file Question Funkce vrchních škrtících klapek

3 měsíců 1 den zpět #52817 od stagrik
stagrik created the topic: Funkce vrchních škrtících klapek
Zdravím všechny v-stromáky od letoška jsem již také vlastníkem 650ky 2008ky.Měl bych na Vás zde zkušené nějaké otázky,protože motka začala při podřazování a dobržďování zhasínat motor.Diagnostika samozřejmě nic nehlásí(-C00)vyměněny svíčky,filtry+olej,ale zajímalo by mne jak fungují ty vrchní škrtící klapky,kterè nejsou ovládány plynem.Jinak na pondělí jsem již objednaný k Matesovi a zkusíme poladit synchronizaci tak uvidíme jestli se zadaří.Kdyby někoho něco ještě napadlo,tak každý nápad bude vítán.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• stagrik
  • Avatar uživatele stagrik Topic Author
  • Nováček
  • Nováček
Více
3 měsíců 24 minut zpět #52819 od Breta
Breta replied the topic: Funkce vrchních škrtících klapek
Jak dlouho jí máš a kdy to začala dělat ? Neměnil jsi náhodou spojkovou páčku ?

Více
2 měsíců 4 týdnů zpět #52820 od stagrik
stagrik replied the topic: Funkce vrchních škrtících klapek
Tak motorku mám cca 2měsíce a začala to dělat teď o víkendu.Ale neustále mi blikala rezerva a tak mi to nedalo a rozdělal jsem palivovou nádrž a vyndal palivové čerpadlo a to by jste nechtěli vidět co tam kdo vytvořil za prasečinu.Vypadá to že někomu předemnou odešlo benzínové čerpadlo a jinè neměl po ruce tak tam dal co dům dal.Je na něm napsáno ducati a je k tělu přiděláno bindrama a dále nějak záhadně pospojováno benzínovými hadicemi což také není originál.Tak jsem psal jednomu pánovi co rozprodává stromka abych tam dal originalní díl.Vypadá to že když jsem tam měl cca asi jen 5litru benzinu tak se to při dobrždováni a podrazovani přelilo do přední části nádrže a toto zbastlené čerpadlo to již nepobíralo.Uvidím až dám origo díl pak napíšu.

• stagrik
  • Nováček
  • Nováček
Více
2 měsíců 4 týdnů zpět - 2 měsíců 4 týdnů zpět #52824 od Bobyka
Bobyka replied the topic: Funkce vrchních škrtících klapek
Na mém stromu (dl1000) se mi děje podobná věc. Při podřazení z 3 na 2 zhasne motor s rozsvítí se červená kontrolka FI. V neděli se mi to stalo asi 5x. Benzin by měl být snad v pohodě. Tankuji u Benziny. Spojk. páčka se mi taky nezdá, jelikož to dělá jen při výše popsaném podřazování. Motka je po celkové prohlídce (vyměněn olej, oil filtr, vzduch. filtr,...)
Můžu tě poprosit, jestli by ses nepodělil o tom jak si problém vyřešil? V mezidobí budu pozorovat další projev této "závady".
Díky Bob
Poslední úprava: 2 měsíců 4 týdnů zpět od Bobyka.

Více
2 měsíců 4 týdnů zpět #52825 od Breta
Breta replied the topic: Funkce vrchních škrtících klapek
Nemyslel jsem spojkovou páčku jako takovou. Myslel jsem spíš ten spínač. Já ho propojil natvrdo, abych nemusel mačkat spojku a na místě vše v pořádku. Ale při jízdě to chcípalo.

Více
2 měsíců 4 týdnů zpět #52826 od stagrik
Já zatím čekám na to čerpadlo až dorazí vyzkouším a dám vědět.Akorát mě se žádná kontrolka nerozsvěcí ani diagnostika nic nepíše tak že u mne by to mohlo být pouze tím,že při tom dobržďování jsem pouze neměl benzín,ale jestli se Ti rozsvěcí F1 tak to bude chtít přečíst paměť závad a podle toho se odrazit dál.

• stagrik
  • Nováček
  • Nováček
Více
2 měsíců 1 týden zpět #52842 od stagrik
Tak zde píši,že můj problém byl vyřešen.Při brždění a podřazování se mi přeléval zbývající benzín do přední části nádrže a tudíž jsem neměl šťávu a proto mi to chcípalo.Diagnostika samozřejmě také nic nehlásila a výměna čerpadla tím pádem byla úspěšná.To původní totiž někdo zbastlil z nějaké Ducati.
Tímto Všem děkuji za Vaše postřehy.Ať to jezdí :o)

• stagrik
  • Nováček
  • Nováček
Více
Moderátoři: Mates