exclamation-circle Important Vibrace v řídítkách 60-80 km/h???

1 rok 8 měsíců zpět #51059 od Jára Cimrman
Jára Cimrman replied the topic: Vibrace v řídítkách 60-80 km/h???
NARAZIL JSEM NA TENTO PŘÍSPĚVEK NA GS FORU A PROTOŽE SE MI ŘIDÍTKA TAKY ROZKMITAJÍ KDYŽ JE PUSTÍM NEBO DRŽÍM VELMI LEHCE A NECHCE SE MI ZKOUŠET MĚNIT GUMY ATD. NEVÍM ZDA TATO MOŽNOST VÝMĚNY LOŽISEK A HLAVNĚ ZDA SE ROZMĚR KUŽELÍKOVÉHO LOŽISKA SCHODNÝ S KULIČKOVÝM VŮBEC VYRÁBÍ.

Ahoj
som tu novy a uvazujem o kupe GS LC, tak citam toto forum - narazil som na tuto diskusiu a pridam svoju skusenost.
V mojom pripade islo o Hondu CBF a nekonecny problem s kmitanim. Vymena gum pohohla len trocha, jazda bez kufrov tiez iba ciastocne. Co ale problem uplne vyriesilo bola vymena loziska krku - namiesto origonalneho klasickeho gulickoveho som dal kuzelikove a problem ostraneny. Odvtedy 2 sady gum 18tis km, 3 kufre a moto riaditka bez pohybu. Rovnake riesenie fungovalo aj na inych CBF kde je kmitanie bezny problem.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
1 rok 8 měsíců zpět #51061 od Breta
Breta replied the topic: Vibrace v řídítkách 60-80 km/h???
Zdar válečníci,
kupoval jsem stromka s 3500 km najetými. Asi po dalších 10 000 km jsem zjistil, že mi taky trochu kmitají řídítka, když je pustím v 60 až 70 km rychlosti. Je to vlastně tím, že se brzdí motorem a váha jde na předek (podle mě). Mě pomohlo utáhnout matice na krku řízení na předepsaný utahovací moment. Teď mám najeto 48 000 km a pořád pohoda.

Více
2 měsíců 4 týdnů zpět - 2 měsíců 4 týdnů zpět #52823 od Felotron
Felotron replied the topic: Vibrace v řídítkách 60-80 km/h???
Soudruzi,
sice nemam na motorku vubec cas, ale postupne sbiram dily, abych ji postupne uvedl do naleziteho stavu. V krabici dilu, co ji musim dat, mi jeste chybi loziska. U Kysina jsem nasel loziska na zadek, ale nevim rozmery na predek a taky do krku. Poradi nekdo? Dik ;)

EDIT: A jeste vlastne do kyvky...
Poslední úprava: 2 měsíců 4 týdnů zpět od Felotron.

Více
Moderátoři: Mates