exclamation-circle Important Akrapovič na DL 650

10 roků 1 měsíc zpět #5130 od Míra
Míra replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Pavel napsal:

když si vzpomenu co se na motorky věšelo dříve, nikdo si s homologací a bohatostí směsi hlavu nelámal.

Dřív se řešily filtry a trysky,bohatost se poštelovala - teď je doba jiná-počítačová ;)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5131 od Janek
Janek replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
No vypadá to že se chci prát? :laugh: To ne ...mám kluky rád :blush: ... Mládě mě nakrknul už posledně jak jsme tu řešili tu GoPro kameru... Ale zase na drruhou stranu mě jeho příspěvek a názor fakt přinutil to pořádně vyzkoušet... Byla na motce, v kabině ULL, větroně a dokonce i na konci křídla...a všechno super, tedy na moje požadavky :good: ...
...Teď jsem reagoval kapánek ostřeji na to jeho "a má to vůbec cenu?" ... Proč si na ty naše koloběžky teda montujeme, čirý sklíčka, vyhřívaný hefty, pneu každá ves jinej pes a pod... Prostě jsme a chceme každý něco jiného, jinak jezdíme, sedíme, myslíme... a už vůbec nechápu Luborovo hodnocení "majitele autoškoly" :laugh: ... Jen proto, že se tu nebojím dát najevo otázkou že si i jako profík v dopravě něčím jistý nejsem, nemachruju a ptám se a zjišťuju, i blbě napsanou větou "to přehodím a myslím No problem" ...

Vadí snad někomu, že chci radu zadarmo? :laugh: :laugh: :laugh: ...ale fuj, teď jsem to asi vážně přehnal :bye: :blush:

• Janek
  • Avatar uživatele Janek Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5132 od Mládě.Fidži
Mládě.Fidži replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Nakrknul sem tě s kamerou? Čím, že sem vyjádřil svůj názor(podložený tím, že mi jich rukama prošlo x kusů)? A teď když tě upozorním na to, že to nebude homologované jak sis myslel(čili potencionální problémy v D a A). Zavadil jsem o tvoje bábovičky a ty to těžce neseš. Promiň myslel jsem to v dobrém jako radu, nebudu tě dále otravovat...

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5133 od Janek
Mládě.Fidži napsal:

Nakrknul sem tě s kamerou? Čím, že sem vyjádřil svůj názor(podložený tím, že mi jich rukama prošlo x kusů)? A teď když tě upozorním na to, že to nebude homologované jak sis myslel(čili potencionální problémy v D a A). Zavadil jsem o tvoje bábovičky a ty to těžce neseš. Promiň myslel jsem to v dobrém jako radu, nebudu tě dále otravovat...

...Bábovičky :laugh: :laugh: :laugh: ...neotravuj větou typu "a má to vůbec cenu" ... jinak jsem v poho :v: ...a jestli nečteš jen to co se ti hodí, tak jsem tady i psal, že sice nakrknul :sick: ale hlavně přivedl na myšlenku pořádně vyzkoušet...Takže Davide ! POCHVALA ! ...

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5136 od Lubor
Lubor replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Chápu tě,ses před tím porodem lehce podrážděnej a názory,které nezapadají do tvých představ tě vytáčí. Máš své rozhořčení omluveno.
Na druhou stranu - byl to ode mne trochu záměr,vyprovokovat tady trochu diskusi,za posledních 14 dnů tady nebylo tolik příspěvků,jak teď za pár hodin. Jste tady takoví trochu Mirkové Dušínové,takoví samí klaďasové a Rochitto,který sem vnášel trochu vzruchu už tady bohužel není. Ale takhle má vypadat diskuse,ne si jen kladně přizvukovat.
PS - ty speciálně Janku ses znám tím,že musíš mít na motorce vše,co se na ni dá pověsit,tak si to tam klidně věš,ale nediv se,že ti k tomu občas někdo něco řekne.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5137 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
No já myslím, že počtem možných i nemožných doplňků na motorce vede jednoznačně Kokin. Já se teda taky snažím, ale nestíhám. No a jestli jsou tu všichni klaďasové, tak je to třeba tolerancí a tím, že se máme rádi. Hádání máme za sebou a běžná výměna názorů už není tak agresívní. Lubor to podle mě vyzkoušel a čekal na reakce. Je to pěknej prudič. :)
Jinak k těm doplňkům - jeden čas po ukázání mého hliníkového topcasu to Luboš označil jako pica box (někdy později to byl i pičabox) a je fakt, že se to ujmulo a už mu (mi) to zůstalo. No a nějak mi to nevadí. Každý si děláme to, co chceme. B)

