file Question Co máte za navigace?

8 roků 11 měsíců zpět #3231 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Levý drátěný držák bovdenů je přímo "ISO"...takhle mi to řekli i v ofiko zastoupení SUZUKi a je to fakt....pásne tam jako .......:v: je to vidět i na fotce ode mě....prej to tam dávaj i v ofiko servisu-je prý to údajně nej místo a doporučené i výrobcem...teda na origo motozásuvku...:v:

The Truth Is Out There

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3292 od Rochito
Rochito replied the topic: Re:Co máte za navigace?
mam ji taky...drzak na suchac...pohoda. Kolega ma snad vsechny mapy sveta, body apd. takze neresim. Dneska v desti na ni nesla ani kapka.

Rochito (Live to ride, ride to live...)

• Rochito
  • Avatar uživatele Rochito Topic Author
  • Fajny borec
  • Fajny borec
Více
8 roků 11 měsíců zpět #3394 od alessio
alessio replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Čus děcka. Jsem na těhle stránkách nový, tak trochu trpělivosti se mnou,pokud se někde něco zadrhne. :blush:
Myslel jsem si,že se bez navigace obejdu a nakoupil kupu map, ale při poslední cestě s Lukinem a oddělení se od sebe v Rakousku, jsem byl v prvním větším městě v pr.... .
Tohle mě přesvědčilo,že příště bez navigace už asi ne e. Pokukuju po Garmin Nüvi 550. Pokud ji někdo vlastníte, nebo ji aspoň odzkoušel, uvítal bych nějaký zkušenosti. Zápory,klady si vyčtu všude, ale postřehy od skutečných uživatelů je jak šafránu. Díkec

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3432 od Dakota
Dakota replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Musíš chvilku vydržet, měla by mi dorazit do 14 dnů...

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3504 od JardaCZ
JardaCZ replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Ahoj lidi, jsem tu taktéž čerstvě a postupně se orientuju. V každém případě jsem rád, že jsem na tento web narazil. Doufám, že mezi vás zapadnu, ale vzhledem k tomu, že máme všichni jednoho koníčka společného (v mém případě DL V-strom 650), měl by to být o krok snadnější :-). K navigaci - já osobně pořídil Garmin Zumo 550 z druhé ruky. Do té doby jsem byl odpůrcem takovýchto elektronických vychytávek. Mám přece mapu a tankvak, tak kde je problém...? Jsem ale párkrát zabloudil a zjistil, že při jízdě čumět na mapu v tankvaku taky nicmoc. Rozhoupal jsem se tedy a pořídil po dlouhém přemýšlení zmiňovaného Garmina. Mé zkušenosti? Ohromná spokojenost, vždy si třeba den předem nahrnu do přístroje trasu a pak už se po cestě nestarám o nic, jen si užívám cestování, prostě paráda. Žádné složité hledání adres ve městech atd. S ovládáním naviny jsem maximálně spokojen. Je to pro mne jednoduché a intuitivní. Mám jediný problém a to ten, že v případě výpočtu nejrychlejší trasy mě samozřejmě hrne nejvíce na dálnice a tato funkce se mi zatím nepodařila vypnout. Co si budeme povídat, dálnice na mopedu je nuda, alespoň pro mě hrozná. Je taky pravda, že motonavigace jsou všeobecně pěkně mastné a co jsem zjistil, tak dnes už se Zumo 500 nedováží. Dá se koupit jen 550 a zjistil jsem jediný rozdíl, a to, že v 550-ce je v balení držák do auta, který jsem si já dokupoval originál od Garmina za dosti nehorázných cca 3300Kč + kabel za pár "stovek". Garmin 550 je k mání průměrně za 20000Kč, což je pálka (tedy byla za tolik v době, kdy jsem ji scháněl).Někdo motonavigaci řeší normální navinou z auta a dá to do nepromokavýho obalu. Já jsme se ale rozhodl, že chci motonavigaci, kterou si samo beru v případě potřeby i do auta. Myslím si, že motonavina vydrží asi mnohem víc a i v autě, kdežto se bojím, že autonavina na moto dostává víc zabrat. Pár lidí mi to i potvrdilo. Je to ale jen můj osobní názor a zkušenosti. Nechť si každý udělá názor svůj. jinak se těším na pokec na místních stránkách, zdají se mi takový "lidový". Jak se píše v úvodu " pro pohodový lidi, co rádi cestují". Zatím čaues a ahoj někde na trase :-)

