file Question palivove cerpadlo

6 roků 1 měsíc zpět #23325 od jursed
jursed created the topic: palivove cerpadlo
zdravim,
takz nekomu tak rve palivovy cerpadlo?je to delkem dost slyset ale jenom na mojim stromu kamosum nic slyset nejde.da se to nejak repasovat nebo vycistit?nebo je to nacaty a bude potreba druhy??? je tu nekde treba Mates??

jestli to dozralo ,je treba sklizet

Please Přihlásit se to join the conversation.

• jursed
  • Avatar uživatele jursed Topic Author
  • Junior
  • Junior
  • jestli to dozrálo , je třeba sklizet
Více
4 roků 3 měsíců zpět #36279 od Hali
Hali replied the topic: palivove cerpadlo
Ahoj, už je to celkem staré téma, tak nevím jestli bude nějaká odpověď. Řešil jsi to teda nějak?? Na mém stromku K5 se mi také zdá že je palivové čerpadlo dost slyšet :no:

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36280 od Kysin
Kysin replied the topic: palivove cerpadlo
neměj strach je to japonský od mitsubishi, teď jsem to měl rozdělaný čistil jsem filtr od písku po maroku a je to festovní kousek to jen tak neodejde, moje má přes 90 a taky řve, to ještě najede statisíce, to je v-strom né BMW 800 :-)

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36284 od Hali
Dík, už jsem klidnej :good: . Stromka mám od podzimu a abych řekl pravdu, tak jsem si toho všiml až teď na jaře. Ale nebral jsem to jako velkou závadu a jezdím normálně dál. Jen mě zajímalo jestli to čerpadlo tak nahlas bzučí více lidem .

Více
4 roků 3 měsíců zpět - 4 roků 3 měsíců zpět #36290 od Kysin
tak si poslechni jinýho stroma, nejlíp ještě nenastartovanýho, když otočíš klíčkem do polohy ON tak naběhne čerpadlo, možná bude rodílnej zvuk plná-prázdná nádrž
Poslední úprava: 4 roků 3 měsíců zpět od Kysin.

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36293 od Hali
To mě taky napadlo, najít někoho v okolí a domluvit se sním. Ale ještě jsem neměl čas to realizovat.
Mě nejde o bzučení při startu ale bzučení během doby, když motor běží.Když otočím klíčkem do polohy ON, tak zabzučí čerpadlo (jako u každé jiné, která má čerpadlo), natlačí tam benzín a pak je ticho než zmáčknu startér. Nastartuju a jakmile běží motor, tak čerpadlo bzučí do té doby než vypnu motor. Tak nevím jestli je to normal nebo ne :wondering: . Nejlepší bude najít někoho v okolí se stejným ročníkem a poslechnout si ho.

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36298 od foky
foky replied the topic: palivove cerpadlo
Mám to taky tak od nové. Čerpadlo bzučí slyšitelně i za běhu motoru. :good:

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36299 od barvajs
barvajs replied the topic: palivove cerpadlo

Hali napsal: To mě taky napadlo, najít někoho v okolí a domluvit se sním. Ale ještě jsem neměl čas to realizovat.
Mě nejde o bzučení při startu ale bzučení během doby, když motor běží.Když otočím klíčkem do polohy ON, tak zabzučí čerpadlo (jako u každé jiné, která má čerpadlo), natlačí tam benzín a pak je ticho než zmáčknu startér. Nastartuju a jakmile běží motor, tak čerpadlo bzučí do té doby než vypnu motor. Tak nevím jestli je to normal nebo ne :wondering: . Nejlepší bude najít někoho v okolí se stejným ročníkem a poslechnout si ho.

Tak asi když motor běží tak logicky vrčí čerpadlo celou dobu, protože ten motor asi někdo musí krmit...

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36300 od Kysin
dokud vrčí tak je to dobře :laugh:

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36301 od Hali
barvajs> To je mi jasné, že musí vrčet když motor běží :laugh: . Ale připadalo mi, že bzučí dost hlasitě i za chodu motoru. Nedával jsem tomu ale velkej význam, takže jsem normálně jezdil dál, jen mi vrtalo hlavou jestli to dělá jen mě.

foky> ok, díky. Takže to přestávám řešit uplně :whistle: . Jen když potkám nějakého stromka, tak zjistím jestli je na tom stejně :laugh:

Kysin> jj jak říkáš dokud vrčí je to dobré :laugh:

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36304 od TonyR
TonyR replied the topic: palivove cerpadlo
Tak dej někdy dopředu vědět Hali a stav se, Jursed i já bydlíme kousek od tebe. Mezi Pv a Olomoucí, já makám v Pv a Jura zase v Ol. Potkat se někde na benzince by neměl být takový problém.

Jezdím, protože mě to baví

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36307 od Hali
Ok, to by bylo super ;-). Kdyžtak pošli číslo do SZ. Jak budu mít čas (až tak za 14dní), tak ti zavolám a domluvíme se.

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36309 od redhot
redhot replied the topic: palivove cerpadlo
Já jen jestli by to nějak nevyšlo, můžeš si poslechnout i tu moju, Prostějov. :good:

Více
4 roků 3 měsíců zpět #36310 od Hali
jj diky, značím si tě a kdyžtak se ozvu a domluvíme podrobnosti ;-)

Více
4 roků 1 měsíc zpět #36825 od Bazillišek
Bazillišek replied the topic: palivove cerpadlo
Tak jak dopadlo porovnávání zvuku čerpadla??

Já bych to totiž nenazval bzučení ale takové cvrlikání, jen nevím jestli to je čerpadlo ventily či rozvoďák, popř řetěz protože do teť jsem měl kardan (Stroma mám měsíc a nalítáno 2OOO km)

Více
Moderátoři: Mates