file Question jakou gsp

2 roků 9 měsíců zpět #48149 od kikin
kikin created the topic: jakou gsp
zdravim nematenekdo zkusenosti touto gps hodne o ni uvazu pac garmin660 mi prijde dost zastaraly www.motorkari.cz/motobazar/doplnky/navig...lifetime-791644.html

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 roků 9 měsíců zpět - 2 roků 9 měsíců zpět #48152 od Chobotnička
Chobotnička replied the topic: jakou gsp
Ahoj :yes:
Tuto navigaci jsem koupil před pár měsíci, jako náhradu za už dosluhující autonavigaci, která už byla dosti zmatená. A po cca. dvou měsících intenzivního používání, za mě musím říci: Naprostá spokojenost :good:
Kupoval jsem ji s rozšířeným příslušenstvím, označovaným jako Premium pack, kde je mimo RAM mountu ještě sada do auta. Která obsahuje: Přísavný aktivní držák s napájením, USB kabel, rychlonabíječku do zásuvky 12V na dvě USB, dva kusy mechanických zámků, chránících navigaci proti odcizení, jak k aktivnímu držáku na moto, tak k RAM mountu a vyztužený textilní obal na přenášení navigace. Otestováno jak na motorce, tak v autě a všechny funkce fungují na jedničku. Vše je plynulé,včetně rychlého načítání signálu GPS, nic nezamrzá, aktualizace v poho a hlavně jak na moto, tak i v autě oceňuju funkci upozornění na stacionární radary. Která se mi osvědčila jak v Čr, tak hlavně v Německu. Mohu jen a jen doporučit. :good: :yes:

Do boje jdi vždy s úsměvem,neboť mrtví,kteří se neusmívají jsou oškliví.
Poslední úprava: 2 roků 9 měsíců zpět od Chobotnička.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
2 roků 9 měsíců zpět #48156 od titus
titus replied the topic: jakou gsp
Já tedy nevím proč by měl být Garmin 660 zastaralý, když se pořád vyrábí a nemám s ním problémy kdekoli v celé Evropě.

Chobotnička> Stacionární radary, úsekový měření, dokonce i častá místa kde stojí fízli, no prostě všechno co měří atd., mám v zastaralým Garminu taky a to celou Evropu :) :good:

Buďto si je stáhnu na POI.cz nebo poiplaza.com kde je i milion užitečných poibodů :good:
Poděkovali: kikin

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48158 od kikin
kikin replied the topic: jakou gsp
usuzoval jsem podle toho co jsem cetl na netu0mel sem 550 a vklidu jsem vice naklonen 6600nez necemu jinemu.asi0pujdu do te 660

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48159 od Chobotnička
Zdárek
Já jsem se pouze snažil slušně ve zkratce popsat svoje zkušenosti s touto navigací od Tomtomu. Napsat sem na stránky celou recenzi na tuto navi, by bylo rozhodně na obšírnější článek. Každý z nás preferuje jinou značku navi, nebo i jiný způsob navádění jak se dostat ke svému cíli. Ať je to třeba už zmíněná motonavigace, nebo navi v telefonu, ale i např. klasická papírová mapa. Každému to, co mu nejlépe vyhovuje. Kdyby nebyl zájem o vývoj nových věcí, tak bychom tu mohli ještě svítit loučemi, odstrkávat se na dřevěném kole a navigovat se podle lišejníku na stromu (tím myslím ten ze dřeva :) ) Věřím, že si Kikin vybere nakonec to, co bude jemu samému nejlépe vyhovovat. Hezký den, přátelé :yes:

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
2 roků 9 měsíců zpět #48178 od kikin
nevite kde koupit odpruzeny drzak na garmina 660?dela to jen touratech nebo i nekdo jiny?diky za info

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48182 od titus
titus replied the topic: jakou gsp
Já když kdysi sháněl uzamykatelnej, tak nic jinýho nikdo nedělal. Mám ten Touratech, ale nekupoval jsem ho od nich za 3500,- ale někde na netu o 1000kč laciněj. Dá se občas sehnat za dobrou cenu na bazaru na motorkářích.

