question-circle Question Produktová fotografie

8 roků 3 měsíců zpět #16171 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Produktová fotografie
Člověče asi je to tak, jak teď koukám na tu komprimovanou zmenšeninu zvětšenou na 200%, tak je špatně zaostřeno. Nemyslím, že by to způsobila komprimace. Bude to o té vzdálenosti a použitém objektivu. Předchozí fotka z kompaktu vypadá lépe.

The Truth Is Out There

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
8 roků 3 měsíců zpět #16172 od traxxas
Tak je to TAK!!!!!! Pavle, jak jsem říkal , že se mi z hlavy nezdá ta zaostřovací vzdálenost a že bych to dal aspoň na 60cm, tak tady je odkaz....

www.megapixel.cz/canon-ef-s-18-135-mm-f-3-5-5-6-is

a umí minimálku 45cm, ale ani na tu bych nešel a dal to alespoň těch 60cm.
Takže jsme odhalili, kde je zakopaný pes u té 2. fotografie z 7D s tímhle objektivem.... :v: :v: :v:
PS: jo a bacha na něj-objektiv-má proměnnou světelnost, takže až budeš s ním příště zoomovat, tak se ti budou měnit hodnoty nastavené expozice. :wondering: :clapping: :bye:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 3 měsíců zpět #16176 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Produktová fotografie
Ok, takže z větší vzdálenosti...
Půjčím, zkusím a poreferuju :v:

To světlo jinak myslíš bylo lepší - dal jsem to ne napřímo, ale přes ty stříbrné deštníky, tak nevím zda to má vliv?

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
8 roků 3 měsíců zpět - 8 roků 3 měsíců zpět #16185 od traxxas
Tak světlo nemůžu hodnotit, protože nemám podle čeho. Musely by být dvě porovnatelné fotky. Tzn stejný aparát, stejná vzdálenost, stejná ohnisková vzdálenost při stejném objektivu, a pak kouknout na niance v expozici-pokud možno co expozice co nejbližší...=...stejná metoda nastavení a měření.... :wondering:
PS: jinak bych možná změnil ISO z 100 na AUTO nebo třeba na 400 a vyšel by kratší čas, vzhledem k cloně, o které jsme mluvili, že je v tomto případě pro tebe a tvoje požadavky, prioritní.... :v: U tohoto přístroje se vůbec nemusíš bát ISO 3 200 a pro tvůj záměr kompr prod foto ani i vyšší, ale já přes 3 200 nelezu. Tohle ISO se ještě téměř nedotkne kvality snímku, v tomhle to má Canon u 7D sakra vychytaný... :v:
Anebo je ještě možnost jít natvrdo do eMka režimu, ale takhle na dálku po telefonu, tomu nedávám velkou šanci na úspěch.

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 8 roků 3 měsíců zpět od traxxas.

Více
Moderátoři: traxxasMiloš