file Question nová Suzuki V-strom 1000

7 roků 7 měsíců zpět #31871 od Frantaaaa
Frantaaaa replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
A ten vejfuk je fakt obrovskej a fakt nízko....Nemůžu si pomoct,ale i když zobák měl první big,tak světlo je Kawa,vejfuk Bavor(navíc jenom jeden)....no prostě nevidím žádnou designovou paralelu(aspoň maličkou :-( )se starým litrem a to mě mrzí.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Frantaaaa
  • Borec
  • Borec
  • HLAVNĚ VOPATRNĚ 8))
Více
7 roků 7 měsíců zpět #31879 od Kuchta
Kuchta replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Mě se to moc nelíbí! Dívla sem se na Motorkářích a nijak zvlášť mě to za srdce nechytlo! Než tohle tak bych rači šel do Triumpha Tigera 1200.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #31888 od Jezek_tom
Jezek_tom replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Tak zatím je to jen prototyp. Uvidím s čím ve skutečnosti vyjdou. Ten výfuk se mi taky zdá zbytečně moc nízko na cestovní enduro. Ale uvidí se až jaké budou skušenosti z jízdy a technické parametry. A co bude podstatné tak ta cena.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #31974 od Kokin
Kokin replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Galerie fotek nového litra je zde:

http://www.vstromklub.cz/fotky/motorky-a-technika/galerie-motorek/v-strom-1000-koncept-2012-na-intermot

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz
Poděkovali: Douša

Více
7 roků 7 měsíců zpět - 7 roků 7 měsíců zpět #31984 od Kokin
Pár postřehů k nové V-strom 1000 jak vypadal naživo:

Designově to je hezčí naživo než na fotkách. Je mnohem užší než starý model a na rozdíl od nové 650 ten ostřejší design litru se zobákem mu sedí a vypadá dynamicky, byť je užší tak to není motorka "pro holky". A když jsem u zobáku - naštěstí připomíná víc Multistradu než brambory, takže obavy, že to bude další motorka "já chci být GéeSo" byly liché. Myslím že k Multistradě půjde i silničním zaměřením. Už jenom z detailů (blinkry mimo obrys motorky, dráty k ABS jdou vnějškem brzd a jsou první na ráně, plastové kryty) je jasný, že to není žádný větší brácha Biga, ale zůstává určením pro asfalt a přejezd šotolin. Na Dakar to ale nikdo brát asi nebude.

Technické údaje nebyly, ale přepracované je téměř všechno, kromě stupaček a zrcátek:
- od nového úzkého sedla (vizuálně stejné s novou 650),
- USD vidlice s novýma brzdama
- zadní části, které je zkrácená a dá se očekávat méně místa pod sedlem, a nová plotna s držadly spolujezdce, nový blatník
- minimalizovaných bočních plastů pod sedlem, aby byla vidět módní příhradová konstrukce podsedláku z kulatých trubek, takže "vyhřezla" zadní brzdová nádobka mimo kryty
- nový rám
- palubovka ve stylu nové 650
- řidítka mají nové rukojeti i chrániče

Barevně to bylo hezky sladěné, ty zlaté vidlice jí slušely a nápisy na ráfkách jsou také hezké.

Fajnově vypadaly taky integrované držáky bočních kufrů.

Všechno je sice na prototypu, ale upřímně řečeno můj dojem z vystavné motorky byl, že to není koncept / prototyp, ale už předsériová výroba. Tipuju že ostrá produkce bude téměř identická.

Jinak fotky jsou v galerii, výrazně utrpěly na kvalitě tím, že motorka byla schovaná v 2m vysokém skleněném boxu, takže se dalo buď fotit přes něj seshora, nebo přes sklo (a to bylo notně upatlané nutno dodat). Výhoda boxu že na motorce nevisely hrozny zájemců o "osezení" zase kompenzoval fakt, že uklízečky očividně přes sklo nedosáhly, takže motorka byla už v sobotu hezky zaprášená.

