file Question nová Suzuki V-strom 1000

6 roků 8 měsíců zpět #37106 od Douša
Douša replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
http://www.suzuki-vstrom.com/en/index.html

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
6 roků 8 měsíců zpět #37108 od Sladge
Sladge replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Líbí se mi, akorát jsem tam nenašel výkon toho motoru...

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37110 od tra
tra replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Nádrž mohla být větší, leda že by to mělo kouzelnou spotřebu. Jinak se mi moc líbí a asi ji budu nutně potřebovat ;-)

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37111 od macháně
macháně replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Tady je nějaké počtení od bratrů slováků. Jsem z toho mírně rozpačitý. Stále hledám k novému stromu cestu a poprád nic. Asi to chce vidět naživo.

http://motoride.sk/c/5573/suzuki-v-strom-1000-abs.html

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37112 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Prohlédl jsem si fotky a specifikaci.
Má to hezký kola, líbí se mi kaplička. I ten zobák a výraz mi nevadí.
Co je ale hnus je koncovka výfuku a světlá výška.

Asi bychom tu vyšší světlou výšku chtěli jenom my v Čechách. Němci jsou nejspíš spokojený. Jinak si to neumím představit, proč je to tak nízký. :-(

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37113 od Kokin
Kokin replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Ono je to tím, že je to určené na asfalt a přejezd šotoliny mezi asfalty. 99% lidí s tím nikdy na offroad nepůjde, takže ty motorky koncipují podle "kupující většiny" a ne podle pár nadšenců do offroadu... Holt je to tak - Němec prostě na motodovolenou jede nejradši s kreditkou v kapse a tankvakem. :-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
6 roků 8 měsíců zpět - 6 roků 8 měsíců zpět #37114 od Meli
Meli replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Nevim kdo od koho opisoval ale designove se mi honda zdá povedenější

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 6 roků 8 měsíců zpět od Meli.

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37115 od macháně
Meli, tys to trefil...a já porád co mi to jen připomíná.. :-(

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37116 od macháně
Jinak co se týče světlé výšky "stromků" všeobecně, tak se to stále řeší a řešit bude a to nejenom na místním fóru. Koncovka vejfuku je fakt hnus ale podíváte-li se na dneštní moderní trendy (KTM 1190 Adventure, BMW 1200 GS LC, Honda viz výše atd.)tak je jasné kam to směřuje a bude směřovat. Bohužel.
Ale jinak já jsem se svým starým stromkem nadmíru spokojený a světlá výška mi nikdy nějak nevadila, sem tam jsem někde něco štrejchnul, to jo...proto tam taky máme kryt jak kráva a jak psal Kokin, tvrej off jezdí jen málokdo a na cestování po světě stromek ať již starý a nebo tento nový "nepodařenec" :secret: (berte mě s rezervou)....je prostě luxus.

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37117 od tra
tra replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Tak ta světlá výška je určitě daň za to dostat co nejníže těžiště. Je to stejná hodnota jako u starého V-Stroma (i když nová 650 je vyšší), u kterého to je problém hlavně při jízdě ve 2. Uvidíme až to vyjede, doufejme že nějak lépe naladili rozsah pérování, aby při zátěži tak neklesl.
Zcela jistě to ale motorka do terénu není - konkurenci bych viděl u Kawasaki Versys 1000 nebo Triumph Tiger 1050. Přeci jen ta největší cestovní endura s kardanem budou asi ještě kousek jinde.
Ke vzhledu - určitě to chce vidět naživo a pak se uvidí.

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37122 od macháně
Tak je to tu...

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-novinky/suzuki/nova-suzuki-v-strom-1000-oficialne-venku-26397.html

Více
6 roků 8 měsíců zpět - 6 roků 8 měsíců zpět #37123 od marselus
marselus replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Přátelé co se týká světlé výšky tak to už tady přece umíme pořešit za pár kaček. Po tom co jsem si teda přečetl jde na to suza dobře,hlavně že nešla do tak jak se poslední dobou ukazuje nespolehlivých kardanů. Ten totíž taky v terénu dostává zabrat. ( taky která opravdu terenní motorka má kardan že ??)Starý stromek taky není do terénu ale dá se s ním vcelku v pohodě projet cokoli. Co se mě týká tak se mi začíná líbit i když by byly výhrady kolem výfuku,světěl a menší nádrže. Pokud ale zůstane dobrá cena tak si myslím,že by to mohla být zajímavá mašina. A jestli se zlepší krouťák a bude fakt ta spotřeba nižší ,tak by do toho v budoucnu šel.
Jinak když pominu KTM tak která mašina nad litr je do terénu?? Stačí se podívat na hmotnost a je jasné ,že prát se třeba s 250kg mšinou v terénu je jen pro nadšence a ty přejezdy typu albánie co se jezdí nebo rumunsko si troufám tvrdit tahle mašina hravě dá,když to dává ta stará . Osobně kdybych měl na svém litru menší spotřebu tak bych ji považoval na moje cestování za dokonalou ;-)

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com
Poslední úprava: 6 roků 8 měsíců zpět od marselus.

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37124 od Radim_C
Radim_C replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
pořád je to CESTOVNÍ enduro, že ? :)
Stromky jsou na silnici a ne do terénu a my se je snažíme "přesvědčit" všemi donucovacími prostředky, že jsou
a někteří by už to znova nedělali a koupili si rovnou adekvátní motorku
ale zase s tím předěláváním je tolik srandy ...

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37126 od marselus
marselus replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000

Radim_C napsal: pořád je to CESTOVNÍ enduro, že ? :)
Stromky jsou na silnici a ne do terénu a my se je snažíme "přesvědčit" všemi donucovacími prostředky, že jsou

Hlavně ten terén je strašně zavádějící termín a je to fakt strašně individuální. Pokud vezmem bláto nad stupačky,tak si myslím,že ty velké mašiny na to prostě nejsou žádná.Možná teda ktm. Když vydím videa z krocana od pardála jak tam funí a ve dvou nebo třech lidech to neustále zvedaj ,tak si myslím,že tam oravdu ty mastodonti typu gs 1200adventure apod. nepatří. Chlapi se ale baví a o tom to je. Ostatní je podle mě v poho i s tím stromem. Podle mně nikdo ani třeba s velkým gs si tu mašinu nekupuje proto,že ji chce jezdit v terénu jen je to prostě uneverzální stroj. Myslím,že i tahle když se trochu zvedne tak nebude problém občas vyjet po nějaké polňačce na hřeben hory mrknout na západ slunce :-) Teď jak jsme projížděli ten úsek v albánii tak jsem před tím volal kámošovi co to jel na gs 1150 a tvrdil že je to očistec a třeba tady Petr to dal v pohodě na stromku 650 ve dvou byť tím krytem občas chytl,ale od toho tam taky je. Takže co to je terén ???

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com

Více
6 roků 8 měsíců zpět #37128 od tyfoza
tyfoza replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000

Radim_C napsal: pořád je to CESTOVNÍ enduro, že ? :)

Na tohle musím reagovat. Pravdu máš :yes: Díky přestavbě Stromka na enduro jsem se spoustu věcí naučil. Teď se pouštím do projektu zadního tlumiče - cílem je delší zdvih.

Nový V-Strom 1000 vypadá pěkně. Je to pěkná cestovní motorka, ale děsí mně ten výkon - kdybych ho měl pod zadkem, tak bych ho zneužíval pořád.

Když má člověk víc než potřebuje, neznamená to, že bude šťastnější... mně stačí dvě kola.
http://tyfoza.blogspot.com/

Více
Moderátoři: Roman JakubMates