file Question Cukání v strom 1000

3 roků 7 měsíců zpět #39366 od raisto
raisto created the topic: Cukání v strom 1000
Zdar chlapi,

popíšu problém, jestli Vás někoho něco napadne.
jedu do Prahy, všechno v pořádku. Jedu z Prahy :-) a najednou to začalo jakoby kuckat a lehce prskat do výfuků(nejvíc okolo 3-4tis, pak je to lepší ale stále je to cítit), trochu to ztratilo výkon, při prudkém přidání plynu je cítit že to cuká, ale samozřejmě se to rozjede, spotřeba stoupla z nějakých standartních 6,5l na 8l. V Praze jsem dobral 13l benzínu na Texacu, do Pardubic jsem vyjel nějakých 11 litrů, doplnil a stále stejně, tak bych tipnul že benzínem to nebude. Před týdnem se na projíždce rozsvítila chyba FI, ale ta verze A nebo jak to je, prostě to normálně jelo dál. Rozsvítilo se to i po druhým nastartování, po třetím už ne a od té doby to nesvítilo.
Seřízení klapek, synchronů, ventilů a já nevim čeho ještě děláno na podzim, to samé svíčky, olej, filtry(olej vzduch).
Lambda sondy mám dvě, tak jsem ji pro jistotu testnul, beze změn. V zimě jsem měnil ten malý palivák v pumpě, od té doby 300km v pohodě, tak nevím. Na podzim jsem měnil jednotku, bo byla nějaká přečipovaná či co a moc to žralo. Na téhle jsem najel 2000km bez problému. Pokud napadne někoho co zkusit před odjezdem do servisu, budu rád. Díky.

David

Please Přihlásit se to join the conversation.

• raisto
  • Avatar uživatele raisto Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 7 měsíců zpět #39367 od Stimpi
Stimpi replied the topic: Cukání v strom 1000
Neco podobnyho jsem resil a problem byl v sparne nasazeny prirube sani ... cca 2000km v poho a pak peklo... a bylo to spatne videt..

Více
3 roků 7 měsíců zpět #39415 od raisto
raisto replied the topic: Cukání v strom 1000
Tak teď už to vypadá že to i dost jede na jeden válec, ale zahřátý jsou oba, zvuk jak traktor

• raisto
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 7 měsíců zpět #39487 od Zip
Zip replied the topic: Cukání v strom 1000
taky jsem kdysi resil,1000 nema rad ustalenou rychlost kolem 130. zadni valec se zacne prehrivat. vymen svicky za studenejsi a nasad si priruby sani, to psoukani jednu urcite vyrazilo. cetl jsem, ze jsi to mel v servisu, tak to po nich budes muset dodelat. primarne je ovsem problem v mizernych svickach NGK. Asi uz je nedelaji japonci ale cinani.

Kawasaki KLV-Adventure

Více
3 roků 7 měsíců zpět #39488 od Zip
Zip replied the topic: Cukání v strom 1000
a svicka jak se jednou prehreje, tak uz je po ni

Kawasaki KLV-Adventure

Více
3 roků 6 měsíců zpět #39744 od Vozembouch
Vozembouch replied the topic: Cukání v strom 1000
Měl jsem stejný problém, přesně jak píšeš 3-4 tis otáček cukání, střílení. Vyměil jsem palivové čerpadlo a jede to jak víno! To čerpadlo je zanešené, dává malý tlak a ten se projevuje nejvíc kolem 3-4 tis. otáček kde je tento motor nejchoulostivější. To čerpadlo jsem koupil na e-bay za 1800kč i s dopravou.

Více
3 roků 6 měsíců zpět #39760 od Tony
Tony replied the topic: Cukání v strom 1000
Mám teda 650 , ale taky mě to cukalo hlavně na dálnici , když jsem jel 130 , pokud na okreskách kde se pořád řadilo , tak žádný problém . Nakonec též měněno palivové čerpadlo a zatím to jede v poho :) .

Více
3 roků 6 měsíců zpět #39793 od raisto
Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

• raisto
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 6 měsíců zpět #39795 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Cukání v strom 1000

raisto napsal: Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

Takže to bylo benzinem.... :)

Více
3 roků 6 měsíců zpět #39804 od atomik
atomik replied the topic: Cukání v strom 1000

raisto napsal: Díky všem za snahu a za rady, nakonec se ukázalo, že byly totálně zanesené vstřiky. Vyčištění ultrazvukem a už to zas jede jak z továrny :-)

A to se dělá jak prosím tě . Jen ze zajímavosti .

Více
3 roků 6 měsíců zpět - 3 roků 6 měsíců zpět #39840 od raisto
www.asnu.cz/cisteni-vstrikovacu

Jinak stačí zadat do gůglu dotaz a dozvíš se vše :-)
Poslední úprava: 3 roků 6 měsíců zpět od raisto.

• raisto
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
6 měsíců 1 týden zpět #51783 od Stromeček
Stromeček replied the topic: Cukání v strom 1000
Tak me stromek 1000 taky cuka, dela to nejvic kolem 3000ot. Menil jsem svicky a zadni byla mokra,ale jak kdyby od oleje,ale byl to takovej ten cernej lepivej sopel jak kdyz se rozpousti karbon v motoru a dost jdou slyset vstrikovace jak cvakaji po ohrati. Nejaky tip by nebyl? Cerpadlo vycisteny+bypass,protoze filtr v cerpadle byl KO a pri cisteni z nej tekl hnedej hnus. Vsem diky za napady

Více
6 měsíců 1 týden zpět #51788 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Cukání v strom 1000
Ahoj, odkud jsi? Můžeš se u mě stavit :)

Více
6 měsíců 1 týden zpět #51790 od Stromeček
Stromeček replied the topic: Cukání v strom 1000
Jsem ze Znojma, ale udělám si výlet asi kamkoliv :-)

Jinak další poznatky jsou, že kolísají otáčky. Když mu na neutrál držím třeba 3000ot, tak kolísají o 300-500ot a má tendenci trochu střílet do výfuku a taky se mi po asi 15s držení motoru v otáčkách na místě (cca 4000ot) rozsvítil zadní svod do červena...

Více
6 měsíců 1 týden zpět #51791 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Cukání v strom 1000
máš soukromou zprávu

Více
Moderátoři: Mates