file Question Kam se mimo cestu smí a kam ne?

3 roků 7 měsíců zpět - 3 roků 7 měsíců zpět #45733 od davidstrom
davidstrom created the topic: Kam se mimo cestu smí a kam ne?
Ahoj, zajímalo by mě - čeho se drží ti co berou Stroma mimo silnici- kde je to zákázané a kam se smí?

Dnes na mě pří jízdě na okraji lesa jeden děda chtěl volat policii, prý jestli jsem četl vyhlášku - ptám se jakou a to ho tak dopálilo, že už je chtěl volat, tak jsem musel dramaticky ujíždět.. )
Nejel jsem přes žádný zákaz a byl jsem stále na široké cestě pro auta.. - asi 200 m od chatařů, kteří tam jezdí s auty k chatám..

Já se zatím držel pravidla pokud tam není zákaz vjezdu, závora otevřená a jsem na silnici tak mohu. Jak to teda je?
A les je obecně asi zakázanej to chápu - ale co když tam jsou cesty co vedou k chatám - tam se asi smí..? A proč teda ještě závory v lese a zákazy když by existovalo nějaké pravidlo, že les vůbec ne..?

Dík. :)
Poslední úprava: 3 roků 7 měsíců zpět od davidstrom.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• davidstrom
  • Avatar uživatele davidstrom Topic Author
  • Junior
  • Junior
Více
3 roků 7 měsíců zpět #45734 od Vitík
Vitík replied the topic: Kam se mimo cestu smí a kam ne?
Vyhláškou je vjezd do lesa(rozumí se i lesní cesty) zakázán. Krom dopravní obsluhy, což jsou třeba ti chataři co tam mají chatu, lesáci a myslivci.
Pokud by přivolaný orgán nebyl debil a na motorce bys jel jen po cestě a něřval ti laďák na celej les, tak nevidím v projížďce po lesních a polních cestách problém. Agrese ze strany společnosti je vyvolána zejména uřvanejma kroskama a idiotama kteří orají mezi stromy a po polích. Pro což teda taky nemám moc pochopení.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
Moderátoři: Roman Jakub