× Koupím motorku, díly, cokoli

file Question KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!

11 roků 2 měsíců zpět #19997 od BAČAUKY
BAČAUKY created the topic: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
KOUPíIM na DL 650 r.v. 2006 a víše - Levé ZRCADLO zpětné, origo kryty rukou(nebo jen levý, popříp. nějakou alternativu, přední černou masku (okolo světel), plast pod světli(jsou v něm náfuky), levý plast na (nebo před) nádrží v modré barvě! Prosím ne poškozené a nebo jen neznatelně!!!

Nabídky pište sem nebo volejte na tel. 602326082 Díky LubaBuba

Já Bačauky to sem jen hodil!!! Luboš má nějaký problém s PC :bye:

DĚKUJÍÍÍ

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• BAČAUKY
  • Avatar uživatele BAČAUKY Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
11 roků 2 měsíců zpět - 11 roků 2 měsíců zpět #19998 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
No fuj!!! Co to??? Kdybys potřeboval, mám origo plexi. Dám grátis.

Já původně četl: "Já Bačauky jsem to hodil!" Takže Luba to hodil?
Poslední úprava: 11 roků 2 měsíců zpět od Martin Novák.

• Martin Novák
  • Super borec
  • Super borec
  • Martin
Více
11 roků 2 měsíců zpět #20001 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Jo,jo, Luba to hodil. Plexi má jen trošku, ale asi by ho vzal. Díky moc za nabídku.

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Avatar uživatele BAČAUKY Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
11 roků 2 měsíců zpět #20004 od Kuchta
Kuchta replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Ajajaj!! Chudák!!! Ten má fakt smůlu!! Co ho chudáke ještě potká?! :wondering: :wondering:

Mám tak plexi kdyby někdo chtěl! :good:

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20023 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
BAČAUKY napsal:

Jo,jo, Luba to hodil. Plexi má jen trošku, ale asi by ho vzal. Díky moc za nabídku.

Vezmu ho sebou na Zvůli, nebo Ti ho můžu hodit ve středu do Děčína. Pojedu kolem. :-)

• Martin Novák
  • Super borec
  • Super borec
  • Martin
Více
11 roků 2 měsíců zpět #20024 od Lubabuba
Lubabuba replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Ahoj pánové. Mnohokrát děkuji za nabídku pomoci ale plexi jako zázrakem přežilo v podstatě bez úhony. S ostatními díly to je horší. Ale snad se s tím co nejrychleji popasuji a zase budu brázdit silnice. Určitě pomaleji, opatrněji a s rozvahou. Ale když šotolina překvapí je to prů.... Všem jsem vždycky záviděl jak při jízdě škrtají šroubem na stupačce. Mně se to také povedlo a takle to skončilo.

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20025 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Lubabuba napsal:

Ahoj pánové. Mnohokrát děkuji za nabídku pomoci ale plexi jako zázrakem přežilo v podstatě bez úhony. S ostatními díly to je horší. Ale snad se s tím co nejrychleji popasuji a zase budu brázdit silnice. Určitě pomaleji, opatrněji a s rozvahou. Ale když šotolina překvapí je to prů.... Všem jsem vždycky záviděl jak při jízdě škrtají šroubem na stupačce. Mně se to také povedlo a takle to skončilo.

Lubobubo, přeji ti, ať se z toho brzo oklepeš a vezmeš si z toho jen ta pozitiva-opatrněji a srozvahou. Spoustu dalších km v pohodě ti posílám z JH ...traxxas.
PS: bohužel nemám nic čím bych ti vypomohl.

The Truth Is Out There

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20026 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Jinak jsem se dnes Lubo ptal Matese a říkal, že je levnější většinou v takovém případě (pouze poškrábané plasty) sundat všechny barvené i s nádrží a nechat přestříkat stejnou barvou. Origo se netrefí.
Ale zase by sis mohl vybrat odstín :-) ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20029 od Janek
Janek replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Lubabuba napsal:

Hlavně že jsi celej... :good: ... mám tu jen sklíčka na blinkry :whistle: bohužel...

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
11 roků 2 měsíců zpět - 11 roků 2 měsíců zpět #20031 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Kokin napsal:

Jinak jsem se dnes Lubo ptal Matese a říkal, že je levnější většinou v takovém případě (pouze poškrábané plasty) sundat všechny barvené i s nádrží a nechat přestříkat stejnou barvou. Origo se netrefí.
Ale zase by sis mohl vybrat odstín :-) ;-)

Jsem z teho volaký zmetený, pán velkomožny, já když v minulosti objednával origo plasty přes autorizované zastoupení na minulou Súzu, tak byly k mání pouze barevné-specifikovala se do objednávky barva-naopak nebarvené nebyly na skladě SUZUKI v DEU vůbec k mání......a info bylo, že ani jako takové neexistují v katalogu.... :blush: :blush: :blush:

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 11 roků 2 měsíců zpět od traxxas.

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20034 od Kokin
To nejsi zmetený, jenom jsme si nerozumněli.

Právě proto, že ty díly jdou koupit pouze barvené a stojí ranec (jenom ty 3 plasty vyjdou Lubu na 20 tisíc), tak to většinou nestojí za to.
Pak už podle mne vyjde prostě lépe přestříkat celou motorku, a přitom si tam můžeš nechat původní podobný odstín, nebo udělat třeba safari motiv nebo vymalovat na zlatou a další originální úpravy :-)

Problém je v tom, že motorka 2005 má cenu bez doplňků třeba kolem 70-80 tisíc a dávat za opravu "škrábanců" dalších 25 (i se zrcátkem a blastery apod.) se prostě nevyplatí, pokud tedy nemáš k tý motorce nějaký sentimentální stav ;-)

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20036 od Kokin
Jo a typický problém "rok výroby" - Luba žil doteď v přesvědčení že má rok 2006, ale podle kódů barev plastů je to 2005... To je daň toho nesmyslu v EU, která rozhodla že v rámci VIN není rok výroby povinný údaj a podle toho ty evropský VIN vypadají (tj. na nic) a majitel vlastně ani neví co má za rok výroby vozidla... :-(

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20043 od Mates
Mates replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Na www.motoboardel.cz má asi všechny díly co potřebuješ,zavoj tam,řekni,že jsi od Matese z vstromklubu a co potřebuješ :bye:

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20053 od Lubabuba
Lubabuba replied the topic: Re: KOUPíIM Lev. ZRCADLO na DL 650 zpětné a další!!!
Přátelé, kamarádi, děkuji za projevenou soustrast i vzácné rady. Řešení je jasné. Rozebrat co se dá a nechat nastříkat. Ale jak. To je pro mne neřešitelná otázka a tak bude rozhodovat, jako vždycky u nás v rodině, moje žena. Tak se těšte. :P

Více
11 roků 2 měsíců zpět #20055 od Kokin
Že by růžová? Ta na Stromu ještě nebyla, bylo by to supr cukroušovský :v: :d

Více
Moderátoři: Roman Jakub