file Question BMW F800 GS

10 roků 2 měsíců zpět #4700 od Pavel
Pavel replied the topic: Re:BMW F800 GS
Nejel jsem na té motorce, jel jsem kdysi na opravdu malém GS, tedy F 650 Gs a to, co píše Vladek, to bych spíš přisoudil jednoválci. Myslel jsem si, že ten dvouvál bude jezdit líp a motor že bude mít více síly. Určitě víc, než malej stromek, což je jasný. No a o maximálce to naštěstí není. Mně se ta motka líbí moc, kardan by mi nechyběl, nemám ho ani na své a Flare ho tam taky neměl (kardan pro některé :) ). Výkon u litra je fantastickej, ale motka naštěstí není jen o tomhle.
Těžká volba, držím palce a jsem zvědavej. Jinak Tome - ta žluto černá by ti slušela. Je skoro jako pomerančová.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #4701 od Flare
Flare replied the topic: Re:BMW F800 GS
tak, 650 je jednoválec, sice Rotax ale je to úplně něco jiného. No až vyjde čas zkusím se někde projet, ale cena je zatím v porovnání se stromem 650 fakt jinde :no:

• Flare
  • Avatar uživatele Flare Topic Author
  • 2. asistent zástupce finančního ředitele klubu
  • GS
Více
10 roků 2 měsíců zpět #4702 od BEBE
BEBE replied the topic: Re:BMW F800 GS
Ahoj Tomáši, mám sroubek s klukem co sedlá BWM F800GS nyní je v albánii až se vrátí spojím vás a můžete pošpitat popřípadě pojezdit.
Jinak si to chválil, akorát je úzké tvrdé sedlo.
BEBE

Více
10 roků 2 měsíců zpět #4707 od MILANM
MILANM replied the topic: Re:BMW F800 GS
No hlavne si zisti ako je na tom servis.V SR nevedia na F 8OO STani zdvihnúť otáčky a čo som hovoril s chlapíkom zo Zlína v ČR nie sú natom o moc lepšie,ten chodí servisovať do Viedne tam je to O.K.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #4713 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re:BMW F800 GS
Čauky,
mně se moc libyla na fotkách. Velice dobře jsem si ji prohlédl veVarýně na srazu. Zjistil jsem, že to dělá barva!!! Je taková nedodělaná, kostrbatá. Palubka, plexi, lampa ve předu i vzadu a hlavně pod sedlem rám a sedlo. Taková děravá!!! Získal jsem pocit, že to dělaji v Číně!!! Byli na ni AL kufry a strašně odstával jak uši. Ani GS 1200 se mi moc nelíbý a hlavně motor! O ceně ani nemluvím!!! Prostě je to BMW - NĚMEC. Ty kdyby to četli, ty by mi dali!!! :cry:
Promiň, každý mame jiný vkus. To je můj osobní názor! :wondering:
Bačauky M

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
10 roků 2 měsíců zpět #4714 od Vladek
Vladek replied the topic: Re:BMW F800 GS
Jezdil jsem i jednoválec Rotax. Měl jsem od BMW Scarvera. Moc příjemná motka. Lehce ovladatelná a výkon kolem 55 k plně dostačující. A tolik nevibroval jako 800. Ty vibrace jsou od motoru. Opravdu jsem byl z 800 zklamán.

Pohoda především.

Více
10 roků 2 měsíců zpět - 10 roků 2 měsíců zpět #4715 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:BMW F800 GS
Ty hele Míro, mám takovej dojem, že jsem před rokem nebo dvěma četl, že výroba týhle motky se odehrává opravdu v Číně. Musel bych pracně hledat ten článek.... :bye: Před dvěma roky s ní začínali, ne? Ale třeba sem to poplet... :blush: Ale pokud to není tahle, tak určo nějakou tam bavoři dělaj!!

The Truth Is Out There
Poslední úprava: 10 roků 2 měsíců zpět od traxxas.

Více
10 roků 2 měsíců zpět #4716 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: Re:BMW F800 GS
No, Fakt to tak vypadá!!! :bye:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
10 roků 2 měsíců zpět #4717 od traxxas
traxxas replied the topic: Re:BMW F800 GS
No na jednobuchu 650 GS jsem si taky sjel a měl jsem možnost tenkrát porovnat se SUZUKI FREEWINDEM XF 650-měl jsem ho, a ten byl teda lepší, než to bávo. :good: alespoň podle mých měřítek.

The Truth Is Out There

Více
10 roků 2 měsíců zpět #4730 od Flare
Flare replied the topic: Re:BMW F800 GS
Bebe: díkec, to by bylo super

Jinak jsem našel celkem pěknou recenzi www.superbike-online.cz/testy/bmw-f800-gs-2008

• Flare
  • Avatar uživatele Flare Topic Author
  • GS
Více
10 roků 1 měsíc zpět #5297 od Kuchta
Kuchta replied the topic: Re:BMW F800 GS
Největší pecka na cestování je prý BMW GS 1200, ale to je jiná cenová. Do BMW bych nešel bo se mi ty motrky nelíbí a za ty prachy bych řek, že jelepší Stromík a pěkně si tam přidat kravinky dle svého gusta! :whistle: :whistle:

Více
10 roků 2 týdnů zpět #5859 od hooopy
hooopy replied the topic: Re:BMW F800 GS
HM.ANO..MAL SOM TU CEST.... SICE LEN ASI 100KILAKOV...ALE MAL.....

HODNOTENIE.... SLABA OCHRANA...
SEDADLO NEVHODNE NA TURISTIKU
ACH TIE SMEROVKY (VEC ZVYKU)
POCITOVO LAHKA A OBRATNA...
NEVIEM SI PREDSTAVIT NA TOM NIEKOHO VZADU
STALE ABSENCIA KARDANU

OPROTI MALEMU STROMIKU CITELNY NARAST KRUTAKU
SPOTREBA AKO STROMIK (650) A MOZNO AJ LEPSIA...

MAJITEL TVRDI, ZE DRUHYKRAT BY JU NEKUPIL, VIEZOL SA NA STROMIKOVI A POVEDAL ZE TEN ROZDIEL 100TIS SKK NEVIDI. .... STALE JE TO BAWORAK..VESKERE DOPLNKY SU DRAHE, DVAKRAT TO MAL V SERVISE..RAZ TACHOMETER, POTOM UKAZATEL PALIVA.. A REZERVY... (MA TO ASI ROK A POL)
REALNA VYUZITELNOST MOTORKY JE 75% OFFROAD, 25% CESTA. TEN POCIT SOM MAL AJ JA.

ZDAR

Keď Noe začal s Archou, ešte nepršalo.

alebo:

"Я не знаю, Я пиротехник"

Více
Moderátoři: Mates