file Question Plexi Kappa Airstream/Givi Airflow na DL 650 r.v.2012

6 měsíců 1 týden zpět #52854 od chstepan
chstepan created the topic: Plexi Kappa Airstream/Givi Airflow na DL 650 r.v.2012
Zdravím, koupil jsem si toto plexi a stále nemohu najít polohu, kde by to bylo pro mě fajnové. Měřím jen 175cm a ať to nastavuji dolů nebo nahoru, stále mě to třepe helmou, což je dost nepříjemný. Do 80km/h pohoda a pak to začne. Zkoušel jsem i jinou helmu a je to stejný. Máte někdo s tímto plexi nějaké zkušenosti ? Měl jsem origo plexi s deflektorem a to taky nebylo ono. Zvažuji koupit MRA s deflektorem, ale nevím jestli to nebude stejný jako to origo. Můžete mi prosím napsat vaše zkušenosti.
Dík moc
Štěpán

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
6 měsíců 1 týden zpět #52860 od maestrom
maestrom replied the topic: Plexi Kappa Airstream/Givi Airflow na DL 650 r.v.2012
Má ho zdejší člen Stromák. Co vím tak je s tím spokojený. Zkus ho kontaktovat přes SZ. Já mám teď Airflow na jiné motorce a dle mé zkušenosti funguje perfektně. Helma se ani nehne a žádné turbulence nepozoruju. Na třepání helmou si stěžuje jen manželka coby spolujezdec při vyšších rychlostech, ale ta má sedlo výš. Zkus ještě změnit výšku uchycení toho základního plexi a pak posouvej do různých poloh to horní.

Více
6 měsíců 1 den zpět #52868 od Radim_C
Radim_C replied the topic: Plexi Kappa Airstream/Givi Airflow na DL 650 r.v.2012
no já ho mám a měřím stejně
a hlavou mi necloumá ani na mne moc nefouká
posuvné plexi mám úplně dole
ještě kouknu v jaké poloze je to základní plexi, ale asi bude taky dole, protože jinak bych přes to plexi "neviděl" :)

Více
Moderátoři: Mates