file Question Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?

3 roků 5 měsíců zpět #41014 od Rumy
Rumy created the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Dotaz zní co je níž při klopení do zatáčky níž - hlavní stojan nebo hlásiče na stupačkách? Jestli teda má cenu pro jízdy na okruhu sundavat hlavní stojan.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41045 od petan79
petan79 replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Sundej řadičku, já si tam obrousil tu bambuli na konci :laugh: Hlavní stojan je v pohodě, ten jsem jenom lehce škrtnul, stupačky se ohlásí daleko dřív :)

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41048 od tyfoza
tyfoza replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
pouze kvůli váze

Když má člověk víc než potřebuje, neznamená to, že bude šťastnější... mně stačí dvě kola.
tyfoza.blogspot.com/

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41072 od Stimpi
Stimpi replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Nazdar, jelikoz mam vahu kdy permanentne jezdim ve dvou... tak mi stojan v levych zatackach vadi ... je to dano i dorazem ... ted to resim

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41076 od maestrom
maestrom replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?

Stimpi napsal: Nazdar, jelikoz mam vahu kdy permanentne jezdim ve dvou... tak mi stojan v levych zatackach vadi ... je to dano i dorazem ... ted to resim

S tou váhou na tom budem podobně. Já se právě chystám stojan objednat (nejspíš ten za 1500 co dlouhodobě nabízí kluk v bazaru na motorkářích). Jakej tam máš ty? Co bys doporučil,aby s tím nebyl problém (teda kromě obligátní rady zhubnout :P ) .

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41091 od poly
poly replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Ten stojan za 1500 z motorkárov mám a som spokojný, len jendna chybička cca po roku mi prdla pružina na dialnici pod Tatrami, myslel som že sa mi odporúčal motor do večných lovíšť keď stojam brúsil asfalt. Trochu to trvalo než som identifikoval ten rachot :laugh:

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41107 od Vapol50
Vapol50 replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Má, až to rozsekáš, tak ti zbyde alespoň něco pořádného do bazaru :laugh: :laugh:

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41109 od barvajs
barvajs replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Na hlavní stojan se vyprdni. Nebudeš muset hubnout a za ušetřenejch 1500,- to je nejakejch steaků...

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41112 od karas1
karas1 replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Ten stojan jsem mám taky, je to kopie tuším sw motechu. Je u toho dokonce i zkopírovaný návod montáže.
Dělá to chlapík z Litomyšle. Ta pružina mě taky prdla , naštestí to bylo z rovna v servisu B) Ale jinač maká tak jak má B)

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41114 od Stimpi
Stimpi replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Hele nevim jiste, myslim ze Givi??? Zejtra ho blejsknu a hodim sem obrazek

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41118 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Měl jsem na stromu taky ten za 1500,- a nakonec šel dolů. Vlastně jsem ho nepotřeboval. Mazal jsem Scottoilerem a akorát to furt někde drhlo

Více
3 roků 5 měsíců zpět - 3 roků 5 měsíců zpět #41120 od maestrom
maestrom replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Když to tady čtu tak se na centrální stojan asi vykašlu a vezmu od Kokina ten cestovní - takovou tu podpěru pod kyvku. Problém s mazáním a čištěním řetězu to řeší taky a nemusím ho furt tahat na motorce a přemejšlet jestli někde neškrtnu, nebo jestli mi nepraskne pružina :blush:

A ještě mi zbydou peníze na několik šopských salátů, nízkotučných jogurtů a zapékaných brokolic :P
Poslední úprava: 3 roků 5 měsíců zpět od maestrom.

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41122 od Roman Jakub
Roman Jakub replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Myslím, že se tvé myšlenky konečně upínají správným směrem :laugh:

Více
3 roků 5 měsíců zpět #41163 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
maestrom>já si taky původně myslel, že hlavní stojan potřebuju-10let jsem ho na motorce měl. Jenže po tom, co jsem na Stromu dokázal vyměnil kosti a přidat kryt motoru bez stojanu (jakéhokoli), zjistil jsem, že jej vůbec nepotřebuju. Na cestách je stejně motorka stabilnější na bočáku, jelikož ideální rovina se hledá blbě. Takže i když je jen za 1500, koupil jsem namísto toho servisní stojan pod kyvku na pohodlnější mazání řetězu a stačí mi to. stejně-když nás jede na vyjížďky více, na hlavní to nedává nikdo na žádné motorce (různí výrobci a modely)

Více
2 měsíců 1 týden zpět #52194 od PavelDR
PavelDR replied the topic: Má cenu sundavat na okruh hlavní stojan?
Nevím kam to tady napsat.

Kamarád by potřeboval na DL-1000 hlavní stojan.Kdysi jsem u někoho viděl tak krásně tvarovanej stojan,ale teď ho nemůžu nikde najít.Stojan od SW-motechu není moc dobrý.Ta vzpěra (železný čtyřhran) je moc nízko a všude se s tím chytá.Mám dojem,že je ta vzpěra i u toho stojanu co tady někdo vyrábí.Ten stojan co myslím já měl horní díly odlitky,které pak byly přivařeny k nohám stojanu a nohy propojeny trubkou jak u stojanu SW-motech.Už sem necodím.tak kdyby jste někdo měl nápad kde stojan koupit,případně kdyby jste někdo prodával,tak prosím kontaktovat na email
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Díky Pavel

Více
Moderátoři: Mates