file Question Cukání v strom 1000

4 roků 7 měsíců zpět #39366 od raisto
raisto created the topic: Cukání v strom 1000
Zdar chlapi,

popíšu problém, jestli Vás někoho něco napadne.
jedu do Prahy, všechno v pořádku. Jedu z Prahy :-) a najednou to začalo jakoby kuckat a lehce prskat do výfuků(nejvíc okolo 3-4tis, pak je to lepší ale stále je to cítit), trochu to ztratilo výkon, při prudkém přidání plynu je cítit že to cuká, ale samozřejmě se to rozjede, spotřeba stoupla z nějakých standartních 6,5l na 8l. V Praze jsem dobral 13l benzínu na Texacu, do Pardubic jsem vyjel nějakých 11 litrů, doplnil a stále stejně, tak bych tipnul že benzínem to nebude. Před týdnem se na projíždce rozsvítila chyba FI, ale ta verze A nebo jak to je, prostě to normálně jelo dál. Rozsvítilo se to i po druhým nastartování, po třetím už ne a od té doby to nesvítilo.
Seřízení klapek, synchronů, ventilů a já nevim čeho ještě děláno na podzim, to samé svíčky, olej, filtry(olej vzduch).
Lambda sondy mám dvě, tak jsem ji pro jistotu testnul, beze změn. V zimě jsem měnil ten malý palivák v pumpě, od té doby 300km v pohodě, tak nevím. Na podzim jsem měnil jednotku, bo byla nějaká přečipovaná či co a moc to žralo. Na téhle jsem najel 2000km bez problému. Pokud napadne někoho co zkusit před odjezdem do servisu, budu rád. Díky.

David

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39367 od Stimpi
Stimpi replied the topic: Cukání v strom 1000
Neco podobnyho jsem resil a problem byl v sparne nasazeny prirube sani ... cca 2000km v poho a pak peklo... a bylo to spatne videt..

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39415 od raisto
raisto replied the topic: Cukání v strom 1000
Tak teď už to vypadá že to i dost jede na jeden válec, ale zahřátý jsou oba, zvuk jak traktor

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39487 od Zip
Zip replied the topic: Cukání v strom 1000
taky jsem kdysi resil,1000 nema rad ustalenou rychlost kolem 130. zadni valec se zacne prehrivat. vymen svicky za studenejsi a nasad si priruby sani, to psoukani jednu urcite vyrazilo. cetl jsem, ze jsi to mel v servisu, tak to po nich budes muset dodelat. primarne je ovsem problem v mizernych svickach NGK. Asi uz je nedelaji japonci ale cinani.

Kawasaki KLV-Adventure

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39488 od Zip
Zip replied the topic: Cukání v strom 1000
a svicka jak se jednou prehreje, tak uz je po ni

Kawasaki KLV-Adventure

Více
4 roků 6 měsíců zpět #39744 od Vozembouch
Vozembouch replied the topic: Cukání v strom 1000
Měl jsem stejný problém, přesně jak píšeš 3-4 tis otáček cukání, střílení. Vyměil jsem palivové čerpadlo a jede to jak víno! To čerpadlo je zanešené, dává malý tlak a ten se projevuje nejvíc kolem 3-4 tis. otáček kde je tento motor nejchoulostivější. To čerpadlo jsem koupil na e-bay za 1800kč i s dopravou.

Více
4 roků 6 měsíců zpět #39760 od Tony
Tony replied the topic: Cukání v strom 1000
Mám teda 650 , ale taky mě to cukalo hlavně na dálnici , když jsem jel 130 , pokud na okreskách kde se pořád řadilo , tak žádný problém . Nakonec též měněno palivové čerpadlo a zatím to jede v poho :) .

Více
4 roků 6 měsíců zpět #39793 od raisto
Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

Více
4 roků 6 měsíců zpět #39795 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Cukání v strom 1000

raisto napsal: Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

Takže to bylo benzinem.... :)

Více
4 roků 6 měsíců zpět #39804 od atomik
atomik replied the topic: Cukání v strom 1000

raisto napsal: Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

A to se dělá jak prosím tě . Jen ze zajímavosti .

Více
4 roků 6 měsíců zpět - 4 roků 6 měsíců zpět #39840 od raisto
www.asnu.cz/cisteni-vstrikovacu

Jinak stačí zadat do gůglu dotaz a dozvíš se vše :-)
Poslední úprava: 4 roků 6 měsíců zpět od raisto.

Více
1 rok 6 měsíců zpět #51783 od Stromeček
Stromeček replied the topic: Cukání v strom 1000
Tak me stromek 1000 taky cuka, dela to nejvic kolem 3000ot. Menil jsem svicky a zadni byla mokra,ale jak kdyby od oleje,ale byl to takovej ten cernej lepivej sopel jak kdyz se rozpousti karbon v motoru a dost jdou slyset vstrikovace jak cvakaji po ohrati. Nejaky tip by nebyl? Cerpadlo vycisteny+bypass,protoze filtr v cerpadle byl KO a pri cisteni z nej tekl hnedej hnus. Vsem diky za napady

Více
1 rok 6 měsíců zpět #51788 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Cukání v strom 1000
Ahoj, odkud jsi? Můžeš se u mě stavit :)

Více
1 rok 6 měsíců zpět #51790 od Stromeček
Stromeček replied the topic: Cukání v strom 1000
Jsem ze Znojma, ale udělám si výlet asi kamkoliv :-)

Jinak další poznatky jsou, že kolísají otáčky. Když mu na neutrál držím třeba 3000ot, tak kolísají o 300-500ot a má tendenci trochu střílet do výfuku a taky se mi po asi 15s držení motoru v otáčkách na místě (cca 4000ot) rozsvítil zadní svod do červena...

Více
1 rok 6 měsíců zpět #51791 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Cukání v strom 1000
máš soukromou zprávu

Více
Moderátoři: Mates