file Question Ukazatel zařazené rychlosti

4 roků 7 měsíců zpět #39890 od vladom
vladom replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Tiez si myslim ze totok je len sila zvyku - ja si neviem predstavit pozerat na to v zatackach ... :)
(je to ale asi aj tym ze jazdim na moto od mala)

Pre mna to ma v podstate zmysel len aby som obcas nehladal 7-cku :) - asi by mi stacilo aj to O/D ako je na DL1000 :)

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39891 od SmakyCZ
SmakyCZ replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj , před nedávnem jsme si koupil od Kokina Atre a musím ATRE jen vřele doporučit. Motka v rušném Pražském provozu jako kdyby ožila a fakt že vím jakou tam mám rychlost před zatáčkou " křižovatkou " je k nezaplacení.Vřele doporučuji.

Více
4 roků 7 měsíců zpět - 4 roků 7 měsíců zpět #39892 od Breta
Breta replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Mám od Kokina Atre a spokojenost. Řekl bych to asi takhle - nepotřebuješ ho, ale dokud ho nemáš, tak nevíš o co přicházíš.
Poslední úprava: 4 roků 7 měsíců zpět od Breta.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39893 od Losky
Losky replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
teď jsem toho kupoval dost. Plexi, alarm, pojistka, mám objednané padáky, držák navi, baterka je asi zralá na výměnu a další tři litry jsou znát. Ještě chci boční kufry s nosičem a kryt pod motor:-)

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39895 od SmakyCZ
SmakyCZ replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Musím jen citovat

" Řekl bych to asi takhle - nepotřebuješ ho, ale dokud ho nemáš, tak nevíš o co přicházíš."

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39896 od macháně
macháně replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
cituji....Když se s tou motorkou sžiješ musíš to cítit co je tam za kvalt. Prostě je to automatické a nepřemýšlíš nad tím.

Tak pod to se můžu podepsat.... raději koukám na cestu...

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39897 od Losky
s tím určitě souhlasím, ale těžko říct, jestli se s tím někdy až tak sžiju. Moje krevní skupina má 4 kola:-)

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39898 od oldik
oldik replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Mě se líbí, jak si každej myslí, že se koukáme pořád na ukazatel. Mě zajímá před serpentinama, vracečkama a podobnýma situacema, jestli tam mám 2 nebo 3, abych si omylem v domnění, že můžu podřadit, nehodil N. tzn. v případě potřeby kouknu jestli 2 nebo 3. Pak při delší jízdě na poslední kvalt kouknu, jestli 5 nebo 6. Pro tyto účely je mi úplně jedno, že verze DS má zpoždění klidně i 2s. Zbytek mi je šumák, ale i pro to využití, co jsem psal, investice nelituju.
Takže ne, není potřeba stále čumět, co je tam za kvalt, protože je to k ničemu. Cítím, jestli motorka jede nebo ne. Bohužel jsem si cit nevypěstoval na rozlišení 2 - 3 v okamžicích, kdy to potřebuju a 5 - 6. Cesta útraty 2500,- mi přišla pohodlnější, než X krizovek do doby než se vyjezdím, pokud vůbec.
To jen aby ti, co ukazatel nemají věděli, o co přichází B)
A je to tam moc pěkný, modrý ukazatel na modré motorce. Vypadá to technicky zajímavě a každej se ptá, co to tam mám.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39899 od Losky
Jsem na tom stejně jako Oldík. Poznat 2 a 3 je pro mě oříšek. A pak ta 6, kdy tam mám tendenci cpát 7:-)
Prostě mám obavy ze smyku a myslím, že u těch spodních kvaltů se snad není čemu divit.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39902 od bartus
bartus replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
já zastávám názor, že čím méně elektroniky na motorce, tím větší šance, že se nic neposere. jezdím hodně, jezdím daleko a nechci už řešit problémy s elektrikou, které jsem měl díky přídavným doplňkům, které ve finále jsem ani nepotřeboval.
můj litr má ukazatel 6-ky a ostatní neřeším.
navíc když jezdím mimo asfalt, čím méně toho na motorce mám, tím méně toho urazím :-))
za chvíli si budem montovat ukazatele kdy jít na záchod a pod :-)
ale tisíc lidí - tisíc chutí. kdo jezdí jen silnici, tak proč ne a nebo koupit BMW GS, ty ukazatele mají :-)

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39903 od Radim_C
Radim_C replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
jediný problém mám se sedmičkou, kterou se mi ještě nepodařilo zařadit ;-)

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39904 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
já taky tvrdil, že ukazatel kvaltu je pro vemena...než jsem si koupil Stroma, který ho už měl implementovaný :evil: paradoxně ho využiju nejvíc v terénu a právě před těmi zatáčkami po dlouhé jízdě, kdy už ani nevím, co tam je za kvalt...to se spíš přistihnu, že pořád čumím do navigace, tak se ji snažím omezovat a jezdit podle směrovek jako zastara

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39905 od Tony
Tony replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Nevěřím , že někdo se tak vyjezdí , že pozná jestli tam má 5 nebo 6 ( pokud nekouká na otáčkoměr a rychlost - 6 st. /5000 ot. - 110km/h ) . Jezdím od 15 let a na mopedu , MZ 150 se to dá lehce poznat :P .Prostě to nejede . Ale u v-stroma jsem pořídil od Kokina gipro atre a naprostá spokojenost . Hlavně mě nekamenujte , je to můj názor .

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39906 od vladom
vladom replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ja napr. jazdim mimo cesty uz asi 16 rokov terenne zavody.

Ale mne nezalezi na tom aky tam mam kvalt. Ide o to citit ci treba preradit ;).
Ako som pisal ja max. obcas hladam 7 inac mi je vcelku sumafuk co je tam za kvalt.

Ja som moto s giprods kupil ale zrovna strom ma tak paradny rozsah ze mi az tak potrebny nepride.

Více
4 roků 7 měsíců zpět #39907 od Losky
Kdyby se Atre někdo chtěl zbavit za rozumnou cenu, klidně ho vezmu:) Pro začátečníka to není špatná věc. Sice sluch mám a cit taky, ale prostě není špatný informativně se mrknout co tam je

Více
Moderátoři: Mates