file Question Jsou legální modré dodatečné obrysovky?

10 roků 2 týdnů zpět #5831 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Jsou legální modré dodatečné obrysovky?
Klucí nenadával bych na ty policajty, který v noci někoho zastaví. Kdyby vám někdo ukradl motorku z garáže, což se děje většinou v noci, tak byste jim líbali ruce, kdyby vám jí vrátili. Oni dělali svojí práci a tak to má být. Jestli při tom jsou slušní a nebuzerujou, tak jim děkujte a koukejte na ně vlídně. Oni dělají jen svou práci a navíc jí dělají v tom případě i dobře. Sloužíme všem slušným lidem - Policie ČR.

(v noci motorka na silnici není úplně běžná záležitost, tak je fajn, když oni v tuhle dobu pracujou a hlídaj vaše - naše miláčky). Já jsem před dvěma rokama jim děkoval po GP Brno, když jsem přišel k motorce a bylo vše na svém místě a v pořádku - Roman boty hozené pod motorkou, atd.. - taky dělali svojí práci a já na jejich místě bych být nechtěl. Byli to většinou školáci a tak jsem jim poděkoval za jejich dobrou práci.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5833 od Kuchta
Kuchta replied the topic: Re:Jsou legální modré dodatečné obrysovky?
Pavel napsal:

Klucí nenadával bych na ty policajty, který v noci někoho zastaví. Kdyby vám někdo ukradl motorku z garáže, což se děje většinou v noci, tak byste jim líbali ruce, kdyby vám jí vrátili. Oni dělali svojí práci a tak to má být. Jestli při tom jsou slušní a nebuzerujou, tak jim děkujte a koukejte na ně vlídně. Oni dělají jen svou práci a navíc jí dělají v tom případě i dobře. Sloužíme všem slušným lidem - Policie ČR.

(v noci motorka na silnici není úplně běžná záležitost, tak je fajn, když oni v tuhle dobu pracujou a hlídaj vaše - naše miláčky). Já jsem před dvěma rokama jim děkoval po GP Brno, když jsem přišel k motorce a bylo vše na svém místě a v pořádku - Roman boty hozené pod motorkou, atd.. - taky dělali svojí práci a já na jejich místě bych být nechtěl. Byli to většinou školáci a tak jsem jim poděkoval za jejich dobrou práci.

Tímto se omlovám všem klukům policejním, kteří chtěj jen dobře dělat svoji práci a ne jen buzerovat a mlátit :good: :good: !

V opačném případě si stojím za svym. A když tě večer zastaví a prolustrujou si mašinu a daj ti dýchnout, beru, ale ne že tě budou otravovat jinýma kravinama jen proto , aby si zkrátili službu! :angry: B)

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5834 od Pavel
:good: :good: :good:

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5849 od Jeffko
Jeffko replied the topic: Re:Jsou legální modré dodatečné obrysovky?
Kdyz jsem zminoval, ze mne v prubehu tydne dvakrat zastavili vecer a v noci policajti, neminil jsem tim, ze by to bylo spatne, ani jsem jim nic nevycital (krome te louze), byli vesmes prijemni, nebuzerovali, delali svoji praci a to bylo v cajku. S jednima jsme jeste vykladali o motodovolene v Chorvatsku. Ti druzi zase videli v kufru vedle dokladu otevrenou Metaxu :ohmy: , posvitili si na mne baterkou, na reflexni vestu a rekli, ze nevypadam jako samovrah a nechteli ani dychnout :cry: :sick: :wondering: A v obou pripadech poprali stasnou cestu. :clapping:
Jenom jsem tim reagoval, ze policajti alespon moji motorku zastavujou :v: . A to jezdim prvnim rokem :blush:

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5850 od Kuchta
jeffko napsal:

Kdyz jsem zminoval, ze mne v prubehu tydne dvakrat zastavili vecer a v noci policajti, neminil jsem tim, ze by to bylo spatne, ani jsem jim nic nevycital (krome te louze), byli vesmes prijemni, nebuzerovali, delali svoji praci a to bylo v cajku. S jednima jsme jeste vykladali o motodovolene v Chorvatsku. Ti druzi zase videli v kufru vedle dokladu otevrenou Metaxu :ohmy: , posvitili si na mne baterkou, na reflexni vestu a rekli, ze nevypadam jako samovrah a nechteli ani dychnout :cry: :sick: :wondering: A v obou pripadech poprali stasnou cestu. :clapping:
Jenom jsem tim reagoval, ze policajti alespon moji motorku zastavujou :v: . A to jezdim prvnim rokem :blush:

Tak jsi měl štěstí na ty kterým jsem se OMLOUVAL! :bye: Ale všichni takoví nejsou! :whistle: Nejlepší jsou kluci motorkářský co tě alespoň trochu pochopí! :good:

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5852 od Pavel
Klucí vždy je to o kvalitě člověka, se kterým máte co do činění. Nelze to paušalizovat, že všichni policajti, všichni cikáni, všichni politici ( i když tam bych skoro váhal nejvíc :) ) jsou špatní.
Vždy když můžu v práci ukázat vlídnou tvář a lidem pomoct, mám dobrý pocit. Nesloužíme přece proto, abychom lidi buzerovali a znepříjemňovali jim život ne vždy jednoduchý.
Když se ale kouknu kolem sebe v zaměstnání, tuším, s kým bych nechtěl mít nic společného a s kým bych nechtěl nic řešit na silnici jako obyčejný řidič. Ve velké skupině lidí nemůžou být vždy jen ti slušní a dobří.
Nikoho jsem svým příspěvkem nenapadal - myslím nikoho zde na foru. Jen jsem se snažil ukázat, že ne všichni jsou nemyslící dementi léčící si své komplexy schovávajíce se za uniformu.
Mějte se fajn, týden tu nebudu. :cry: :bye: :v:

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5855 od Kuchta
:good: :good: :good:

Více
Moderátoři: Mates