file Question AUDIO-ke stažení

12 roků 1 měsíc zpět - 12 roků 1 měsíc zpět #13893 od traxxas
traxxas created the topic: AUDIO-ke stažení
Protože se mi tato písnička od Lady Gaga líbí čím dál tím víc, tak jsem se rozhodl jí stáhnout v MP3 a dát si jí jako alternativní vyzváněčku pro určitou skupinu lidí. A protože to docela chvíli trvalo, než jsem našel tu správnou stránku , kde se dalo stahovat, tak mě napadlo, co takhle sem vkládat úspěšné vyzváněcí melodie, které by zájemcům nepřipravovaly chvilky cca o 1/2 hodinovém hledání.....vkládám sem dvě verze "Bad Romance"...ve formátu mp3-ale dal jsme tomu pojmenování souboru wmv:
---Odkaz smazán---
---Odkaz smazán---
doufám, že se notoričtí stahovači na mě nesesypou, protože já mezi ně nepatřím a občas, když si chci něco stáhnout, tak mi to i docela chvíli trvá....

The Truth Is Out There

This message has attachments files.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 12 roků 1 měsíc zpět od Kokin.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• traxxas
  • Avatar uživatele traxxas Topic Author
  • Moderator
  • Moderator
Více
12 roků 1 měsíc zpět - 12 roků 1 měsíc zpět #13895 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: AUDIO-ke stažení
Kluci sorry, ale tohle neprojde. Mě by to bylo šuma fuk, ale ty paka s OSA mají na práci pouze jedinou věc - honit po soudech lidi, co chtějí poslouchat muziku, aniž by si koupili předražený CD-čko. Jsou schopný odsoudit ke statisícům studenta bez koruny, zato že dal na web ke stažení pár písniček :-(

Takže uděláme pravidla, co lze vkládat (platí to i pro audio, video nebo elektronické knihy):
- vlastní tvorba
- cizí tvorba, ale s uvedeným odkazem kde je potvrzeno možné volné šíření

Nerad bych, abysme měli z dobrého úmyslu problémy. Co já bych za to dal, abysme tady mohli mít databanku na výměnu hezkejch písniček :-(

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz
Poslední úprava: 12 roků 1 měsíc zpět od Kokin.

Více
12 roků 1 měsíc zpět #13915 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:AUDIO-ke stažení
Tak to se moc omlouvám a chápu..... :blush: :secret: Úmysl jsem měl počestný, ale někdo by to mohl posoudit jinak. Díky Pavle. :v:

The Truth Is Out There

• traxxas
  • Avatar uživatele traxxas Topic Author
  • Moderator
  • Moderator
Více
Moderátoři: Roman Jakubtraxxas