file Question Vyhřívané rukojeti OXFORD

3 roků 11 měsíců zpět #38290 od Staník
Staník replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Tak to je jiná, psal jsi, že to máš přímo na baterku ;-)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38306 od Majk-fox
Majk-fox replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
:laugh: :laugh: Jde plus a mínus přímo od baterky přes pojistku na kabelu do modulu, který pracuje s kolísáním napětí baterky. Do modulu jde ještě plus z hlavních světel, které, když zapnu, tak modul denní svícení vypne. Nebo jinak. Jdu k autu dálkou ho odemknu a rozsvítí se mi i denní, takže auto na parkovišti najdu v pohodě.Takže svítí i přes to, že není klíček v zapalování. Vím, jak jsem si zapojoval denní svícení. Ale nic ve zlým brachu, na nějakým srázku Ti to u pivka ještě vysvětlím ;-)

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38312 od Staník
Staník replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Však jo o nic nejde, jen každým svým následujícím příspěvkem trošku ohneš příspěvek předchozí ;-) Kupř. nyní již hlavní(předpokládám že potkávací) světla zapínáš, ale v předchozím příspěvku jsi to měl řešený automatikou...
P.S.: Některým autům se po odemčení rozsvítí osvětlení interiéru, některým se rožnou xenony...to ale s předchozím nesouvisí ;-)

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38313 od Majk-fox
Majk-fox replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Ach bože! Viděl si někdy automatické rozsvěcení světelným senzorem na autě? Pak bys věděl, že si je kdykoliv klasicky tlačítkem můžeš rozsvítit, když Ti je senzor ještě nepustí a Tobě se zdá, že už je hůř vidět. Stejně tak když Tě automat sere, tak si ho vypneš a používáš jen manuál. Už se tu chytáš detailů. Hauk, domluvil jsem. Už se o tom nebavím :) :)

Více
1 rok 6 měsíců zpět #49781 od Chazmir
Chazmir replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Zdravím.
Přispěji troškou do debaty. Taky jsem si letos kupoval Oxfordy s funkcí battery saver mode. A musím říct, že to funguje naprosto bez problému. Mám to podle jejich manuálu přímo na baterce. Je tam na kabelích i pojistka, takže je to chráněné. A fakt, že po vypnutí motoru začne po chvilce svítí saver mod ( rukojeti přestanou vyhřívat) a do 5 minut se to celé vypne. Takže bych se toho nebál.
Ale jak se tady píše, záleží na gustu každého soudruha. Přes to relé je to dvakrát jištěné. Toť moje zkušenost.

Více
1 měsíc 2 týdnů zpět - 1 měsíc 1 týden zpět #52445 od trafika
trafika replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Kluci a ten konektor za chladičem je již "pod napětím "nebo je někde u pojistek druhý konec,ktery musím zapojit?
P.S.chci montovat vyhřívané gripy tak ať vím jak a kam je zapojit.
Mám 650tku r.v.2011 světla se zapínání automaticky po otočení klíčků
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od trafika.

Více
1 měsíc 2 týdnů zpět - 1 měsíc 1 týden zpět #52446 od trafika
trafika replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Při montáži drátu přímo na baterku musí nádrž dolů? Nebo kudy přivést dráty k baterce? Díky za rady
Poslední úprava: 1 měsíc 1 týden zpět od trafika.

Více
1 měsíc 1 týden zpět #52455 od Filuta
Filuta replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD

trafika napsal: Při montáži drátu přímo na baterku musí nádrž dolů? Nebo kudy přivést dráty k baterce? Díky za rady

Podle mně ne. Když jsem protahoval dráty od zásuvky 12V, kterou jsem přidělal místo držáku bovdenu od spojky, tak jsem sundal pouze levý plastový kryt co je na jeden šroubek a nacvaknutý (tvar bumerank). Pak stačí šikovné prsty. Místy se dá, prostrčit skrze některé pásky stávající elektroinstalace. :)
K baterii se poté dostaneš otvorem vedle ní.

Více
4 týdnů 1 den zpět #52480 od tom.tykal
tom.tykal replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Nemohl by sem někdo přesně popsat, nebo vyfotit ten speciální konektor? Mám dole nádrž, měl jsem povolený chladič (měnil jsem svíčky) a volný konektor jsem nenalezl. Mimochodem za 5 let a 40 t. km, co jsem měl předchozí Hondu s hefty od Oxford, mi nikdy baterku nevysály, ale chápu argument, že jistota je jistota. Koupil jsem 650 z roku 2009, a zrovna tam montuju tyhle drobnosti (GiPro, zásuvku a ty hefty), tak by se montáž zásuvka dost hodila, ale nemohu ji najít. Děkuji za každou radu. Tom

Více
2 týdnů 17 hodin zpět #52505 od Charlie_KM
Charlie_KM replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Posílám obrázek. montoval jsem to před pár lety také. K.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
1 týden 6 dní zpět #52514 od tom.tykal
tom.tykal replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Moc díky, Věřím, že to někomu jinému poslouží, ale já už jsem to natáhl přes spínací relé rovnou z baterky. I tak díky. Tom

Více
Moderátoři: Mates