question-circle Question Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování

4 roků 9 měsíců zpět #36508 od Pitris
Pitris created the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
Hoj hoj,
sháním nějaký tip na vhodný terén pro off-potrénování. Nejde mi o nějaký motokros, mám už svoje roky.
Procházel jsem různá fóra, něco jsem našel, ale nevím, jak moc je to aktuální zejména co se týká přístupu, zákazu atd.
Případně jestli někdo znáte některou z těchto lokalit:
- malý lom u Kuchaříku, tam snad učí i Míra Lisý
- lom nad Královým Dvorem (i s jezírkem) 49°56'19.710"N, 14°3'14.728"E
- nějaký lom v Radotíně - tam snad jezděj s enduroškolou, ale nevím, který z lomů to je
- terén za Malešickou spalovnou, co jsem našel, už se tam nesmí, resp. se tam asi nesmělo nikdy, ale teď už to fakt nejde.

Chci něco stranou, kde nebudou cyklisti, pejskaři atd., kde nebudu prudit chataře, asi chápete.
Nebo aspoň nějaká dobrá šotolinová cesta...
Nebráním se normální enduroškole, spíš naopak, ale chtěl bych si pojezdit i jen tak, třeba navečer, po práci.

pohoda, o tu jde až v první řadě...

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36509 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
To by mě taky docela zajímalo. Možná budu mít přístup k soukromé trati u Tetína. Do týdne bych měl znát podrobnosti. Dám vědět.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36522 od sonix
sonix replied the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
Ten lom nad Královým dvorem je poblíž Vinařic, docela to tam na off-road jde, nechá se tam docela zablbnout a dát i nějaké výjezdy, povrch převážně šotolinka, kamínky a píseček... když by tam někdo někdy jel tak se rád přidám....

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36523 od Pitris
Pitris replied the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
Ty myslíš tenhle lom?: lom u Vinařic

Já jsme původně myslel tento lom

Ale ten tvůj vypadá, že se tam fakt jezdí, určitě nějaké poježdění plánuju, kdyžtak dám vědět.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36526 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
Mám kontakt a možnost vstupu do prostoru nad Tetínem. Jezdí se tam fichtl cup. Je to taky nějaký lom. Zjistím podrobnosti, ale v týdnu by to mělo být přístupné. S povolením od majitele.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36528 od Pitris
Jó Romane, na tebe jsem trochu spoléhal :-), že máš ten náš hezkej českej kras zmáklej, když to máš za bukem a že o nějaké lokalitě budeš vědět.
Až zjistíš více, dej tedy info, prosím.

Ten lom u Vinařic (jestli jsem teda koukal na ten správnej) na mapách vypadá taky dobře, zdá se mi, že to je ten lom, kde jezdí enduroskola.cz

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36529 od sonix
S tou enduroškolou to je on co jsem psal, jezdí se tam. Ještě něco malého je dá se říc v Srbsku, když jsem ještě neměl moto tak jsem tam párkrát otočil na čtyřkolce... ale několik let jsem tam nejel.
Jsem taky tam z okolí tak to můžem nekdy celé projezdit a může z toho vypadnou nějaké dobré enduro kolečko???

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36615 od jura
jura replied the topic: Kamenolom, šotolina okolo Prahy na potrénování
Dalsi tip:
1. Hummer centrum na prvnim kilometru hradecke dalnice. Je potreba tam zavolat a po dohode - kdyz tam neni zadna akce - Te tam nechaj jezdit do omrzeni. Chteli po mne asi kilo jako symbolicky poplatek.

2. Motokrosova trat v Lesanech. Za sucha se tam neco natrenovat urcite da. Vyhodou je hlinitopiskovy podklad, takze ani po desti tam neni zadny mazlavy blaticko. Je to udrzovany, za cely roky co tam jezdim jsem jednou nejakymu chlapikovi, co srovnaval trat, daval pade na naftu. Jednou jsme tam delali enduroskolu na Stromech.

3. Treninkova motardova trat v Milovicich na letisti. Trenuje tam Vorlicek, ale urcite ne kazdy den. Idealni kombinace na trenink v terenu a k tomu obratnost mezi pneumatikama na asfaltu.

Kdyz pojedete, dejte vedet, mozna bych se pridal.

Více
4 roků 9 měsíců zpět - 4 roků 9 měsíců zpět #36687 od Pitris
Tak jsem se včera čistě náhodou sešel se Sonixem v lomu u Vinařic, mně osobně to místo uspokojuje, půl hoďky jsem tam byl sám, pak přijel Sonix, prostě pohoda. Po dešti bude asi místy bahno, ale to nakonec může být také dobře. Jinak hlinito-písčitý podklad.
Párkrát jsem pěkně dřel (takže tímto díky Marselovi za kryt motoru).

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 4 roků 9 měsíců zpět od Pitris.
Poděkovali: sonix

Více
4 roků 9 měsíců zpět #36688 od sonix
Bylo to super povozeníčko na muldách, v těch výjezdech se aspoň člověk trošku probere a zvedne si tlak...
Až se vrátiš "Pitris" z dovči tak můžem opakovat a něco k tomu přidat po okolí...

Více