file Question CONTOUR HD

8 roků 4 dní zpět - 8 roků 4 dní zpět #17990 od Zip
Zip replied the topic: Re: CONTOUR HD
Kokin napsal:

Kluci a kdo z vás to používá? Resp. máte někde publikované záběry už (nemyslím dema)?

Já testoval několik kamer a nic mě zatím neuspokojilo. Všechno se musí složitě nabíjet, připevňovat, při zastavení sundavat, pak náročně kopírovat data .... a nakonec když už by něco vypadalo zajímavě za jízdy, tak je pozdě zastavovat to zapnout a člověk to nenahraje. Z těchto důvodů chci pořídit nějakou kameru, co se dá zabudovat do motorky bez možnosti snadného odcizení a která je od výroby udělaná tak, že se zapne při nastartování motorky a nahrává ve smyčce všechno. To by byl ideál.
Tedy vlastně ideál by byl, kdyby to nenahrávalo jenom do SD karty, ale mělo možnost přímého výstupu a přehrát si to bez nutnosti vyndavání karty nebo pracné demontáže, připojení a nahrání...

Ale takovou kameru jsem zatím nenašel. Blíží se tomu tohle:

www.stualarm.cz/produkt/dvr01-kamera-se-...brazu-ir-prisviceni/

www.stualarm.cz/produkt/dvr02-kamera-25-...r-pro-zaznam-obrazu/

www.stualarm.cz/produkt/dvr05-miniaturni...-se-zaznamem-obrazu/

ta třetí určitě nesplňuje to co bys chtěl. O té se teď bohatě diskutuje na motorkářích.cz doporučuji přečíst. Jsou k mání ve třech variantách, liší se kvalitou zpracování a hlavně cenou. V eshopech od cca 200kč do 800kč. Ale žádná z nich nesplňuje tu podmínku, abys to nemusel vytahovat z motorky. Prostě musíš minimálně vytáhnout médium se záznamem. Mě třeba funkce přehrávání starého záznamu nevyhovuje. Já si naopak chci obrázky uchovávat. Klidně si budu vyměňovat karty a záznam zpracovávat posléze. Pakliže sléz přijde. Proto upřednostňuji kameru s dálkovým ovládání, abych si mohl nahrávat jen to co chci. :good:

Kawasaki KLV-Adventure
Poslední úprava: 8 roků 4 dní zpět od Zip.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
8 roků 4 dní zpět #17991 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: CONTOUR HD
No právě že ideální jsem zatím nenašel.
Ale kamera je taky podle použití - nechtěl jsem přesvědčovat někoho o tom, že nemá něco kupovat. Spíš jako důkaz toho, že nejdřív člověk má mít jasno k čemu jí bude používat, nebo se s tím bude vztekat a skončí to ve skříni nepoužívané ;-)
Tím že ty jezdíš expedice, kde víš co a kde chceš natáčet, tak máš jiný požadavky, než já když jezdím jenom kolem komína, ale pro mě jsou občas zajímavý momentky i z obyčejný jízdy do práce, kde se občas něco "vykulí" co stojí za to schovat :-) ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
8 roků 4 dní zpět #17994 od barvajs
barvajs replied the topic: Re: CONTOUR HD
Pořád tu nikde nevidím kameru co prodává Olda Buben. Měl jsem ji na helmě při V-Strom Tachyon rally (na sousedním foru je video z akce) a pak na Erzbergu (to zatim Olda asi ještě nesestříhal) a pohoda. Samotný tělo kamery je odolný prachu,vodě a otřesům bez dalších pouzder a novej model už i HD720...

motokamera.wbs.cz/Uvod.html

Více
7 roků 11 měsíců zpět #18167 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: CONTOUR HD

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
Moderátoři: traxxasMiloš