file Question Notebooky, počítače atd.

9 roků 1 měsíc zpět #17803 od traxxas
traxxas replied the topic: Re: Notebooky, počítače atd.
Takže napíši mé už dlouhodobější zkušennosti s Acer Travel Mate 8572TG Time Live..... zatím veskrze pozitivní, až na pár věcí-které se ukázaly nakonec být OK , ale mě zmátly-jako po odejmutí napájení to hlásilo: Disc na portu 1 odebrán...????....ono to kvůli zapnutému režimu úspory odpojuje mechaniku, ale pokud na ní klepneš-tak se aktivuje....další věc-zapínání a vypínání nesdílenné grafiky jsem si udělal na ruční ovládání s oznamovací ikonou na hlavním panelu a na liště.....a přepínám ručně...tzn minimalizace nebo maximalizace výkonu grafiky-velký rozdíl ve spotřebě energie...pokud je nesdílená grafika vypnuta, jede to na sdílenou-tento ntbk má dvě grafiky.....
Na závěr můžu říct, že už se s ním dnes vůbec neseru a na docela solidní výkon dosahuji výdrž baterie 5-6 hodin....pokud bude někdo šetřílek, tak věřím, že dá i přes těch 8 hodin, co Acer inzeruje.....

The Truth Is Out There

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
9 roků 2 týdnů zpět #18090 od roman
roman replied the topic: Re: Notebooky, počítače atd.
Já mám už druhý rok toto....A moc velká spokojenost...Hlavně má za dva roky neježdeno v kufru na motorce přez 70 000 a už mnohokrát spadl ta tvrdou zem.A pořád v pohodě,,,... notebooky.idnes.cz/trpaslik-lenovo-s10e-...8_015715_vyrobci_jza Ahojj..

Více
9 roků 2 týdnů zpět #18091 od hooopy
hooopy replied the topic: Re: Notebooky, počítače atd.
no ked to vydrzalo tebe Roman, tak to uz musi vydrzat vsetkym:-)

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Více
9 roků 2 týdnů zpět #18095 od traxxas
Tak vám taky napíši mojí čerstvou zkušennost-tedy vlastně přičiněním mojí manželky. Aniž bych o tom věděl, poslala k zemi moje polovička novýho Acera v garáži ze stolu na dlažbu, ani nevím zda otevřeného nebo zaklapnutého, ale protože ho nechávám běžně otevřeného, tak myslím, že v této pozici. Pak se mi to bála říct a po poradě s dcerou mi to nakonec oznámila , ale s předchozím ujišťováním se, že nebudu řádit, až mi "NĚCO" řekne.... :laugh: Jako kdybych byl lidožrout, ne?... :laugh: :laugh: :laugh: Já čekal bůhví co-nejmíň konec světa podle vážnosti jejich přístupu (dcera s manželkou)... :laugh: Nakonec jsem přijal zprávu v úplným klidu, protože to nebyl ten konec světa.... :laugh: Pracně jsem hledal nějaké poškození a až na nepatrně kleplý růžek kovového chasi, vůbec nic!!! Až za asi 3 dny jsem si všiml při jednobarevném světlém pozadí dvou malých prasklinek krycí vrstvy LCD velikosti řasy. No noťas od té doby už 14 dní válí jakoby nic, tak snad to bude OK. TEDA, ALE MUSELA TO BEJT PECKA, JEŠTĚ, ŽE JSEM TO NEVIDĚL..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

The Truth Is Out There

Více
9 roků 2 týdnů zpět #18098 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Notebooky, počítače atd.
Jasně - notebook musí vydržet všechno :D
Tedy když je vypnutej.

Když je zapnutej, tak je to horší s harddiskem (na noetbookách jsem měnil co si mapatuju asi 5x hdd) :-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
9 roků 2 týdnů zpět #18101 od traxxas
Kokin napsal:

Jasně - notebook musí vydržet všechno :D
Tedy když je vypnutej.

Když je zapnutej, tak je to horší s harddiskem (na noetbookách jsem měnil co si mapatuju asi 5x hdd) :-)

Byl zapnutej, já ho nevypínám..... :blush:

The Truth Is Out There

Více