file Question Vyhřívané rukojeti OXFORD

3 roků 11 měsíců zpět #38206 od klokan
klokan created the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Zdravím.
Tak jsem namontoval vyhřívané rukojeti.
Jsou pořád zapnuté i po vypnutí klíčku zapalování.Poraďte někdo jak je zapojit.
Děkuji za info.

Please Přihlásit se to join the conversation.

• klokan
  • Avatar uživatele klokan Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 11 měsíců zpět - 3 roků 11 měsíců zpět #38207 od Tomáš
Tomáš replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
A kam jsi je připojil? Přímo na baterku? Jestli ano, tak není divu, že jsou pořád zapnuté. Aby se vypli po vypnutí zapalování, tak je musíš připojit přes relé ovládané spínačkou (nebo čímkoliv co se sepne až po zapnutí klíčku).

EDIT: tak se omlouvám, strom má přímo konektor pro hefty. Moje řešení tím pádem neber v úvahu.

Yamaha TDM 850 4TX

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 3 roků 11 měsíců zpět od Tomáš.

Více
3 roků 11 měsíců zpět - 3 roků 11 měsíců zpět #38208 od JirikM
JirikM replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD

klokan napsal: Zdravím.
Tak jsem namontoval vyhřívané rukojeti.
Jsou pořád zapnuté i po vypnutí klíčku zapalování.Poraďte někdo jak je zapojit.
Děkuji za info.

Pokud si to pamatuju spravne, kdyz jsem to kdysi montoval tak jsem mel za chladicem (z pohledu zepredu) konektor. Abych se tam dostal, povoloval jsem chladic a lehce ho vyklonil. Konektor jsem ustrihl a napojil dratky, ktere sem si privedl k baterii kde jsem to uz jednoduse zapojil. Do konektoru sel proud jen pri zaplem klicku (asi na origo hefty).

Asi mesic sem shanel protikus ke konektoru ...ale nakonec sem to stejne ustrihl. Asi skoncis stejne.

EDIT: Jinak jestli máš Oxfordy u kterých píšou, že při poklesu napětí se vypnou a baterku nevybijou. Úplně tomu nevěř. Když jsem to měl napřímo na baterku tak mi to v Itálii baterku vymlátilo.
Poslední úprava: 3 roků 11 měsíců zpět od JirikM.

Více
3 roků 11 měsíců zpět - 3 roků 11 měsíců zpět #38209 od foky
foky replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Přesně tak to jde. Za chladičem je pro hefty (popř. jiné příslušenství) připraven konektor, kterej je živej jenom když je nastartováno. Kluci si tu nechávali upravovat tuším Saita.

Koupit se dá v každé Suzuki a má myslím kód 36852-06G00 (radší si ale počkej na ověření někoho kdo si bude 100% jistý).
Poslední úprava: 3 roků 11 měsíců zpět od foky.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38210 od JirikM

foky napsal: Přesně tak to jde. Za chladičem je pro hefty (popř. jiné příslušenství) připraven konektor, kterej je živej jenom když je nastartováno. Kluci si tu nechávali upravovat tuším Saita.

Koupit se dá v každé Suzuki a má myslím kód 36852-06G00 (radší si ale počkej na ověření někoho kdo si bude 100% jistý).

Já sem byl před cca 2-3 rokama i v Suzuki ... a ten konektor by k mání pouze s origo heftama :cry: .. mno co .. vyřešil sem to tenkrát jinak.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38211 od douša
douša replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Lze to napojit přímo jen na ten konektor za chladičem, buď cvaknout dráty a přidelat normální konektorky (tak to mám já) a nebo říc Kokinovi dokáže ten origo konetktor sehnat, tady si o tom můžeš něco přečíst

www.vstromklub.cz/forum/18-koupim/30293-...ivane-gripy?start=90

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvé problémy, ale nasere tolik lidí , že se vyplatí si ji uchovat!!!!!