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5139 od Lubor
Lubor replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Pleteš se Pavle,nešlo o pruzení. Janek sem před dvěma dny dal příspěvěk o laďáku a v podstatě nikdo z vás kamarádů na něj nereagoval,nikdo ho neupozornil na možné problémy. Až poznámka mláděte ho vytočila,ale měl by mu spíš poděkovat,protože ho to aspoň donutilo se tím zabývat. A když jsem s někým kamarád,neznamená to,že budu jen slepě pochlebovat,podle mě to znamená,že budu i upřímný a někdy nepříjemný,když je to pro dobro věci toho kamaráda.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5141 od Míra
Míra replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
něco mi to připomnělo. "je tam sice kamaráde,ale já tam cítim pi*o, jako v podtextu,chápete, jo?" :laugh:

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5143 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Lubore myslím, že tady nejde o pochlebování. Proč mu nikdo nenapsal - nevím. Já jsem s Jankem v kontaktu pořád a třeba tuhle věc jsme řešili přes SZ. Do veřejného tématu jsem nereagoval, protože jsme si to napsali soukromě a navíc jsem byl pryč, tedy jsem nemohl reagovat ihned. Ale ty víš, že já bych reagoval - už jsem takovej - a navíc bych reagoval upřímně, ať je to kdokoliv.
JInak jsem si myslel, že si chtěl takovou reakci vyvolat a lidi trochu probudit a vyhecovat k reakci. Ovšem nikdo z těch původních, zakládajícíh členů téměř nereagoval, ale to ty, ani já neovlivníme. Buďto chtějí napsat, nebo nechtějí. Ty si napsal a díky tobě a Mláděti se to začalo řešit. Tedy díky za vaše názory, i když třeba HOnzovi zrovna nesedly do nálady. Jak si napsal - je v očekávání a tak se to mohlo stát. Mějte se, tohle téma vidím jako hotové. Až to Janek vyřeší, určitě se pochlubí, co a jak to dělá. Sám jsem na to zvědavej.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5145 od Kokin
Kokin replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Náhodou je dobrý, že se to tady rozkecalo - teď o dovolených jsou s příspěvkama takokvý vlny - jak se kdo zrovna vrátí z dovolený :D

Ale náhodou s laďákem je to otázka hodně rozdílná. Někdo je rád má a jako první si ho dá i na novou motorku, hlavně kvůli zvuku.
Někdo ho tam zase nedá buď kvůli hluku nebo kvůli homologaci.

Já si myslím, že s úpravama jako chce Janek (lauf z jinýho typu, bez svodů) je to spíš dát to do firmy, a jak Janek psal - v Tenaxu mu to přidělají ale hlavně i vyzkouší a případně upraví.
Jsem zvědavý na výsledek - přestože já lauf dávat určitě nebudu.

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5166 od Janek
Lubor napsal:

Chápu tě,ses před tím porodem lehce podrážděnej a názory,které nezapadají do tvých představ tě vytáčí. Máš své rozhořčení omluveno.
Na druhou stranu - byl to ode mne trochu záměr,vyprovokovat tady trochu diskusi,za posledních 14 dnů tady nebylo tolik příspěvků,jak teď za pár hodin. Jste tady takoví trochu Mirkové Dušínové,takoví samí klaďasové a Rochitto,který sem vnášel trochu vzruchu už tady bohužel není. Ale takhle má vypadat diskuse,ne si jen kladně přizvukovat.
PS - ty speciálně Janku ses znám tím,že musíš mít na motorce vše,co se na ni dá pověsit,tak si to tam klidně věš,ale nediv se,že ti k tomu občas někdo něco řekne.

