file Question zvednutí / výměna řidítek

5 roků 7 měsíců zpět #35769 od Stimpi
Stimpi replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Taky jsem menil, teda ne osobne, a mam za to ze se nevrtalo, sli pryc kolicky ... 1000km a ovladace v poho :) ale podle gusta kazdeho soudruha :D

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #35772 od lobo6
lobo6 replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Ty kolíčky jsou jen k zlosti, když se doštelovávají řidítka do finální polohy tak pak nesedí ovladače. Nutné opravdu nejsou, ovladače stačí jen stáhnout šrouby.

Více
5 roků 7 měsíců zpět #35781 od Sergej
Sergej replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
presne tak, kolíčky možno dať preč, to sa toľko dotiahne skrutkami..

ja som však nakoniec vŕtal diery, tomu to neuškodí a sadlo mi to v pohode, dve malé 4,5mm dierky na pevnosti zásadne neovplivnia

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38496 od Zuzik
Zuzik replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
ciste teoreticky. Nezkousel nekdo svrtat ty 22mm konzole na brejlych na 28mm?

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38515 od Raser
Raser replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Ahoj kolegové. Pročetl jsem celé téma a chtěl bych požádat o upřesnění informací k řidítkům ACCEL SH - BLACK.

Jsou zde odkazy na řidítka pod číslem 8999900004596 a dále pak na řidítka pod číslem 8999900016254 . Která jsou ta správná? Rozměrově se celkem dost liší. Díky za info.

Víc o mě a motorce na Motorkáři.cz....... www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=151894
Něco o mojí práci.. www.opravysekacek.cz

Více
4 roků 10 měsíců zpět - 4 roků 10 měsíců zpět #38519 od oldik
oldik replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
SH-12
Jinak jestli jsi měl u toho čtení otevřený oči, tak na stránce 5 a 6 je to 3x napsaný, co za řídítka. ;-) A na tom druhým odkaze si objednáš leda prd, protože musíš upřesnit typ řídítek, jinak objednávka nejde udělat, takže klikneš SH-12 a už montuješ.
A nepočitej, že je jen prohodíš:
1, odříznout čudlíky na ovládacích skříňkách
2, odmontovat úchyty obou kabeláží na spodní brejli a tím kabeláž uvolnit
3, poupravit úchyt brzdové hadice na brejli, aby umožnil hadici napřímení do roviny. Stávající úchyt ohýbá hadici do S tvaru, ale jen ubrousíš tu špici na plíšku
4, obrousit uchycení závaží v řídítku, jak gumu, tak "podložky"
5, namontovat a už si jen užívat hodně muziky za málo peněz
Poslední úprava: 4 roků 10 měsíců zpět od oldik.

Více
4 roků 10 měsíců zpět - 4 roků 10 měsíců zpět #38525 od vladom
vladom replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Zdravim, tiez patrim medzi tych co ich z original riditok boleli ruky (po rokoch zavodenia na terennych moto som zvyknuty na ovela rovnejsie).

Takze v prvej faze som odskusal riditka z PEGASA 650 ktore mam doma a su ovela rovnejsie.
Bolo to podstatne lepsie. Tak som sa nakoniec rozhodol ze ohnem viacej doroviny origo riditka zo Stroma - coz slo pomerne lahko.
Ale aj tak mi pri mojich 180cm vadilo ze su riditka viacej vpredu (som viac ohnuty dopredu a aj nesiem vacsiu vahu na ruky) a aj nizko.
Nastastie som ale na motoinzerci narazil na predstavce demontovane z DL1000 ktore posuvaju hore aj dozadu - nieco taketo

This image is hidden for guests.
Please log in or register to see it.

Vysli ma okolo 35 EUR aj s postovnym.

A musim povedat az teraz je to parada.
Hadice a kablovanie su teraz natesno ale stale bez uprav.
Akurat musim poriesit zrkadla - ked s rovnymi riditkami mam sirsie lakte a moc toho za seba nevidim - zatial som to narychlo poriesil trocha sirsimy a vyssimy zrkadlami co som mal v pribale na KTM.
Poslední úprava: 4 roků 10 měsíců zpět od vladom.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38526 od oldik
Výměnou za SH-12 získáš:
1) větší otevření
2) zvýšení na max. bez nutných úprav
3) festovní silnostěnnou trubku s hrazdou
4) zůstanou ti originály, který jsou jak blato a stojí 2000,- (proto bych je radši prodal na bazaru nebo nechal do rezervy)

A teď to hlavní - to vše za pouhopouhých 850,- a když si je objednáš hned, tak k tomu dostaneš další sadu nožů zdarma. Říkal to v televizi Helmut :laugh:

Osobně bych se rozhodně do nějakýho ohýbání originálů nepouštěl.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38527 od Majk-fox
Majk-fox replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Taky už mám objednaný ty Accely. Ale chci si s tím vyhrát, abych nemusel pilovat špuntíky :-)

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38528 od oldik
Ono nemáš hrát s čím. Vnější prům. řídítka je stejnej a vnitřní o nějakej mm menší než origo. Proto tam ten vnitřek, za co se fixuje v řídítku závaží, nenarveš.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38529 od Majk-fox
Majk-fox replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Spíš sem myslel ty zarážky na ovladačích. Na závažíčka si vylisuju nový špalíky.

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38530 od Raser
Raser replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Právě, že jsem četl celkem pozorně, tak na str.1 Baučaky píše, že koupil řidítka pod číslem 8999900004596 a na str. č.3 foky odkazuje na řidítka č.8999900016254. To vše v BC.

Víc o mě a motorce na Motorkáři.cz....... www.motorkari.cz/uzivatel/?uid=151894
Něco o mojí práci.. www.opravysekacek.cz

Více
4 roků 10 měsíců zpět #38531 od oldik
Však jasně :)
Pro Majk-fox:
S čím si můžeš vyhrát, je navrtat díry do řídítek, ale tak, abys už nepotáčel a neposouval. Zodpovědně Ti můžu říct, že jsem pootáčel za 2000km asi 4x než jsem našel optimum. Poslední polohu řídítek jsem měnil tak, aby při montáži tanklocku (od givi toho 4l) byly při plným rejdu řídítka na max nahnutý ke mně a nenarážely na korpus tanklocku a pak jsem ještě posouval po řídítku směrem vně, když jsem montoval kryty rukou, který jsem musel v místě uchycení u páček posunout tak, abych kryt co nejmíň zařezával.
Takže bacha na to.

Více
4 roků 9 měsíců zpět #39408 od Cliford
Cliford replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Takže nové riadidlá Accel SH-12 som dnes úspešne namontoval aj ja a sú super. Mal som síce riadidlá už predtým zdvihnuté o 30 mm, ale toto je lepšie.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #40899 od petan79
petan79 replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Ahoj všem, kdo ještě váháte nad výměnou origo řídítek, tak směle do toho :good: . Hodnotil bych to jako jedno z nejlepších vylepšení na motorce a relativně za pár peněz. Obrovský posun v ovladatelnosti a pocitu z jízdy B) Koupil jsem Protaper SE ATV High, montáž v pohodě, kabely i hadice jsou akorát :)

Více
Moderátoři: Mates