file Question V-Strom 650 XT ABS

4 roků 7 měsíců zpět #47830 od MichalMedvěd
MichalMedvěd created the topic: V-Strom 650 XT ABS
Tak jsem si jí prohlédl a už mám důvod střádat do prasátka. Myslel jsem si že se svou DL650 2004 vydržím do důchodu, ale tohle mě nadchlo. Co místní úpravci má to končeně i dráty v kolech :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

• MichalMedvěd
  • Avatar uživatele MichalMedvěd Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
  • I když daleko doplivneš, vždy je to jen slina
Více
4 roků 7 měsíců zpět #47833 od vladom
vladom replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
No pekna je - smutne je len to ze jediny rozdiel medzi klasickou verziou a tou XT je len zobak a tie spicove kolesa.
Zobak je otazka cca 70 EUR.
Cize v podstate jediny rozdiel su len tie kolesa.

Ja som zohnal teraz za dobru cenu dl650 2012 - a zobak uz mam objednany :)

Pravdupovediac osobne neviem ci je na jazde az tak poznat rozdiel v tych spicovych kolesach.
Rozumiem ich funkci na ostrej terennej motorke kde sa jazdi v terene uplne inymi rychlostami.

Osobne si myslim ze ten light teren kde 99% majitelov stromov zajde, bez problemov zvladnu aj lahsie umyvatelne odlievane kolesa.
Ovela skorclovek pociti nizke zdvihy a nizku svetlu vysku.

Ale je fakt ze spicove kolesa vyzeraju aj na pseudo-enduro motorke lepsie :)

Více
4 roků 7 měsíců zpět - 4 roků 7 měsíců zpět #47836 od Meli
Meli replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
Papírově je ještě rozdíl 1 cm světlé výšky ve prospěch XT

beru zpět - koukám na parametry na Suzuki stránkách a je to stejný u obou...
Poslední úprava: 4 roků 7 měsíců zpět od Meli.

Více
4 roků 7 měsíců zpět - 4 roků 7 měsíců zpět #47837 od vladom
Neviem ci je to rozdiel XT - ale novsi od starsieho je o malicko vyssi - spoznal som to ked som prehodil kratsie kosti a centralny stojan na novy model.

Ono ani svetla vyska nieje az tak moc problem (da sa "pomerne lahko" upravit - cakal by som skor vyssie zdvihy u viac enduro zameraneho modelu - nehovoriac o nejakej ochrane filtra a spodku v zaklade - ked ide o XT model.

A pre vacsinu asi aj nutnost vyssie polozenych riadidiel pre jazdu v stupackach (mne vtedy vyhovuju aj viac rovnejsie).

Su to podla mna veci ktore clovek na "akoze viacej adventure" motorke - musi vyriesit ovela skor ako zobak a spicove kolesa :)
Poslední úprava: 4 roků 7 měsíců zpět od vladom.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #47838 od PetrOV
PetrOV replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
Nevím, mi to přijde jako další wannabe adventure bike, většina lidí s tím stejně bude jezdit jen po silnici. Bez jakýchkoli dalších úprav to bude strach vzít někam mimo cestu, po úpravách bych zase řekl, že na tom bude stejně jako normální Strom.

Olejový iltr, koleno a kola nejsou jediný problém, debilně(silničně) je řešená i spojka, resp. její vypínání, to je opravdu hodně špatné.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #47842 od raisto
raisto replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
Vypadá to pěkně, ale těch úprav musí člověk udělat dost a stejně všechno nevyřeší. Ale to je zase tím, že od toho asi chceme něco, na co to úplně nebylo udělaný :-)

Více
4 roků 7 měsíců zpět - 4 roků 7 měsíců zpět #47843 od vladom
No udelany to na to nieje - ale ma to vyzerat ze hej :laugh:
Poslední úprava: 4 roků 7 měsíců zpět od vladom.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #47845 od CuLa
CuLa replied the topic: V-Strom 650 XT ABS

PetrOV napsal: Olejový iltr, koleno a kola nejsou jediný problém, debilně(silničně) je řešená i spojka, resp. její vypínání, to je opravdu hodně špatné.

Co máš konkrétně na mysli s tou spojkou?

Více
4 roků 7 měsíců zpět - 4 roků 7 měsíců zpět #47846 od PetrOV
PetrOV replied the topic: V-Strom 650 XT ABS

CuLa napsal:

PetrOV napsal: Olejový iltr, koleno a kola nejsou jediný problém, debilně(silničně) je řešená i spojka, resp. její vypínání, to je opravdu hodně špatné.

Co máš konkrétně na mysli s tou spojkou?

no vypínání je vyloženě stupidně u řetězového kolečka - nejdrsnější případ-spadne ti řetěz a urazí ti nálitky vypínání-dojel jsi, ale i při "běžném provozu" je to naprd-řetěz tam přinese veškerý bordel-bláto, klacky-tyfozovi takhle kus klacku přerazil vypínací tyčku, která pracuje pořád v bahně, takže gufero dostává taky zabrat, jak se vydře, tak to začne téct. Prostě je to dělané primárně na silnici, kde toto nehrozí. Ideální vypínání spojky je toto:

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Jinak Strom je pro mě super motorka, používám ho hlavně na cestování a sem tam projížďku mimo-stylem "hele pěkný kopec", vede tam polní cesta a jedeme :) na nějaké krosení po lese to nebude nikdy s tím to ale asi nikdo, krom tyfa, ani nekupoval :laugh:
Poslední úprava: 4 roků 7 měsíců zpět od PetrOV.
Poděkovali: CuLa

Více
3 roků 7 měsíců zpět #50925 od Kysin
Kysin replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
nová 650 pro rok 2017

Více
3 roků 7 měsíců zpět - 3 roků 7 měsíců zpět #50927 od HonzaMT
HonzaMT replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
Paradni, skoda ze nebyla uz loni :-( :laugh:
Libi se mi ta pristrojovka z litra, i ty predni plasty. Vypada jeste lip, nez ted.
Tady nejake detaily: http://www.motorcyclenews.com/news/new-bikes/2016/october/intermot-new-2017-suzuki-v-strom-650-unveiled/
Prepracovany, mirne silnejsi motor (52kW / 62Nm), novy lehci vyfuk, 3 stupnova kontrola trakce, easy start (neni treba drzet starter), low-rpm assist (nechcipne pri podtoceni), pristrojovka a ovladace z litru, rukou stavitelne plexi, LED zadni svetlo, zasuvka 12V, uchyceni bocnich kufru jako na litru.
Poslední úprava: 3 roků 7 měsíců zpět od HonzaMT.

Více
3 roků 7 měsíců zpět #50935 od JirikM
JirikM replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
To teda vypadá pěkně ;-), sjednotili design 650 a litra. ... škoda těch dvou světel vepředu ... ty se mi vždycky líbily.

Více
3 roků 7 měsíců zpět #50937 od E-Ryc
E-Ryc replied the topic: V-Strom 650 XT ABS
Ja nevim, nejak tam nevidim zadnou "killer feature", proc bych chtel 2012 zahodit a koupit 2017...

Více
3 roků 7 měsíců zpět #50948 od Meli
poptával jsem teď XT že bych si udělal radost - dnes mi volali z Prahy že to co mají na showroomu mi daj 10 litrů slevu na doplňky... :-D

Tak si říkám - podle fotek se mi víc líbí první XT ale asi si počkám na realitu tohohle nového ;-)

Více
3 roků 7 měsíců zpět #50991 od Meli

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Líbí se mi čím dál víc...

Více
Moderátoři: Roman JakubMates