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48183 od Mikr
Mikr replied the topic: jakou gsp
Zdravím RADKO dělá luxusní držaky na navigace z nerezu .A jsou odpružený.Slouží u mě na 660 k plné spokojeností až asi 5 let

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48186 od kikin
diky je osud nebo mas na nej jiny kontakt

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48188 od Chobotnička
Ahoj
Radko je odsud z klubu. Jeho držák mám na moto už nějakou sezonu a je to parádní výrobek. Teď po koupi Raidera, jsem jen sundal starý držák navi a namontoval ten aktivní, uzamykatelný od Tomtomu. Dokonce seděla i rozteč předvrtaných otvorů. Tady na fóru, když trochu pohledáš,tak najdeš i fotky držáku.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
2 roků 9 měsíců zpět #48236 od kawapavel
kawapavel replied the topic: jakou gsp
A není to zbytečná investice? Mně bohatě a v pohodě všude zavedl telefon s navigačkou BeOnRoad nebo Sygic...za pár kaček, Ram držák za cca 1200 a lítáš po evropě nebo kam tě přední kolo zavede... :)

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48237 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: jakou gsp
Máš pravdu. Zavede. Někteří tak jezdí a je to opravdu o tom co kdo chce.
Já jsem to taky zkusil a ihned zavrhl. Vadí mi, že potřebuji nějaké pouzdro, které nepromokne. Jenže když je velké vedro, tak se v tom telefon paří a běžně se stávalo, že telefon přestal dobíjet, protože byl přehřátý.
Pak mě prudilo, jak na to není na slunci vidět. Blbě se to ovládá. V rukavicích přes pouzdro to moc nejde.
No a taky ten dobíjecí konektor zase tolik vibrací nesnese. Někdo tvrdí, že tak jezdí léta a konektor je ok. Já jsem už slyšel pár lidí, kteří ho uklepali. A v ten moment nemáš ani telefon ani navigaci.
Ale jak říkám. Může to někomu vyhovovat, koupí si lepší pouzdro, kde dotyk není problém. Nebo má odolný mobil ...
Já už bych to ale nechtěl.

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48238 od jirka
jirka replied the topic: jakou gsp
čau,
osobně používám mobil, ale má všechny nevýhody, co popsal Roman.
Letos jsme byli v Rumunsku. Já měl mobil, Radim čínskou navi, navzájem jsme se doplnovali :-).
Přehřívání jsem nakonec vyřešil pootevřeným pouzdrem, chladil se na ca.50stupnů, takže už nebyl problém s nabíjením, jen jsem musel dávat pozor, aby nevypadnul :-). Po návratu jsem vyměnil raději baterii.
Je ale pravda, že teplota byla celou dovolenou vysoká.
Viditelnost na slunci je díky externímu pouzdru problém kvůli reflexím, které hází ochranná folie (já má pouzdro od Givi). O ovládání v rukavici ani mluvit nebudu :-)
Zatím to neřeším, ale asi budu muset na jaře začít :-)

Více
2 roků 9 měsíců zpět #48239 od oldik
oldik replied the topic: jakou gsp
Já používám tel. v klipu. Rumunsko pravda nejezdím, ale po silnici a šotolině bez problémů. V poslední fázi jsem dal držák na výšku, protože jsem objevil aplikaci autokameru, která ač je zdarma, umí točit na pozadí. Tzn. s držákem na výšku používám autokameru a navi současně (mám zapnutý režim letadlo, aby mě zvoněním nikdo neotravoval). K přehřívání nedochází, mám SIII mini, ale při zapnuté navi, automakeře, data + gps se telefon už moc nedobíjí, ale ani nevybíjí.
Jediná nevýhoda je v dešti. Pokud jedu, nijak mobil neskovávám ani nezakrývám (mám pro tyto účely mikroteňák a gumičku :-). V posledním dešti se mi stávalo, že turbulencemi se mi kapky odrážely od přilby přímo na displej tel. a větší kapky způsobily vodivostí přepínání do menu navi atd. Takže příště natáhnout mikroteňák a jedu dál.
oldanov.rajce.idnes.cz/DL_650_navi_mobil/#DSC02905.jpg

Více
2 roků 8 měsíců zpět #48311 od Chazmir
Chazmir replied the topic: jakou gsp
No mrkněte na téma čínska gps. Já si ji koupil přes ebay. Je to zodolněná (prachu-voděvzdorná) s držákem jak do auta , tak na moto. Já jsem ji přidělal na držák od Radka a sedí tam výborně. Akorát jsem musel mezi držák gipka adržák na moto dát mezi kus kvůli napájení (zásuvky na držák gipka dodávaný). Jinak ten držák má stříšku (sluneční clona), a zezadu aretační šroub k fixaci gipka v držáku. Sice při nákupu byla psána vnitřní paměť 8gb a ve skutečnosti má pouze 4gb. Tento jediný problém jsem vyřešil micro SD kartou 16gb a přehrál na ní software (IGO Primo 2015), který tam byl i s mapami Evropy 2014 nahrán :) . V dodávaném příslušenství byl jak cigareták, tak i kabel na připojení přímo na baterku bajku. Gipko šlape bez problému. Nahrál jsem tam poslední 2015 mapy a cajk :good: .

PS: V příloze foto přímo na bajku. Kdyby někdo chtěl, můžu nafotit komplet sadu.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
Moderátoři: Roman JakubMládě.Fidži