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3524 od Stanley
Stanley replied the topic: Re:Co máte za navigace?
To Alessio: Vítej v klubu a neboj. Tady nikdo nekouše. Se zmatkováním v cizím městě máš naprostou pravdu. S navigací je to potom procházka růžovou zahradou kde odpadají myšlenky typu: Jak to najdu? nebo Dojedu tam vůbec?:)

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3525 od Stanley
Stanley replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Ahoj Jardo. Vítej mezi námi. Souhlasím s tebou. Ceny motonavigací jsou nesmírně vysoký. Zumo 550 mám taktéž a jsem s ní nadmíru spokojený. K tomu vypnutí dálnice: Zvol klíč v pravém dolním rohu obrazovky, pak se posuň dolů šipkou a zvol navigace. V navigaci zvol objížďky a pak už si vybereš co potřebuješ. :)

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3528 od JardaCZ
Diky Stanley za tip, jakmile dorazím domů, tak na to hned kouknu.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3530 od alessio
alessio replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Díky,díky. Už se tolik nebojím. :) Po Zumu jsem pokukoval taky, už jsem ji měl aji objednanou a pak zrušil. Pořád nevím.Štve mě ta cena,pořád jsem ji hlídal , že půjde dolů, ale jak na potvoru je ještě o 2 litry dražší, než před rokem. Jsem váhavej střelec a závidím borcům, kteří mrknou, objednají,zaplatí a nic neřeší. Tak ještě počkám co na to Dakota a jeho Nuvi 550 a pak si stejně koupím další...... mapu.........

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3536 od JardaCZ
Já se příznám, že bych jí za 20tis asi taky nekupoval. Jen se mi podařila opravdu dobrá koupě z druhý ruky a tak jsem neváhal. Před tím jsem ale váhal pěkně dlouho... tak a´t koupíš dobrou mapu! Ahoj

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3547 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Já jsem právě i z cenových důvodů zvolil model Garmin GPSMap 60CSx. Pořídíš jí za 6tisíc, k tomu za 2500 opravdu kvalitní zamykatelný držák od Touratechu, za tisíc napájecí kabel a máš navigaci, která je na motorku dle mého názoru vhodná, vydrží všechno a stálo tě to necelých deset tisíc.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3653 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Chtel bych podekovat za tip na upevneni navigace Traxxasovi.Konecne jsem to mel cas pridelat a zapojit,mam to uplne stejne jak ty a vcera vyzkouseno 400km a ani se to nehlo.A to jsem jel po dalnici (160km/h) a taky po cestach v havarijnim stavu a je to fakt super.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3721 od honpys
honpys replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Já jsem si pořídil TomTom GO730T a je to úplně super, stála mě s 16GB kartou a vodotěsným a prachuvzdorným pouzdrem od Hamy 9tKč. Držák jsem si udělal sám z plechu, který jsem koupil v kovomatu, úprava otázka hodiny + lakování.

Výhody: jedno zařízení do auta i na moto.
přehrává MP3 při plné navigaci.

Sluchátka do helmy za 110Kč, úplně obyčejné stereo postačí a hudba je slyšet i při 140km/h včetně hlasových pokynů.

Navigace se díky pouzdru dá ovládat i pomocí rukavic.

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3726 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:Co máte za navigace?
Hanysek napsal:

Chtel bych podekovat za tip na upevneni navigace Traxxasovi.Konecne jsem to mel cas pridelat a zapojit,mam to uplne stejne jak ty a vcera vyzkouseno 400km a ani se to nehlo.A to jsem jel po dalnici (160km/h) a taky po cestach v havarijnim stavu a je to fakt super.

Hanýsku, díky za díky....:blush: :bye: to jsem moc rád, že ti to funguje a že jsi spokojený. Nějakou pojistku (lanko, kablík, šňůrku) tam máš, že jo, kdyby odskočila přísavka. Že se ptám.....:good:

The Truth Is Out There

Více
8 roků 11 měsíců zpět #3732 od Hanysek
Hanysek replied the topic: Re:Co máte za navigace?
pojistene to mem elekt.paskou prozatim,ale i tak to drzi dobre.

Více
Moderátoři: Roman JakubMládě.Fidži