file Question palivove cerpadlo

5 měsíců 2 týdnů zpět #51889 od jursed
jursed replied the topic: Re:palivove cerpadlo
Někde v předchozich odpovědích to bylo kolik má natéct
Zapneš klíček a z odpojené hadrce od vstřiku musí lítat benzín
Dáš petku a spocitas

Odesláno z mého Lenovo A6020a46 pomocí Tapatalk

jestli to dozralo ,je treba sklizet

Please Přihlásit se to join the conversation.

• jursed
  • Avatar uživatele jursed Topic Author
  • Junior
  • Junior
  • jestli to dozrálo , je třeba sklizet
Více
5 měsíců 2 týdnů zpět #51892 od jurajs
jurajs replied the topic: Re:palivove cerpadlo
No hele zkusil sem to, ale asi špatně páč sem zapl klíček a vyteklo mi strašně málo, jen to co natlačilo jinak skoro nic.. tak nevim jestli sem udělal chybu já nebo je čźanesené sítko. Ale du to rozdělat a uvidim..

Více
5 měsíců 2 týdnů zpět #51893 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: palivove cerpadlo
vycvakni konektor k čerpadlu pusť tam 12 voltíku přímo z baterky a točíš jak dlouho je ti libo ... za půl minutky by to mělo dát něco přes litr. Nedá li, nezbývá než a) nové čerpadlo b) mod čerpadla spočívající ve vyrtání malé dsírky v určitém místě pouzdra filtru palivového čerpadla

Více
5 měsíců 2 týdnů zpět #51895 od jurajs
jurajs replied the topic: palivove cerpadlo
Dalo s bídou max 4 decky. Rozebral sem, sítkorelativně čisté, nic hroznýho to nebylo.
Jak se sem vkládaj fotky? Nějak mi to nejde a potřebuju se eště na něco zeptat

Více
5 měsíců 2 týdnů zpět #51896 od DěsBěs
Napiš mi na mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. zítra si to přečtu ráno v práci, teď jsem ko a jdu chrupat :)

Více
5 měsíců 2 týdnů zpět #51897 od jurajs
jurajs replied the topic: palivove cerpadlo
DěsBěs: Děkuji za pomoc! Provrtal sem dírku jak byla v návodu, nakonec sem to našel a pomohlo to!! :) :) :) Smrček valí jak o život :)

Více
5 měsíců 1 týden zpět #51983 od Peter Sm
Peter Sm replied the topic: palivove cerpadlo
Aj mne motor prestáva ťahať od 6000 ot., asi to čerpadlo a nejde mi otvoriť fotonávod, poradíte kam navŕtať ten otvor?

Více
5 měsíců 1 týden zpět - 5 měsíců 1 týden zpět #51988 od DěsBěs
Přátelé kamarádi :) Než budete vrtat čerpadlo, změřte si dobíjení a pak průtok benzínu. Je tu tu již popsané. Vyvrtaná dírka ve filtru, by mělo být poslední řešení problému. Pokud nezbyde nic jiného než vrtat, tak potom filtr pořádně propláchněte, ať se ten bordel, kterým je filtr ucpaný, nedostane až do vstřiků. Dále pak na hadičku z nádrže ke vstřikům je nutné dát jemný filtr, který nahrazuje právě ten provrtaný.

Přikládám link na fotku kde vrtat. Je to ta dírka nahoře - naproti té hranaté :)

www.dropbox.com/s/km78fl0j1ag3qd7/File%2...%2051%2023.jpeg?dl=0
https://www.dropbox.com/s/km78fl0j1ag3qd7/File%2016.05.17%208%2051%2023.jpeg?dl=0

Zoufale tyto stránky potřebují opravu. Spousta věcí nefunguje - zlaté staré fórum. Mrzí mě že to sám neumím abych pomohl :(

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Poslední úprava: 5 měsíců 1 týden zpět od DěsBěs.

Více
5 měsíců 2 dní zpět - 5 měsíců 2 dní zpět #51997 od Peter Sm
Takže som to rozobral, ale to čerpadlo je asi od r. 2007 takéto www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...+ABS+L4+2014/422627/ ,objednal som len filter /na obr.č.2/, lebo ten môj bol parádne zanesený, inak z tých cien origo dielov padám na prdel, vložím a potom napíšem.
Poslední úprava: 5 měsíců 2 dní zpět od Peter Sm.

