file Question Co máte za navigace?

3 roků 9 měsíců zpět #44215 od tom.kh
tom.kh replied the topic: Co máte za navigace?
:laugh: Přiznej si, že tvá navi je světlá vyjímka... ;-) setkávám se s tím v práci každý den... Vezmi to do sklepa, něco vykoupem v nano živé vodě a budeme testovat. :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 9 měsíců zpět #44216 od tom.kh
tom.kh replied the topic: Co máte za navigace?

Honza22 napsal: A uměl by někdo u těch starších ZUMO 400 450 550 aktualizovat mapy? Originál aktualizace stojí 2500,-, a to mi teda přijde příliš, když mohu mít za 2500,- novou autonavigaci tomtom s lifetime.

V podstatě není na trhu žádná navi, na kterou se nedá sehnat mapa. Vždy to "nějak" jde, jde jen o tvůj morál, jestli to prostě ukradneš, nebo budeš ctít autorství a koupíš předplatné lifetime (do smrti samotného přístroje - nepřenosné na jiné SN).
Garmin má neuvěřitelnou výhodu oproti zbytku trhu - má mapy... prakticky čehokoliv, námořní, říční, letecké... To z něj dělá jedničku na trhu a taky se samožřejmě na jejich zařízení nejsnadněji mapy shání.

Takže odpověď je ANO, dá se a je to snadné.

Více
3 roků 9 měsíců zpět #44217 od marselus
marselus replied the topic: Co máte za navigace?
A co říkáte třeba na tohle . Zajímavý poměr cena/výkon. Vodotěsná BT atd..

www.kapa-toner.cz/motonavigace-gps-lark-...e-navigace-gps-lark/

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com

Více
3 roků 9 měsíců zpět #44218 od E-Ryc
E-Ryc replied the topic: Co máte za navigace?
Tohle je klasicky cinan, co tu ma nekde vlakno. Jen podrazil asi na dvojnasobek... Vodotesnost dobra, konektory nahouby. Dneska tam mam kabel pripajeny natvrdo a funguje vyborne.

Více
3 roků 9 měsíců zpět #44219 od marselus
marselus replied the topic: Co máte za navigace?

E-Ryc napsal: Tohle je klasicky cinan, co tu ma nekde vlakno. Jen podrazil asi na dvojnasobek... Vodotesnost dobra, konektory nahouby. Dneska tam mam kabel pripajeny natvrdo a funguje vyborne.

Aha dík přehlídl jsem omlouvám se . :-(

Nevěř ostnatému drátu, byť se stokrát tvářil jako stonek růže.
-Karel Kryl-

www.marselus.com

Více
3 roků 9 měsíců zpět - 3 roků 9 měsíců zpět #44220 od E-Ryc
V poho. Ja myslim, ze sem patri a (za cinske ceny) je to dobry low-cost. Jen pro zajemce pozor, je to bez software, ten se musi nekde "najit" nebo pouzit nejaky zadara, ktery bezi na Windows CE (treba Mapfactor Navigator)
Poslední úprava: 3 roků 9 měsíců zpět od E-Ryc.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44341 od titus
titus replied the topic: Co máte za navigace?
No já kupoval ke Garminu Lifetime Evropy za 1500,- což se dá.

Více
3 roků 8 měsíců zpět - 3 roků 8 měsíců zpět #44350 od klokan
klokan replied the topic: Co máte za navigace?
Zdarec.
Zakoupil jsem navigaci Garmin Zumo 390.Zatím jsem jí vyzkoušel v autě.plná spokojenost.
Poslední úprava: 3 roků 8 měsíců zpět od klokan.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44484 od LuckyLuke
LuckyLuke replied the topic: Co máte za navigace?
Já bych měl trochu jiný dotaz. Jelikož mám odolný telefon CAT B15q s Androidem a GPS modulem, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo tip na aplikaci pro navigaci do mobilu. Dříve jsem měl Nokii a ta měla svoji aplikaci na navigaci přímo v sobě. Díky předem za tipy.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44485 od E-Ryc
Pokud chces zadara, tak muzu doporucit Mapfactor Navigator a OSM mapy
play.google.com/store/apps/details?id=co...ctor.navigator&hl=cs
Za prachy je toho spousta, treba Sygic...

Jen bacha, odolne telefony obcas byvaji nevodotesne kdyz maji odkryte konektory (zapojeny nabijeci kabel).

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44486 od vladom
vladom replied the topic: Co máte za navigace?
Ja pouzivam vsade iGO PRIMO.

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44494 od atomik
atomik replied the topic: Co máte za navigace?

LuckyLuke napsal: Já bych měl trochu jiný dotaz. Jelikož mám odolný telefon CAT B15q s Androidem a GPS modulem, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo tip na aplikaci pro navigaci do mobilu. Dříve jsem měl Nokii a ta měla svoji aplikaci na navigaci přímo v sobě. Díky předem za tipy.

Tak to by ti mohla vyhovovat navigace původně z nokie play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps . Osobně používám mimo ČR . Stáhneš mapy v aplikaci , uložíš do mobilu a můžeš navigovat offline . Někdy se stalo , že nenašla číslo popisný , ale ulice našla vždy .

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44495 od ziskop
ziskop replied the topic: Co máte za navigace?
Ste tu niekto, kto pouzivate Sygic na androide ? Najlepsie na "velkych samsungoch"?
Ja mam galaxy s4. Problem ale vidim v pripadom prehrievani. Ono je pravda, ze ten telefon je horuci aj ked je teraz cez zimu v aute (GPS + internet + nabijanie + display naplno)
Mam drziak navi rintech. Tak rozmyslam, ci tam je ten telefondostatocne vetrany, alebo budem musiet este namontovat nejaky ventilator ktory by z obal odvadzal vzduch

Only a motorcyclist knows why a dog sticks his head out of a car window!

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44496 od vladom
vladom replied the topic: Co máte za navigace?
Ona je to jedna z nevyhod telefonu ako navi - vacsina sa hreje - a pri pripojeni na nabijanie obzvlast.
Odvetranie by bolo vhodne - ale zase nastava problem s vodotesnostou ..

Více
3 roků 8 měsíců zpět #44497 od Losky
Losky replied the topic: Co máte za navigace?
Já používám Sygic a tel mám LG L9 II a uhlopříčku 4,7". Trošku topí, ale když vypnu data, je to o něco lepší. Ale ještě jsem ho za provozu nenabijel na motorce. Předchozí Sony Xperia P se 4" se v létě přehříval a vypínal. Používám ale takové to kožené pouzdro s fólií, které nevětrá, mám jen pootevřený zip.

Více
Moderátoři: Roman JakubMládě.Fidži