• douša
  • Super borec
  • Super borec
  • Bez humoru se dá žít, ale proč?
Více
3 roků 11 měsíců zpět #38212 od JirikM

Tomáš napsal: A kam jsi je připojil? Přímo na baterku? Jestli ano, tak není divu, že jsou pořád zapnuté. Aby se vypli po vypnutí zapalování, tak je musíš připojit přes relé ovládané spínačkou (nebo čímkoliv co se sepne až po zapnutí klíčku).

EDIT: tak se omlouvám, strom má přímo konektor pro hefty. Moje řešení tím pádem neber v úvahu.

Tak ono sice ho má .. ale je tak blbě dostupnej, že u druhýho VSTROMa sem se spolehl na to, že to hodím přímo na baterku a v případě snížení napětí se mi vypnou. Když to ty hefty umí .. tak proč se s tím s**t :blush: ... mno to odpojování ale na 100% nefunguje.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38213 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Připojovat to přímo na baterku je nasmysl (zapomeneš to někdy vypnout nebo ti to někdo ze srandy na parkovišti zapne a ...nejedeš).
Buď jak psali kluci konektor za chladičem nebo jsem to dával poblíž baterky do pojistkové skříňky, když si změříš, které jsou napájeny až po zapnutí klíčku (popř.podle schémat zjištíš na co jsou), můžeš to taky k některé silnější připojit (myslím že tam je i některá volná).

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38215 od Majk-fox
Majk-fox replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Včera jsem je tam taky namontoval a přímo na baterku. Fungují skvěle i s automatickým vypnutím.Navíc pokud Ti klesne napětí pod 11.7. Tak je ani nezapneš. Podle mě, je to tak lepší, nenamáhá se už tak mizerný napětí od spínačky.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38216 od JirikM

Majk-fox napsal: Včera jsem je tam taky namontoval a přímo na baterku. Fungují skvěle i s automatickým vypnutím.Navíc pokud Ti klesne napětí pod 11.7. Tak je ani nezapneš. Podle mě, je to tak lepší, nenamáhá se už tak mizerný napětí od spínačky.

Měl jsem totéž. V Itálii zapomenul vypnout :secret: .. a ráno sem startoval rozběhem z kopečka :cry:

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38217 od klokan
klokan replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Zdar.Taky mám s automatikou na vypínání.Po jaké době se to vypne.

• klokan
  • Avatar uživatele klokan Topic Author
  • Skoro borec
  • Skoro borec
Více
3 roků 11 měsíců zpět #38219 od JirikM

klokan napsal: Zdar.Taky mám s automatikou na vypínání.Po jaké době se to vypne.

Tak svou zkusenost sem napsal. Jestli mas cas ... doporucuju prepojeni ;-).

Více
3 roků 11 měsíců zpět - 3 roků 11 měsíců zpět #38221 od Petr Podařil
Petr Podařil replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD

JirikM napsal:

klokan napsal: Zdar.Taky mám s automatikou na vypínání.Po jaké době se to vypne.

Tak svou zkusenost sem napsal. Jestli mas cas ... doporucuju prepojeni ;-).

Každý si holt asi musí udělat vlastní zkušenost sám :laugh: ...ono to automatický odpojování není samospasitelný (a obecně ne všechny hefty ho vůbec mají), až bude mít trošku starší baterii nebo jen méně nabitou, pak pochopí. :yes:
Poslední úprava: 3 roků 11 měsíců zpět od Petr Podařil.

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38223 od redhot
redhot replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Klokan> Celé zapojení je popsáno tady: www.vstromklub.cz/forum/18-koupim/30293-...e-gripy?limitstart=0

Více
3 roků 11 měsíců zpět #38224 od Zuzik
Zuzik replied the topic: Vyhřívané rukojeti OXFORD
Dokáže někdo objektivně říci, které gripy jsou lepší Oxford nebo Saito?

Více
Moderátoři: Mates