file Question zvednutí / výměna řidítek

6 roků 2 měsíců zpět #31825 od michlajz
michlajz created the topic: zvednutí / výměna řidítek
asi se to tu psalo mockrát, tak se předem omlouvám, ale o kolik se dají zvednout řidítka aby mi vyšla elektrika, brzda, spojka, abych nemusel nic předělávat
mám použít nástavce či dát úplně jiná řidítka, chtěl bych je tak o 3- max5 cm zvednout, zda by to vůbec šlo :cry:

Někdo jezdí enduro, jinej zas čučí do katalogu Touratech...

Please Přihlásit se to join the conversation.

• michlajz
  • Avatar uživatele michlajz Topic Author
  • User is blocked
  • User is blocked
  • ... mě z těch cigánů snad Šlukne
Více
6 roků 2 měsíců zpět #31830 od lobo6
lobo6 replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Nejdřív si kup redukci na pořádná řídítka (28mm) ať zahodíš origo vlašťovky

Více
6 roků 2 měsíců zpět #31909 od michlajz
michlajz replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
redukci si klidně koupím, ale pak potřebuji i řidítka - jde mi hlavně o to abych se nemusel srát s elektrikou - něco nastavovat, boužel jsem asi jeidnej kterej to řeší, co jsem viěl na vlastní oči tak si koupili základní vyvíšení na origo, ale to se mi nějak nelíbí ...

• michlajz
  • User is blocked
  • User is blocked
Více
6 roků 2 měsíců zpět #31913 od lobo6
No jestli budeš zvyšovat víc jak 25mm tak se stejně asi nastavení kabelů nevyhneš jsou krátké a největší békovina je jak drží v těch úchytech (perkách) na brejlích, ja si svazek od přepínačů nastavoval a pak se k samotnému zvyšování nedostal. Při jízdě ve stupačkách je důležitější než výška větší úhel řidítek, tím se docílí přirozenější uchopení. Druhá otázka je jestli to náhodou nebude kolidovat s blástrama a kapotáží. Drahej Motech pak dělá pevnou redukci nahoru a dozadu a myslím že se dá použít i obráceně, pak je v nabídce ještě ta hejbací dopředudozadu a pisl nahoru ale od toho mne jeden offroudák odradil že se to při pádu zkroutí.

Nebo toto a je to zvýšení + redukce ale potom + nějaká slušná řídítka

Více
6 roků 2 měsíců zpět #31918 od martin k
martin k replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Mě Lubor nechal zvýšení o 20mm a měl sem z toho čopr-když sedíš.Nemusel sem nic předělávat a bezvadně se stojí ve stupačkách.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #31972 od Okoun
Okoun replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Trochu jsem pátral u nás na webu (snad dobře) a moc jsem toho o řidítkách nenašel . Co takhle to trochu rozvést -Jaké řidítka máte (mimo orig. ) hrazda - bez , kde jste koupili , s čím jste se potkali při montáži a snad co by jste na vaších řidítkách ještě změnili . Letos až nám napadá na hlavu zase ta bílé hovna , tak i já chci změnit řidítka . Moc v tom ještě nemám jasno , jaké vybrat . Jednou jsem to trochu probíral s Barvajsem na Krocanovi , ale čím dál tím více se mi připomínají jeho slova: Vyměň ty berany , bolí z toho ruce a nedá se to řídit :P (tak nějak).