Ale já jsem přeci vůbec nebyl vytočenej :no: ... to že má někdo jinej názor je přeci dobře a myslím, že jsem schopný to respektovat... nechám si poradit a i třeba vymluvit záměr pokud mě přesvědčí argument... Na co jsem u Mláděte reagoval bylo to s kamerou kterou jsem koupil, že je na h..., kvalita oproti ceně apod ... protože ON Mládě psal recenzi atd, atd, atd...a mě ta kamera vyhovuje :good: .... na laďák mi zas píše - má to vůbec cenu? protože s tím nemůžeš do zahraničí a bla bla bla... o technických problémech píše AŽ POTÉ když jsem se do něj obul a napsal, že chytračí... Takže pokud by napsal nejdřív: Janku dej si bacha, páč tu motku udusíš protože jen přehodit nestačí...byl bych v klidu :v: .... jestli myslíš Lubore že jsem podrážděný z porodu, může to tak vypadat, ale tady se to myslím projevit nemůže... :laugh: opřel jsi se do majitele autoškoly a jeho kvalit technických, teď porod, příště to bude kratší noha nebo něco jiného :laugh: ? ...co navěsit na motku je věc každého z nás nebo se můžu zeptat proč máš Lubore na DLku taky laďáky? a kdo z ostatních má na motorce nějakou tu další vychytávku... Má to kluci vůbec cenu? :laugh: Kdo napsal Kedarosovi že přeci nemá cenu kupovat new Scottoiler a že mu stačí starý, .. a tak by se dalo pokračovat....

PS: ...a Mládě. Fidži ode mě pochvalu dostal protože díky němu jsem tu kameru fakt vyzkoušel pořádně, o laďácích tu zjišťuji co jde i díky těmto příspěvkům...takže taky díky :v: ... a jestli Mládě zas někdy "zachytračí" , povýšeným tónem, byť v dobrém, pustím se do něj znova :laugh: (já jsem mu asi nevědomky musel něco někdy provést :secret: )

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5172 od Mládě.Fidži
Jen tak nahodím do pranice... Akrapovič je celkem drahý výfuk, takže bys ho mohl prodat a pořídit Laser i se svodem a homologací. Za předpokladu, že ti nejde o ten dobrý pocit, že si to člověk mohl dobastlit sám.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5173 od Janek
Mládě.Fidži napsal:

Jen tak nahodím do pranice... Akrapovič je celkem drahý výfuk, takže bys ho mohl prodat a pořídit Laser i se svodem a homologací. Za předpokladu, že ti nejde o ten dobrý pocit, že si to člověk mohl dobastlit sám.

I o tomhle jsem přemýšlel.. :v: LeoVince taky i se svodama stojí pouze o tři tis víc než samotný nový akrapovič. Myšlenka byla zabít dvě mouchy jednou ranou,když je ta "trubka" teď nevyužitá a pokud to půjde technicky překonat :sick:

Tak Davide...konec tahanic? :laugh: Dyk, jsem to taky nemyslel zle :no: ...podávám pravici na dálku :v:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5188 od Mládě.Fidži
Však já se nezlobím, nejsem urážlivý človek. Jen trochu cholerik. Pravici také podávám :-)

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5190 od Janek
Mládě.Fidži napsal:

Však já se nezlobím, nejsem urážlivý človek. Jen trochu cholerik. Pravici také podávám :-)

Ale že jsme to tu provětrali coo? :laugh: Za rady fakt díky, i přes to mračení mi fakt ušetří spoustu starostí...

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
Moderátoři: Mates