file Question Rumunsko- Ukrajina - Slovensko

3 roků 3 měsíců zpět #47305 od rzbynek
rzbynek created the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Má někdo zkušenosti s touto trasou z Rumunska na Slovensko přes Ukrajinu. Přechod jsem našel na těchto dvou místech Sighetu Marmatiei nebo Halmeu, jízda směr Uzhhorod. Přiznám se , že k vůli všem historkám jsem se Ukrajině vyhýbal, ale je to značná zkratka na východ Slovenska. Díky za informace případně čemu se na Ukrajině vyhnout.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47306 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Přesunul jsem ti to do správného tématu. Prosím všechny (to není jenom na tebe :-)), kteří zakládají nové téma, aby se pokusili ho zařadit do správné kategorie. Poslední dobou se stává velmi často, že nejsou řazena správně. Díky.
P.S. Aspoň jsem ti dotaz posunul nahoru :)

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47312 od rzbynek
rzbynek replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
omlouvám se a děkuji

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47314 od Newman
Newman replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Sighetu Marmatiei je v pohodě. Záleží už jenom na tom, kudy pojedeš přes UK. Jestli na Mukačevo, tak silnice je relativně v pohodě. Pokud zajedeš trochu severněji, kde je to zajímavější, počítej s rozbitými silnicemi, ale není to nic, co by stromek nezvládl. Jenom to jde pomaleji. A v těchto končinách není z čeho jiného mít obavy.

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47315 od rzbynek
rzbynek replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Nemám obavu ze silnic, známý byl vloni na Ukrajině. Byl zastaven policajtem ,prý překročil rychlost nakonec musel zaplatit 100euro.(zabavil mu pas a vydal až po zaplacení) Na hranicich původně nechtěl nic platit a když viděl jak ostatní jsou "poměrně" rychle odbavení (kluci dávali pozornost do pasu) tak taky pustil žilou. Jelikož si chci jen zkrátit cestu, tak se ptám jestli tuto zkušenost měl jen on nebo je to standart Ukrajiny. Nejedu sám jedu s manželkou, tak ji nechci stresovat. Jsem vůbec rád, že jede se mnou :-).

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47320 od Pitris
Pitris replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Já pojedu teď v pátek přes přechod Ubľa, v sobotu do Rumunska přes Sighetu Marmatiei, aspoň takový mám plán. Jestli bude wifi, dám ti vědět. Také jedu s manželkou a také doufám, že to bude bez komplikací, na UK se jí vůbec nechtělo. Nicméně historka se 100 eurama se mi zdá přehnaná (pokud teda nejel o 50km/h rychleji), my jsme tam byli autem už před pár lety, to brali USD a rychlé hranice a podobné komplikace řešilo zpravidla 10USD nebo 100 hřiven, ale možná podražili...

pohoda, o tu jde až v první řadě...

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47322 od Kysin
Kysin replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
Sakra jsem jel na Ukrajinu 2x a nikdy jsem nic na hranici neplatil, jen za hranicema vypnu světla abych z dálky neupozorňoval ze jsem cizinec ale je fakt že jsem tam byl nejdál na Koločavě

Více
3 roků 3 měsíců zpět #47371 od Pitris
Pitris replied the topic: Rumunsko- Ukrajina - Slovensko
v patek jsem jel na uk pres prechod ubla-velikij bereznyj a dnes do ro pres solotvina- sighetu marmatei. Zadny problem, zadna fronta, do 10 minut jsme byli za hranici. Smerem z rumunska nebyl na hranicich nikdo. S policii zadny problem, jel jsem mezi kopcema a nevidel jsem zadne.

pohoda, o tu jde až v první řadě...

Více
Moderátoři: Roman Jakub