file Question Tablet iPad

8 roků 1 měsíc zpět #24093 od Harrison
Harrison created the topic: Tablet iPad
Nějakou dobu jsem teď strávil v zahraničí.Měl jsem tam spoustu schůzek a co mě překvapilo,tak každý druhý-spíše každý chodil připravený s textem,obrazem,či dokonce měl video se svojí prezentací na tabletu.Já jsem měl posléze půjčený originál tablet iPad.
Teď připravuji spoustu zpráv,dokumentů a záznamů a nějak se mi po tomto zázraku stýská.
Máte možnost něco takového nabídnout i použitého k prodeji,nebo si tento zázrak mám koupit nový?Máte někdo i jiný aparát a tip na jinou značku?Jaké máte zkušenosti,nebo co mi doporučíte? :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Harrison
  • Avatar uživatele Harrison Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 1 měsíc zpět #24098 od Martin Novák
Martin Novák replied the topic: Re: Tablet iPad
Celkem dobrý dotaz, neboť také přemýšlím o koupi, ale tak nějak nevím, jestli jej potřebuji, nebo jen chci. Možná bych dotazy ještě rozšířil...

Může někdo napsat pár pádných důvodů, proč si tablet vůbec kupovat? Napadá mě jediný, jak píše Radek a to je přenosná prezentace. Ale co dál?? Dá se do toho vrazit SIM a telefonovat s tím?

Seriózně a dlouhodobě pracovat se na tom nedá, neodkladnou poštu vyřídím přes telefon, na focení mám foťák, abych se neztratil mám navigaci a když jedu někam a nechci tahat notebook, vezmu si malý netbook.

Argumenty, že v tabletu mám takzvaně All in One, jsou sice pravdivé, nicméně zastávám názor, že např. foťák, navigace, kamera jsou prostě věci, které když mají být pořádné, musí být samostatné.

• Martin Novák
  • Super borec
  • Super borec
  • Martin
Více
8 roků 1 měsíc zpět #24100 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re: Tablet iPad
Martin Novák napsal:

Celkem dobrý dotaz, neboť také přemýšlím o koupi, ale tak nějak nevím, jestli jej potřebuji, nebo jen chci. Možná bych dotazy ještě rozšířil...

Může někdo napsat pár pádných důvodů, proč si tablet vůbec kupovat? Napadá mě jediný, jak píše Radek a to je přenosná prezentace. Ale co dál?? Dá se do toho vrazit SIM a telefonovat s tím?

Seriózně a dlouhodobě pracovat se na tom nedá, neodkladnou poštu vyřídím přes telefon, na focení mám foťák, abych se neztratil mám navigaci a když jedu někam a nechci tahat notebook, vezmu si malý netbook.

Argumenty, že v tabletu mám takzvaně All in One, jsou sice pravdivé, nicméně zastávám názor, že např. foťák, navigace, kamera jsou prostě věci, které když mají být pořádné, musí být samostatné.

:good: :good: :good: PŘESNĚ JAK PÍŠEŠ NA KONCI! :good:
:bye:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
8 roků 1 měsíc zpět #24107 od roman
roman replied the topic: Re: Tablet iPad
BAČAUKY napsal:

Martin Novák napsal:

:good: :good: :good: PŘESNĚ JAK PÍŠEŠ NA KONCI! :good:
:bye:

Já pořídil :bye: Hlavně proto ,že na cestách se hodí ALL IN ONE.....ŽÁDNÁ SPOUSTA KABELU PRO NABÍJENÍ.... A KDYŽ JSI TŘEBA 3TÝDNY NA PLÁŽI KDE NENÍ ELEKTŘINA TAK SE TO HODÍ..MÁM K TOMU SOLÁRNÍ NABÍJEČKU... :v: :v:

Více
8 roků 1 měsíc zpět #24133 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re: Tablet iPad
Mno. Já nevím. Je to hezká hračka. To určitě. Ale. Pokud používáš nějaký inteligentní telefon, tak to podle mě nepotřebuješ. Pokud používáš malý netbook, tak to taky nepotřebuješ.
Pokud nepoužíváš ani jedno z výše uvedených a přemýšlíš nad tím, tak je to jedna z variant. Ale než iPad, tak bych si před tím pečlivě prohlídl Samsung Galaxy Tab.
U iPadu jsi limitován velikostí paměti, do Galaxy dáš SD kartu a máš vystaráno.
K iPadu nic nepřipojíš, Galaxy Tab má USB.
Ani z jednoho zařízení si nezavoláš. Jak to fotí nevím.

Pak taky záleží jak ti padne do ruky jejich uživatelské rozhraní. Jestli Android nebo iOS.
A teď babo raď :-).

To Harrison: Abych odpověděl. Bohužel to neumím sehnat za nějaké rozumné peníze ;-)

Více
8 roků 1 měsíc zpět #24135 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Tablet iPad
S tabletem je to těžký, je to tlačený reklamou Applu. V praxi je to "ani ryba/ani rak", takže asi tak ;-)

Ale jak psal Roman Jakub, jde o uživatele, ne o přístroj.
Pokud někdo obsah na počítači vytváří, je mu tablet na nic.
Pokud někdo chce jenom obsah prohlížet (video, web, prezentace), tomu může stačit a netahá se s klávesnicí.

Naběhne si ten, kdo bude používání míchat - vím o čem mluvím, snažit se přečíst po někom delší email "natlapkaný" prstama na ipadu je k vzteku, ta klávesnice chybí a nenahradí jí žádné bezdrátové dodatečné, bo pak úplně ztrácí původní smysl.

Bohužel pro mě tyhle hračky asi nikdy nebudou, musím se živit vyráběním obsahu, ale až budu rentiér, tak si budu na pláž s sebou nosit kromě tácku na espresso nějaký tablet taky ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
8 roků 1 měsíc zpět #24155 od Harrison
Harrison replied the topic: Re: Tablet iPad
Tak jsem si včera jeden Tablet půjčil.Předtím jsem ho používal k prohlížení obsahu,internetu atd.
Můj závěr - dělat se s tím opravdu nedá. :whistle:
Souhlasím s názorem Kokina a Romana Jakuba.Děkuji za vaše rady.
Vyřešeno - nekupuji. :)

• Harrison
  • Avatar uživatele Harrison Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
Více
8 roků 1 měsíc zpět #24157 od Radim_C
Radim_C replied the topic: Re: Tablet iPad
není nad osobní zkušenost :good:
u mně prozatím vítězí klávesnice

Více