P.S.-Nechytejte mě za slovíčka .Dá se v-strom řídit i na orig.řidítkách , ale zkuste se svézt na stromku s jinýma (rovnějšíma ) řidítkama :evil:

Buď dobrý člověče !!!:-)

Více
6 roků 2 měsíců zpět #31973 od lobo6
Největší potíž je asi v tom že opravdový výběr (různé úhle) bude jen v provedení 28mm a tyto budou vždy nižší než origo vlašťovky, zbývá tedy koukat buď po ATV řidítkách ty jsou vysoká nebo jít cestou změny ůchytů na 28mm a porovnávat a zkoušet nejdřív tedy podle rozměrů páč při nákupu to jde slušně do peněz. Ale myslím že když se vyvarujete úplně rovným a nízkým MX řidítkům není vlastně možné šlápnout vedle :laugh:

Já dával na KTM Protapery a ty se dají osahat třeba v Bikerscrownu.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #31983 od Frantaaaa
Frantaaaa replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Taky bych chtěl pro tapery,můžete mi říct,kde sehnat tu redukci na širší řidítka a kolik stojí(zhruba) :)

• Frantaaaa
  • Borec
  • Borec
  • HLAVNĚ VOPATRNĚ 8))
Více
6 roků 2 měsíců zpět - 6 roků 2 měsíců zpět #31987 od lobo6
Redukce dělá třeba Motech Grosskopf
A nebo se poptejte Barvajze ten je vozí na V-Stromu už dlouho.
Poslední úprava: 6 roků 2 měsíců zpět od lobo6.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #32004 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Náhodně jsem koupil řídítka v BIKERS CROWN prodejně. Z originálních mně boleli ruce, jsou moc uzavřená, úzká a nízká. Tyto jsou duralová, mají krásnou hrazdu, jsou cca o 4 cm vyšší, o 4 cm otevřenější a i širší. A co je velice důležité, jsou za 850,- Kč :yes: . Jediné co musíš udělat je obrousit na menší průměr podložky a gumy uchycení závažíček, abys nemusel kupovat nové. Trubka je totiž silnostěná a tudíž má menší průměr. :cry: Asi 6 V-Stromáků co si sedlo na moji motku si je taky pořídili. Najezdil jsem s nimi asi 60 000 Km a opravdu pohoda :v: Jsou to: :secret: ACCEL SH-12 bleck 8999900004596 Pod tím číslem ti je najdou nebo objednají.
Bačauky B)

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Poděkovali: Meli, foky, honzatrabi

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
6 roků 2 měsíců zpět - 6 roků 2 měsíců zpět #32007 od foky
foky replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Taky mě to čeká (ty standardní bláta se po 3 decentních odloženích lehce ohla).

Předpokládám, že SH a to číslo za tím je velikost řidítek.

Accel SH-12 jsou o 4cm vyšší, není to už nějak moc?
Poslední úprava: 6 roků 2 měsíců zpět od foky.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #32010 od honzatrabi
honzatrabi replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Koukam ze ti origo riditka nesedi spoute lidiče a ne jen me :laugh: , a uz rok uvazuji jake tam dam , a vypadato ze dam na doporuceni a dam tam ty ACCEL SH-12 vypadaji fakt dobre uz je tam na stromeckovi uplne vidim :)

Více
6 roků 2 měsíců zpět #32016 od BAČAUKY
BAČAUKY replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
Nevím co ty písmena znamenají :cry: , ani ty 4 cm nejsou moc, ale to dlouhé číslo, :secret: je číslo zboží. Jsou :v: :v: :v: opravdu SUPER :v: :v: :v:

Člověk, který cestuje s touhou dozvědět se, směřuje přes všechny dálky hlavně k sobě samému. Jan Werich

MILUJI ŽIVOT!!! 00420608470300 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

• BAČAUKY
  • Super borec
  • Super borec
  • MAXIMÁLNĚ MINIMALIZOVAT MOŽNÁ RIZIKA!!!
Více
6 roků 2 měsíců zpět #32021 od lobo6
Ty písmena to je oč tu běží :laugh:

Myslím ale že origo řidítka jsou vyšší než ty Accel, zkuste poměřit podle obrázku.

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
6 roků 2 měsíců zpět #32023 od michlajz
michlajz replied the topic: zvednutí / výměna řidítek
a má je už někdo na stromovy, opravdu se mi nechce předělávat ta elektrika... :whistle:

• michlajz
  • User is blocked
  • User is blocked
Více
Moderátoři: Mates