file Question Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením

3 roků 2 měsíců zpět #45844 od oldik
oldik created the topic: Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením
Prosím o případné vysvětlení ty, co jim není elektrika cizí.
Mám na stromovi cigaretovku a usb nabíječ - jednodíru. Mobil samsung SII mini používám jako navi bez problémů.
Nyní jsem přikoupil kameru a současně autonabíječku na 2x usb (1+1A). V momentě, kdy na toto připojím telefon, nenabíjí. Kabel, nabíječ, vše OK. Zkoušeno i v autě a mrtvo. Vyzkoušeno celkem na 3ks podobných autonabíječů. Jeden měl 1+2A a ani tam telefon nefungoval.
Prostě jak telefon připojím na nabíječ s 2 USB, aniž bych připojil cokoli jiného, nejede. Ostatní zařízení jako kamera atd. jede. Když vezmu USB jednodíru, není problém.
Teď jsem ve stavu, kdy nejsem schopen nabíjet tel. a kameru současně a nerad bych měl doma sbírku dvoudírových USB nabíječů, protože to taky není nic levnýho.
napadlo mě, jestli si elektronika telefonu něco neošahává a jak je rozvod do 2 USB, něco jí vadí a nechce spustit nabíjení.
Díky

Please Přihlásit se to join the conversation.

• oldik
  • Avatar uživatele oldik Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
3 roků 2 měsíců zpět #45846 od Sviťa
Sviťa replied the topic: Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením
Já myslím, že to bude "přechytralým" telefonem, který je "háklivý" na příslušenství. Kdysi jsem měl problém taky s chytrým Samsungem, který nabíjel jen s určitým káblíkem, i když druhý kábl vypadal úplně stejně, ale telefon ho "ignoroval".

Více
3 roků 2 měsíců zpět #45849 od oldik
oldik replied the topic: Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením
Zatím jsem to částečně pořešil. Částečně proto, protože ta zásuvka není ta, co chci (malý špalek po zasunutí téměř zarovnaný s cigaretovkou). Ten, co jsem koupi má nad zásuvkou rozšíření, ale nic dramatickýho.
Pán v elektrowordu byl velmi ochotný. Vzali jsme všechny typy, co měli v kšeftě (3 typy) a zkoušeli, který bude fungovat. V jednom 1 díra jela a v tom, co jsem byl ochoten na motorce akceptovat dokonce obě díry fungujou.
Jinak budu hledat dál, až narazím na to co hledám.

• oldik
  • Avatar uživatele oldik Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
3 roků 2 měsíců zpět #45851 od Kokin
Kokin replied the topic: Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
3 roků 2 měsíců zpět #46118 od Chobotnička
Chobotnička replied the topic: Autonabíječka 2-díra_problém s nabíjením
Čau chlapi :)
V nabídce Penny marketu je teď USB nabíječka do palubní zásuvky 12V. Výstup 2 x 5V, 1000 mA, max. 10 W. Odzkoušeno za současného nabíjení telefonu Samsung Galaxy Note a Samsung kompakt.fotoaparát. Funguje v pohodě :good:

Do boje jdi vždy s úsměvem,neboť mrtví,kteří se neusmívají jsou oškliví.

This message has attachments images.
Please log in or register to see it.

• Chobotnička
  • Borec
  • Borec
  • Zdáááárek
Více
Moderátoři: Roman JakubMládě.Fidži