Kolem samozřejmě několik dalších vystavených 650-tek a kupodivu nejenom v "originální" výbavě, ale přímo na stánku u vybavený model od Sw-motech.

Poslední úprava: 7 roků 7 měsíců zpět od Kokin.

Více
7 roků 7 měsíců zpět - 7 roků 7 měsíců zpět #31986 od Jezek_tom
Jezek_tom replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Pěkně jsi nám to Kokine nafotil :good: :good: opravdu pěkně.
Poslední úprava: 7 roků 7 měsíců zpět od Jezek_tom.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #31994 od Vapol50
Vapol50 replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Skutečně pěkné fotky, některé až skoro špionážní :good:. Osobně se mi jeví stále hezčí nová 650, ale přiznávám, jsem dost konzervativní.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #32000 od Kokin
Po pravdě řečeno ono téměř špionážně budeme muset získávat i další informace, až bude na trhu - česká Suzuki komunikuje se zákazníky pouze přes inzeráty.
Jako že by nějakých 500 potenciálních zákazníků z našeho klubu mělo přesvědčit, aby pro nás udělala třeba extra testovací den, to je dokonalá scifi u nás (na rozdíl třeba od Německa)... ;-)

Asi se začnu představovat holkám "Kokin, Pája Kokin - číslo 000" :D :D :D

Více
7 roků 7 měsíců zpět #32011 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Hezky jsi to Pavle sepsal. Upřímně. Já nějak nevím, jestli se mi to líbí nebo ne. Neumím k tomu pořádně zaujmout postavení. Asi bych to potřeboval vidět na živo. Uvidíme, jestli to bude v zimě v Drážďanech. Možná bych si tam pak udělal výlet.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #32153 od beda
beda replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Musí se líbit na první pohled....ale mě vůbec...a tech.data vzhled nedoženou.

Více
7 roků 7 měsíců zpět #32292 od Gowster
Gowster replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Šéf prodeje v Mot Artu v Braníku mi říkal, že v prosinci ho budou mít skladem, tak že to bude určitě před sériovka a nijak zásadní změny na něm už nebudou...

SEO optimalizace, PPC/CPC kampaně, copywritting textů a další služby z internetového marketingu včetně tvorby stránek www.gowster.cz

• Gowster
  • Fajny borec
  • Fajny borec
  • Black and red bush.
Více
6 roků 10 měsíců zpět #36436 od Meli
Meli replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Ale že kolem toho zase dělaji divadlo... sem zvědav na výsledek

Více
6 roků 10 měsíců zpět #36460 od Kysin
Kysin replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
neumím anglicky ale zajímalo by mě vo čem tam japonci melou, http://www.adventurebikerider.com/news/925-suzuki-reveal-new-v-strom-details-in-series-of-video-interviews.html

• Kysin
  • Avatar uživatele Kysin Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
6 roků 10 měsíců zpět #36463 od tyfoza
tyfoza replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000

Kysin napsal: neumím anglicky ale zajímalo by mě vo čem tam japonci melou, http://www.adventurebikerider.com/news/925-suzuki-reveal-new-v-strom-details-in-series-of-video-interviews.html

Ale že zrovna tebe zajímá silniční motorka, co má přední kolo 17".
Videa pěkné. O čem melou nevím :)

Když má člověk víc než potřebuje, neznamená to, že bude šťastnější... mně stačí dvě kola.
http://tyfoza.blogspot.com/

Více
6 roků 10 měsíců zpět #36464 od E-Ryc
E-Ryc replied the topic: nová Suzuki V-strom 1000
Kouknul jsem jenom na kousek a vykladaji tam, jaka je jejich motorkarska minulost a jaka byla jejich role v projektu. Neprislo mi, ze by tam bylo neco podstatneho, ale jak rikam, na vsechno se v praci divat nebudu ;)

Více
Moderátoři: Roman JakubMates