Více
5 měsíců 2 dní zpět #51998 od DěsBěs
zbytečně jsi objednal filtr když stačil provrtata a vypláchnout. A ověřil sis nejdřív průtok?

Více
5 měsíců 2 dní zpět #51999 od Peter Sm
Máš pravdu,asi by to stačilo, ale zle sa to sitko čistí, je plné nejakej vaty a nešlo mi to, tak som to vyhodil von, skúsil prietok, je podstatne lepší. Chcel som to riešiť filtrom na hadici, ale to by bola zložitejšia cesta, tak som ho objednal, potom zas napíšem, možno to niekomu pomôže.

Více
4 měsíců 2 týdnů zpět #52047 od Peter Sm
Použil som externý filter na hadici, lebo čas tlačil a original diel nedošiel včas. Jazda na Šumavu, takmer 2000 km po Čechách...kým bola nádrž plná aspoň do tretiny, všetko ok...potom to začalo blbnúť, akoby plavák zle vyhodnocoval množstvo paliva, alebo slabý tlak??? netuším, motor prestal ťahať...tak som držal min pol nádrže a došiel v pohode. Mám už origo filter, tak ho tam dám, vyskúšam a zas napíšem.

Více
3 měsíců 3 týdnů zpět #52081 od Peter Sm
Tak som do čerpadla vložil originál filter, odskúšal a stiahol nádrž až do dna, motor šlape bezchybne...moja skúsenosť a odporúčanie, použite originál diel.

Více
2 měsíců 2 týdnů zpět #52160 od Jarda40
Jarda40 replied the topic: palivove cerpadlo
Měl jsem tu samou závadu, že V Strom nechtěl jet na plný plyn. Do 3/4 v pohodě. Najeto bylo v té době 84 tisíc km. Po konzultaci s Matesem nám vyšlo že by to mohl být palivový filtr. Objednal jsem nový originál a vyměnil. Mašina jela zase super a já myslel že mám na dalších 80 tisíc klid. Ale před asi týdnem to začala dělat znova a to mám najeto 96 tisíc. Volal jsem zase Matesovi jestli je možný že by se takhle brzo zase zasralo. (tankuju v 90% u OMV a nebo Benzina), a prý mohlo a nebo může jít doprdele celý čerpadlo, případně vstřiky, nebo synchronizace. Po přečtení fora tady jsem zkusil změřit kolik mi nateče benzínu. Dal jsem čerpadlo přímo na baterku a po půl minutě má natéct 1,2 litru. Mě nateče 0,9 litru. (měřeno dvakrát) Myslíte, že už je to velký rozdíl a nebo ještě v normě. Zase po roce kupovat nový filtr za 700, kurva, ale hlavně zase sundávat nádrž, vyndávat a rozebírat čerpadlo. Ještě jsem vyměnil svíčky a vzduchový filtr a nic. Stále stejný.

Více
2 měsíců 2 týdnů zpět #52161 od DěsBěs
Ahoj, já bych to na vstřiky netipoval ... ty buď otvírají nebo ne. A vzhledem k tomu kde bereš benzín tak ani nemyslím, že by se nějak přidírali. A když jsi měnil filtr, vyčistil si a propláchl i nádrž? To se ptám jen proto, že jestli ne, tak tam by se ti nový filtr mohl znovu ucpat, ale nezdá se mi to pravděpodobný. Udělej si ke mě výlet okoukneš Ratibořice a jí ti pujčím můj upravený filtr. Pojezdíš pár dní a uvidíš jestli je to ok nebo ne. Tím vyloučíš ucpaný filtr. Synchro Mates umí, ale tam by problém taky být nemusel. Spíš jestli si někdy dělal TPS ... vím otravuju s tím skoro všude kam píšu, ale věř, že když se poladí tak jak má, je to znatelný rozdíl v chodu motoru a lehce i ve spotřebě.

Více
Moderátoři: Mates