file Question outlast

8 roků 5 měsíců zpět #15147 od Mikr
Mikr created the topic: outlast
Máte někdo oblečení s touto technologií, uvažuju o nových gatích a chtěl bych vědět jestli to funguje. Moc děkuju za info.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15148 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:outlast
Měl jsem rukavice a bundu s outlastem a v obojím jsem se pařil jako prase. Dle mého soukromého názoru musí být membrána vyndavací. Na zázraky už nevěřím.

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15216 od MILANM
MILANM replied the topic: Re:outlast
Roman Jakub napsal:

Měl jsem rukavice a bundu s outlastem a v obojím jsem se pařil jako prase. Dle mého soukromého názoru musí být membrána vyndavací. Na zázraky už nevěřím.

:good: :good:

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15218 od Lubor
Lubor replied the topic: Re:outlast
Tak já osobně bych k materiálu Outlast tak kritický nebyl. V prvé řadě to není žádná membrána, ale tkanina, která se používá na podšívku oblečení a za druhé má samozřejmě své limity, takže očekávat, že ve vedru se v ní bude člověk cítit, jak v plavkách je scestná. Mám ji v kalhotách od Hubíka a mám problémy s nadměrným pocením. Bez funkčního prádla pod oblečením v létě i zimě trpím. A zodpovědně můžu říct, že tato tkanina opravdu v chladu hřeje a v teple chladí, je velmi příjemná na nošení a v rozmezí teplot nějakých +15 až 25 opravdu funguje a nepotřebuji pod ni funkční prádlo. Takže za mě :good:

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15227 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:outlast
No Hubík nemá zrovna firmu typu Nazran apod., takže u jeho výrobků střední cenové hladiny a někdy i té vyšší očekávám také kvalitní a prověřené materiály. Kvalita je u nich zaručená.

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15230 od Kedaros
Kedaros replied the topic: Re:outlast
Tak já mám spoďáry z Outlastu, nosil jsem je celou zimu a spokojenost byla veliká, jen mi někdy připadalo že v teplé místnosti až moc chladí :) Jinak mám teď také bundu s Outlastem v kombinaci s Goretexem jako vyndávací vložku a taky dobrý, poprvé jsem vložku vytáhl až teď v tom vedru.

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15231 od Mikr
Mikr replied the topic: Re:outlast
Právě na ty gatě jsem u hubíků koukal,smart gt 08,ještě jsem zkoušel halvarssons,oboje s outlastem,akorát mě zarazilo,že hubík tam nemá větrací zip.Prej není potřeba.Radši dám na rady moudřejších. :bye: :bye: :bye:

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15239 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:outlast
Pro mě jsou větrací zipy nutností.
Dobrá. Tak já zmírním své hodnocení k outlastu. Je to jako univerzální pneumatika. Není to špatné, ale špičkový výkon od toho nečekej. :P
A právě rozmezí teplot 15 - 25 je u mě teplota, která není extrémní a tělo si jí umí regulovat docela dobře samo.
No a ve větších extrémech to prostě nefunguje, tak jak by člověk chtěl.

To je za mě. Každýmu vyhovuje něco jiného.

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15260 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:outlast
Roman Jakub napsal:

A právě rozmezí teplot 15 - 25 je u mě teplota, která není extrémní a tělo si jí umí regulovat docela dobře samo.

To je za mě. Každýmu vyhovuje něco jiného.

¨No já s ním zkušennosti nemám, jen zprostředkované, ale ty byly vesměs pozitivní.
Ale za mě-já už nad 20°C pokud mám na sobě cokoliv, tak si tělo velice špatně ví rady s autoregulací-tzn-má to vztah asi i k těm vyhřívaným gripům. Asi jsem horkokrevnější a při 25°C ve stínu už se vleču jako mátoha a z oblečení mi nefunguje nic. :cry: Takže dovolená =EXOTIKA=je pro mě vždycinky za trest. Já bych bral oblečení, které by mě dokázalo uregulovat už i při 20°C-třeba v krámu , kam přijdu z venku, kde je zima zimovatá.
Holt asi atavismus po celém tom životě stráveném v terénu na stavbách celorok.... :laugh: :laugh:
Jak píše Roman-každý jsme jiný.... :bye: :bye:
Takže za mě-maximum větracích otvorů a vždy se už těším, až bude tělo v pohybu na motce anebo až vypadnu třeba z krámu.... :clapping:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 5 měsíců zpět #15291 od milan67
milan67 replied the topic: Re:outlast
Protože to mám to jako traxxas, idál pro mě je 18 stupnů, slunečno :good: ,dovolená u moře je pro mě trest, tak pořád hledám jaké ideální hadry a včera jsem se při hledání stavil v TT zkouknout a vyzkoušet toto- www.touratech.cz/html/rukka.html pánové říkali že s vyndanou goratex. vložkou to je jako bych jezdil v jen mikině, asi to tak bude protože když jsem se podíval zkrz bundu proti světlu tak je vidět jak je "řídká" a vzdušná, od koupě mě odradila JEN cena- 36... za komplet :ohmy:

Více
8 roků 5 měsíců zpět - 8 roků 5 měsíců zpět #15314 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:outlast
Jo jo, oblečení si kupuju velikostně v krámu tak, že nejdřív vyndám teplou vložku a pak zkouším velikost. Ta vložka už zpátky nikdy nepřijde a tak se mi doma štosujou úplně nové. Od jara do podzimu jezdím jen se síťovaným funkčním spodním prádlem, které v létě stejně nestíhá a na tom už jen bundu a kalhoty. A na jaro a podzim sebou vozím v kufru pro sychr triko s dlouhým rukávem Sensor Double Face. Jégrhózny od Sensoru pod kalhoty jsem měl snad jenom jednou-dvakrát.

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 8 roků 5 měsíců zpět od traxxas.

Více
Moderátoři: traxxasMiloš