file Question Kdo mi pomuze?

9 roků 9 měsíců zpět - 9 roků 9 měsíců zpět #11084 od Zip
Zip replied the topic: Re:Kdo mi pomuze?
Problém je v tom, že jak to začneš řešit přes servis, tak nikdy nevíš, co všechno Ti napočítají, mohlo by to taky být ve zdroji, že nedá procesoru napájení, ale s tím jsem se nesetkal.

Jdu čučet na Sáblíkovou, ahoj

Kawasaki KLV-Adventure
Poslední úprava: 9 roků 9 měsíců zpět od Zip.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
9 roků 9 měsíců zpět #11085 od Janek
Janek replied the topic: Re:Kdo mi pomuze?
Taky je klávesnici klávesa "fn" a tu když zmáčknu s klávesou kde je zorazený monitor (přepínání monitorů int-ext-klon) tak to taky nenajde... Proto mě tu napadlo, že to monitorem nebude páč byto jistě našlo ten externí jak tu psal Kokin... :sick:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
9 roků 9 měsíců zpět #11086 od Janek
Zip napsal:

Problém je v tom, že jak to začneš řešit přes servis, tak nikdy nevíš, co všechno Ti napočítají, mohlo by to taky být ve zdroji, že nedá procesoru napájení, ale s tím jsem se nesetkal.

Jdu čučet na Sáblíkovou, ahoj

No alespoň jsem o něco chytřejší... díky Zipe... pořeším to ještě s tím svým známým co dělá do PC...

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
9 roků 9 měsíců zpět #11126 od Zip
Zip replied the topic: Re:Kdo mi pomuze?
Janek napsal:

Zipe, může být v háji i jen HDD? On se sice roztočí větrák ale HDD taky nedělá nic...

HDD to asi nebude, on se dostane pokyn k rozběhu až po testu procesoru, když začne načítat HW informace_Setup. On se točí, ale přes větrák to neslyšíš, zvuky začne vydávat, až z něj začně tahat data.

Kawasaki KLV-Adventure

Více
9 roků 9 měsíců zpět #11334 od Janek
Tak je hotovo... HDD jsem si nechal a mám ho jako externí... a kdo by chtěl něco z toho noteboku jakože náhradní díl tak pište... Jsou tam dvě ramky 512tky, DVD vypalovačka, klávesnice nebo třeba i monitor... je fakt v háji procesor... nebo to nechám vcelku ... Co se dá ale použít (bylo mi řečeno) jsou licence windows (XP a Visty)

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
9 roků 9 měsíců zpět #11365 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Re:Kdo mi pomuze?
Tak na ty licence pozor. Použít asi půjdou, ale nebude to zřejmě legální. Jestliže to je OEM verze, tak je prodávána s hardwarem a taky se na ten hardware váže. Takže jestli jí použiješ u jiného PC, tak to legální rozhodně není.

Více
9 roků 9 měsíců zpět #11382 od Janek
Roman Jakub napsal:

Tak na ty licence pozor. Použít asi půjdou, ale nebude to zřejmě legální. Jestliže to je OEM verze, tak je prodávána s hardwarem a taky se na ten hardware váže. Takže jestli jí použiješ u jiného PC, tak to legální rozhodně není.

Aha... proto on chuligán krčil rameny a přiblble se culil když říkal že to jde... s Notebookem byla Vista. XPčka jsem kupoval solo... :secret:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více