question-circle Question Navigace a mapsource

6 roků 9 měsíců zpět #34238 od Týša
Týša created the topic: Navigace a mapsource
Zdar všichni,prosím o radu,mám navi-Garmin 550 zumo,včetně plánovače map ,jenže se nemohu připojit protože první se připojil maník od kterého jsem ji koupil a je registrovaná pod svoji it adresou,já to při koupi samozřejmě nevěděl.navi jsem koupil už před půl rokem a na prodejce adresu nemám.máte někdo nějaké řešení??? :good: nebo si musím v Touratechu koupit novou(licenci)abych se mohl zaregistrovat.Díky

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #34239 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Navigace a mapsource
Přímo ti neporadím, ale rozhodně je lifetime "spárovaná" s tou navigací, takže bych se nebál vlka nic, zavolal (napsal) bych do Garminu a oni ti poradí. Máš od toho maníka tu jeho původní fakturu o zakoupení někde? Aby to nebyla nějaká černota?

Více
6 roků 9 měsíců zpět #34240 od Newman
Newman replied the topic: Navigace a mapsource
Dej si v MapSource odemknout mapu online a potom u Garminu zadej sériové číslo své navigace (ne ID číslo, sériové číslo bude zezadu na navigaci, vyzkoušej všechna tam uvedená), tak ti to ukáže kódy, ať už si navigaci zaregistroval kdokoli. S IT adresou to nemá nic společného.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #34241 od Týša
Týša replied the topic: Navigace a mapsource
Díky,já už jsem v Touratechu byl protože to mělo nějaký divný mapy evropy a oni mi tam nahráli nové mapy 2013 (za docela velký peníze)a taky zjistili že navi je koupená u nich.

Více
6 roků 9 měsíců zpět #34247 od Týša
Týša replied the topic: Navigace a mapsource
Kluci díky vono to funguje,já věděl že se obracím na odborníky . :good: :good: :good: Díky

Více