exclamation-circle Important Akrapovič na DL 650

10 roků 1 měsíc zpět #5103 od Janek
Janek created the topic: Akrapovič na DL 650
Tak jsem z autoškoláckýho bandita GSF 650 S sundal Akrapoviče a nahradil ho originálem... Komisař se na to tvářil moc divně při zkouškách :laugh: ... No a teď chlapci posílejte rady popřípadě návrhy či pomocné ruce...chci ho dostat na V-stromka. Jak jsem koukal s uchycením tlumiče problém nebude ale svody budou trápení... Díky za jakoukoli pomoc...

Please Přihlásit se to join the conversation.

• Janek
  • Avatar uživatele Janek Topic Author
  • Super borec
  • Super borec
  • Pozitivní lidé jsou vítězi dřív, než hra začíná...
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5105 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Akrapovič na DL 650
Podívej se jak má uchycený laďák Olda - neměnil svody, jenom je to uříznutý a nasazený na konci svodu. Jde tam vracet i originál. ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5110 od Janek
Janek replied the topic: Re: Akrapovič na DL 650
Kokin napsal:

Podívej se jak má uchycený laďák Olda - neměnil svody, jenom je to uříznutý a nasazený na konci svodu. Jde tam vracet i originál. ;-)

Díky Pavle ... OLDO !!! :clapping: Dej sem foto jak to máš udělaný... :v:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5111 od Janek
Janek replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Tak po domluvě s Matesem to dám semka... www.vyfukytenax.cz/vyfuky.html ...je to od nás kousek. Tak uvidíme... A zase velký dík Kokinovi a Matesovi za radu a pomoc... :good: ... a na srazu uděáááme předváděčku... (a to jsem ho chtěl prodat :laugh: )

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5117 od Mládě.Fidži
Mládě.Fidži replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Hele a má to cenu? Homologaci to nemá, to člověk nesmí(krom Polska) za hranice.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5118 od Janek
Mládě.Fidži napsal:

Hele a má to cenu? Homologaci to nemá, to člověk nesmí(krom Polska) za hranice.

Traxi POMOC ..Mládě zas ví víc :laugh:
Hele Mládě :laugh: ...už nic neříkej...Akrapovič je originál a homologaci to má, homologační vložka se dá vymontovat :whistle: páč u nás nikdo neřeší že to kapánek burácí, ale tu si tam přeci do zahraničí zase dám :good: , karta potvrzující homologaci, přijelo to na motorce z Itálie a tak to jen přehodím... Takže no problem, myslím... :v:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5119 od Mládě.Fidži
Mládě.Fidži replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Ach jo. Na výfuku máš číslo homologace, ano. I homologační vložku. Napiš na Akrapovič.com a zjistíš, že se ta homologace týká jen Bandasky. Ale dělej jak myslíš, když víš evidentně o tom víc.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5120 od Vladek
Vladek replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
No já nevím Janku, nejsem odborník na tlumiče výfuku, ale nestálo by zato zjistit, zda ten tlumič bude vůbec na Stromíku fungovat? Banďour je čtyřválec, má úplně jinak naladěný průběh výkonu a momentu. Abys nesplakal nad výsledkem.

Pohoda především.

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5122 od Janek
Vladek napsal:

No já nevím Janku, nejsem odborník na tlumiče výfuku, ale nestálo by zato zjistit, zda ten tlumič bude vůbec na Stromíku fungovat? Banďour je čtyřválec, má úplně jinak naladěný průběh výkonu a momentu. Abys nesplakal nad výsledkem.

Tak tohle by mohl být problém Vladku... /já nevím proč má Mládě neustále chuť chytračit :no: .../ ...a taky to zjistím u té firmy co tam s tím pojedu... Když to nepůjde nebudu to řešit a výfuk prodám... :v: Je dobrej, bez poškození a zvuk jedna báseň... Ono to ani s tou vložkou není nijak brutální.... :v:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5123 od Lubor
Lubor replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Mládě má samozřejmě pravdu,Vladek taky a argument,že to takhle přijelo z Itálie a jen se to přehodí,mě u majitele autoškoly,který by měl mít techniku v malíčku přinéjmenším překvapuje. Takhle jednoduchý to samozřejmě není,ty firmy si špičkové odborníky draze neplatí pro nic za nic. Zajímalo by mě,co bys poradil žáku své školy,kdyby se tě např.zeptal,zda má montáž laďáku vliv na změnu bohatosti směsi?

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5124 od Janek
Tak jsem zjišťoval jak to je a na DLko i Bandita je stejný typ... SP Series...

Tenhle je na Banďoura ... /a ten mi tu stojí u zdi/

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

This message has an attachment file.

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5125 od Janek
...a tohle je na DLko...

This image is hidden for guests.

This message has an attachment file.

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5126 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Klucí to chce klíííd. Janek to vyzkouší a uvidí sám. Většina výfuků je vyrobená na konkrétní typ a rok výroby motorky. Je ale i dost výfuků, které nejsou homologované a jsou univerzální a dají se namonotvat na cokoliv. Přesto když si vzpomenu co se na motorky věšelo dříve, nikdo si s homologací a bohatostí směsi hlavu nelámal. Homologace je jasná - proto jsem koupil na mou motorku výfuk se svodama s vyměnitelnou homologační vložkou a samozřejmě s kartou "homologation pass". Do zahraničí bych se bál a to i Janek, proto chce mít přírubu na rychlé výměny laufů. Co jsem se ptal, tak Vstrom 650 (SV) všeobecně nemá problém s chodem motoru po namontování otevřeného výfuku. Litr je na to háklivější - info od odborníků, já jím nejsem. U půlsedmý prý ani není potřeba jít na brzdu, ale to bych si myslel spíš u výfuku vyrobeného konkrétně na Dl-ko. U výfuku na jiný typ motorky se prostě uvidí co to bude dělat a pak to klidně může Janek pustit do světa. Udělat přírubu nestojí hromadu peněz a tak kdyby to vyšlo, má vyhráno. Kdyby to nevyšlo, prodá výfuk a finančně bude v plusu. Hodně štěstí Janku při montáži, třeba to bude OK. Akrapovič je značka fakt dobrá, už jen ten nápis na výfuku je fakt důležitý. :) :v:

Více
10 roků 1 měsíc zpět #5128 od Janek
Aha...takže místo rad si tu polezeme na nervy a budeme se napadat i ohledně svých profesí... Díky, Lubore :good: ...

Já samozřejmě nehodlám nic přehazovat bez předchozích zjištění a udělat z Vstroma fichtla... To že to tu řeším a píšu je proto, že vás mám jako kámoše a vím že poradíte, případně pomůžete... pokud ne a chcete z někoho dělat hlupáka protože chce na motku něco nového, nevím proč se angažujete...

Jaký jsem učitel či majitel autoškoly to tu nebudu vůbec rozebírat...výsledky mluví samy za sebe... :laugh:

To že to "takhle přijelo z Itálie a já to chci JEN přehodit" argument samozřejmě nebyl...jen úvaha...

Takže přátelé...děkuji a tohle téma hoďte za hlavu ... poradím si. :v:

• Janek
  • Super borec
  • Super borec
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5129 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:Akrapovič na DL 650
Hele si nějak po ránu hustej, ne? Buď v klidu, víš že máš p*dmínku. :P
Výfuky vypadají moc dobře, já bych do toho šel mít starší model motorky jako ty (lepší svody na předělání) a nemít to, co už mám.

Více
Moderátoři: Mates