file Question Záhady a záhadičky

9 roků 3 týdnů zpět #15705 od Kokin
Kokin created the topic: Záhady a záhadičky

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Kokin
  • Avatar uživatele Kokin Topic Author
  • Administrator
  • Administrator
Více
9 roků 3 týdnů zpět #15709 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Záhady a záhadičky
Kokine. To je hrozně textu a málo obrázků :-).
Ale jestli mi zítra vyjde chvilka, tak na to kouknu.

Více
8 roků 4 měsíců zpět - 8 roků 4 měsíců zpět #19496 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: Záhady a záhadičky
Protože už dlouhou dobu (léta letoucí-více než 10 let) nemám na podobné aktivity čas, zkouknu jen tak co mě brnkne o nos. A tohle mi přišlo mejlem od kámoše, protože mě zná. A vzhledem k tomu, že mám povědommost o těchto úkazech, sám jsem byl kdysi v 90. letech členem externího týmu Českého projektu "Záře" www.projektzare.cz/ , a je to zajímavé, jinak bych to sem nevkládal, tak jsem se rozhodl o to s vámi podělit.

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 8 roků 4 měsíců zpět od traxxas.

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19497 od traxxas
Tak mi to nedalo a trošku jsem se ponořil do historie. Ano, hrdý Albion a léta 1995-2005 byly zlatou érou tohoto fenomenu. Možná je to dané zájmem médií v tehdejší době, možná to pokračuje dál, možná v současné době zájem opadl, možná opadla intenzita úkazů a jevů-kdo ví. Každopádně vkládám docela zajímavé pokoukání, pro ty, které to zajímá... :v: :bye:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19498 od traxxas
pokračování

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19499 od traxxas
další 3. díl

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19501 od traxxas
Klucí, pokračování zítra-už je pokročilá hodina..... :bye: Doufám, že se líbí pro rozptýlení v tomto jarním počasí... :bye:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět - 8 roků 4 měsíců zpět #19511 od traxxas
pokračování ze včerejška-č.4
V tomto díle dokumentu popisované účinky na lidský organismus mohu potvrdit z vlastní zkušennosti. Zažil jsem je při zkoumání něčeho podobného na louce cca 3-4km od mého bydliště kdysi, asi mezi léty 1995-1998, nevím už přesnou dataci. Některým jedincům se dokonce udělalo takové zle uvnitř kruhu, že ho museli opustit. Technika fixlovala. Psa jsme dovnitř kruhu nedotáhli na vodítku ani smykem. Ten kruh, co jsme zkoumali pár dní po jeho vzniku, byl jiný od těch zde popisovaných. Jednak jsme věděli jak vznikl od očitých svědků a právě forma čehosi, co kruh vytvořilo, se odlišovala od ostatních. Proč byli očití svědci? Protože to bylo cca 400-500 m od krajních chalup v jedné vesnici a vznik vidělo dokonce vícero osob z té vesnice. Ten vznik nešlo nepozorovat, byl to velmi markantní jev. A ještě divnější bylo, jak se rostlinstvo v kruhu chovalo po půl roce a po roce. pozůstatky byly celkem dobře viditelné i po roce a půl, právě že šlo o úplně odlišný vzrůst rostlin , jejich vzhled a vegetační aktivitu i mimo vegetační období. Dokonce v liniích, které byly zasažené začaly růst organismy, které v okolí běžně nerostou a to přesně jak po linkách notové osnovy. Je to prostě zajímavé.

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19512 od traxxas
č. 5

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19518 od traxxas
č.6

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět - 8 roků 4 měsíců zpět #19536 od traxxas
pokračování č.7
Tu popisovanou světelnou kouli v tomto díle, jsem měl to štěstí pozorovat 3x. Ale byla daleko větší a vždy to bylo na velkou vzdálenost, takže detailně to bylo pouze v dalekohledu. Jednou dokonce sledovala sportovní letadlo z našeho letiště při nočním létání a letěla za ním v mrtvém úhlu-páni piloti ví kde to je-v odstupu pod určitým úhlem vzadu pod ocasem. Nebylo to nic vlečeného, protože si žila vlastním životem-každou chvíli jiná vzdálenost, jiný úhel, zastavení, rozjezd atd.Nakonec sledování letounu opustila a zastavila se nad okrajem lesa. Je úžasné ležet v noci na kopci pokud možno separován od civilizačních vlivů. A pohybové vlastnosti těchto koulí jsou nepředstavitelné. Dokáží v okamžiku zrychlit z klidu na úžasnou rychlost, měnit směr pohybu ostře ve zlomku sekundy i ve vysoké rychlosti a pak ve zlomku vteřiny znehybnět a stát na místě jen tak si pulsovat třeba nad okrajem lesa , zhasnout=zmizet a pak se zase rozsvítit. Tohle, co píši, jsem zažil a viděl na vlastní bulvy a ne sám. Na pozorování nás chodilo vždy 3-4. Je to fakt bezvadné, ale dnešní doba je uspěchaná a nepřeje tomu a znečištění světelným smogem je hrůza.

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19537 od traxxas
pro ucelenou řadu opakovaně č. 8

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19538 od traxxas
a závěr miniserie, díl č.9

The Truth Is Out There

Více
8 roků 4 měsíců zpět #19539 od traxxas
Pro dnešek konec, zazvonil zvonec.... :bye: :bye: :bye: .....Pokud vás to zajímá, napište, můžu brzo dát něco dalšího.... :bye: :bye: :bye:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 3 měsíců zpět - 8 roků 3 měsíců zpět #19926 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Re: Záhady a záhadičky
Klidne jeste neco pridej,me tohle moooc zajima :woohoo:
Poslední úprava: 8 roků 3 měsíců zpět od traxxas.

Více
Moderátoři: traxxas