělo...

Ondro - žádná letecká show se zatím nechystá???

Více
11 roků 11 měsíců zpět #16217 od Felotron
Pavle, bohuzel nic :( Mam tyden nohu v gipsu a jeste nejakej cas se do prace nedostanu :(

Více
11 roků 10 měsíců zpět #16229 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
To ja takhle skakat,tak jedine uplne nahaty,bo by to ze me letelo ze vsech stran.Mam celkem velky strach z vysek a uz jen pitomy zebrik mi dela problem. :no:

Více
11 roků 10 měsíců zpět #16258 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Jojo klucí, já mám obrovský problém s výškou a hloubkou, pokud jsem nějakým způsobem vázán k matičce zemi. Takže žebřík, komín, propast, bungee atd atd, je pro mě obrovský problém. Ale jak píše Pavel, v letadle jako když utne-tam mě nevadí snad vůbec nic. Ale skočit? To bych se asi spíš po a po a po...3x po sobě.... :P :wondering: :blush: :sick: :ohmy:

The Truth Is Out There

Více
11 roků 10 měsíců zpět #16271 od hooopy
hooopy replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
ja uz ani neviem... tak som nad tym premyslal..a ono sa to asi stane casom rutina... kazdym rokom je to pre mna lahsie a lahsie... samozrejme, nie je to jednoduche..ale je to omnoho lahsie ako kedysi. Clovek akosi vypne v tych dverach, proste mechanicky urobi co ma... a nepremysla.

ale chlapi, poviem Vam, ked to dokazu nase letusky, ktore maju strach uz ked rano vstanu z postele a caka ich v ten den zoskok, bola by hanba, keby sme to nedokazali my... na tom videu je v 20tej sekunde kocka, a vyskocila ako sa patri.... sice opacnou nohou, ale vyskocila..

PS: je jasne, ze zdravy clovek ma pud sebazachovy, a vyskocit z lietala, l ktore to vali 200km/hod, priamo do prudu vzduchu za vrtulou si vyzaduje trosku zaprenia. to len vysadkari, ktorí to robia z neviem akeho dovodu, sa hanbia za kazde jedno prsitatie lietadlom... :-). ak budu zajtra vysadky,pojdem zase nieco zachytit na fotak:-)

alebo:

• hooopy
  • Super borec
  • Super borec
Více
11 roků 10 měsíců zpět #16273 od Felotron
po druhym seskoku jsem sedel v masine posranej az za usima s tim, ze ven proste nepujdu.... a pak to slo hned: Vysadko vstyk! ... Zakotvit! ... Vpred! a byl jsem venku :D

Více
11 roků 10 měsíců zpět #16276 od milan67
milan67 replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
hooopy napsal:

to len vysadkari, ktorí to robia z neviem akeho dovodu

Ze stejnýho důvodu jako Ty jezdíš na motorce, nebo fotíš, prostě je to baví, když už jste zmínili bunge jumping tak mám "oskákaný" Zvíkovský a Ždákovský most a né jen jednou, nechal jsem se uvazovat za nohy, podle váhy mi spočítali délku gumy a plácli se mnou do vody, tohle mi nikdy nevadilo, ale kdybych dostal nabídku vzít si potápěčskou výstroj a jít se tam potápět tak bych asi utekl, výšky mi nevadí ale nemám dobrý pocit z hloubky ani při koupání v rybníku...holt jsme každý "ujetý" na něco jiného.

Více
11 roků 10 měsíců zpět #16277 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:aj takto sa da zabavat v praci:-)
Jo tak z tý hloubky v rybníku-jezeře mám taky strach-to když nevidím, co je pode mnou. V moři to je trochu jinak... :bye:

The Truth Is Out There

Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas