file Question Ukazatel zařazené rychlosti

2 roků 4 měsíců zpět #51626 od davidos
davidos replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Díky moc za pomoc. který jsi požil ty resp ktery je jednodušší

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 roků 1 měsíc zpět #52028 od J.T.B
J.T.B replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj Pavle rád bych tě požadal o radu, chtěl bych si pořídit ukazatel zařazené rychlosti GIPRO DS ale nevím jaký. Mám DL650 2010 starý typ.Mohl by jsi my poradit ? Děkuji Radek JTB

Více
2 roků 1 měsíc zpět #52031 od Kokin
Kokin replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
Na DL-650 můžeš použít Gipro DS - typ GPDS-S01, nebo Gipro ATRE g2 již s menším displejem jako DS ale ATRE funkcí - typ GPAT-S04 ;-)

VSTROMKLUB.CZ administrátor.
www.gipro.cz - www.moto-doplnky.cz - www.1-bike.cz

Více
2 roků 1 měsíc zpět #52034 od J.T.B
J.T.B replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
moc děkuji dnes jsem volal k vám do firmy a domluvil jsem se tam, zatím nemáte skladem v červené barvě , tak to dořešíme cca za 14 dní.
Ahoj JTB

Více
11 měsíců 2 týdnů zpět #52967 od Bobyka
Bobyka replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj Pavle,

na V-Strom DL1000, r.v.2007 mám nainstalovaný ukazatel zařazené rychlosti Gipro Atre g2. Gipro funguje správně až do chvíle, kdy se při zařazení 5 po chvíli na displeji motorky rozsvítí kontrolka O/D. Tato kontrolka buď svítí nebo poblikává. Při přeřazení na 6 kontrolka O/D svítí jak má. Při podřazení z 5 na 4, kontrolka zhasne.Na jízdních vlastnostech nepozoruji nijakou zvláštnost. Ale zatím jsem s Atre moc nenajezdil.
Nemáš nápad v čem by mohl být problém (Gear pos.sensor,....)?

Díky Bob

Více
11 měsíců 1 týden zpět - 11 měsíců 1 týden zpět #52975 od Kokin

Bobyka napsal: Ahoj Pavle,

na V-Strom DL1000, r.v.2007 mám nainstalovaný ukazatel zařazené rychlosti Gipro Atre g2. Gipro funguje správně až do chvíle, kdy se při zařazení 5 po chvíli na displeji motorky rozsvítí kontrolka O/D. Tato kontrolka buď svítí nebo poblikává. Při přeřazení na 6 kontrolka O/D svítí jak má. Při podřazení z 5 na 4, kontrolka zhasne.Na jízdních vlastnostech nepozoruji nijakou zvláštnost. Ale zatím jsem s Atre moc nenajezdil.
Nemáš nápad v čem by mohl být problém (Gear pos.sensor,....)?

Díky Bob

Ahoj, zkus nejdřív zkontrolovat zda máš zapnutý TRE mod a zkus ho změnit, zda se to změní. Případně můžeš zkusit dát ještě reset do základního nastavení a znovu naučit stupně. Ta problikávající O/D by naznačovala že se mu tam mění napětí na senzoru na 5-ce...
Zkus ty 2 kroky a dej vědět, zda pomohlo...

Kokin

Poslední úprava: 11 měsíců 1 týden zpět od Kokin.

Více
11 měsíců 5 dní zpět #52988 od Bobyka
Bobyka replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj Pavle. Děkuji za rady.
Včera jsem zkontroloval Tre mód (4) a několikrát "nakalibroval" rychlostní stupně. Při stojící motorce a pro jistotu i při jízdě.
Kontrolka O/D, která se před tím rozsvěcovala už při zařazené 5-ce, nyní nesvítí ani při 6-ce. Je to správný projev?

Díky Bob

Více
11 měsíců 3 dní zpět #52993 od Kokin

Bobyka napsal: Ahoj Pavle. Děkuji za rady.
Včera jsem zkontroloval Tre mód (4) a několikrát "nakalibroval" rychlostní stupně. Při stojící motorce a pro jistotu i při jízdě.
Kontrolka O/D, která se před tím rozsvěcovala už při zařazené 5-ce, nyní nesvítí ani při 6-ce. Je to správný projev?

Díky Bob

Ano - to znamená, že máš aktivní TRE, který motorce posílá informaci o zařazených kvaltech s omezením, tj. posílá např. místo 1-2-3-4-5-6 tak 1-4-4-4-4-4 apod. (podle zvoleného TRE modu). To je pozitivní efekt ATRE, kdy řídící jednotka nepoužívá omezení předstihu na nižší kvalty od výrobce.
A O/D je pouze u šestky, takže to máš potvrzení, že to funguje :-)

Kokin

Poděkovali: Bobyka

Více
10 měsíců 3 týdnů zpět - 10 měsíců 3 týdnů zpět #53018 od bartus
bartus replied the topic: Re: Ukazatel zařazené rychlosti
Děkuji Kokinovi za radu při výběru a rychlé dodání. Už to na stromku svítí B) i ta modrá je fajn, měl jsi pravdu. Dneska jsem to ráno projel cestou do práce a jsem fakt jouda, že jsem si to nekoupil dříve.
A propo, četl jsem si celé toto téma a narazil na svůj příspěvek, kde se pozastavuji nad smyslem tohoto ukazatele. Holt, kdo nemění názory je vůl :laugh:
Poslední úprava: 10 měsíců 3 týdnů zpět od bartus.

Více
10 měsíců 3 týdnů zpět #53019 od Kokin
Ukazatel kvaltu je přesně jedna z věcí, kterou si musíš vyzkoušet naživo, pak pochopíš zda ano či ne ;-)
Mimochodem ta verze ATRE g2 s malým displejem je fakt šikovná, Healtech už vychytal i drobnosti z první verze firmware a konečně je ukazatel co vypadá hezky a má plnou funkci s ATRE ;-)

Více
3 týdnů 2 dní zpět #53422 od chrast
chrast replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj, Kokine, včera mi od tebe dorazil Atre S02, namontováno na litrového Stromka 2003, zklidnění na nízkých otáčkách patrné, funguje. Dělal jsem to až večer a trochu nestíhal, tak jsem napájení pichl rovnou na baterku, což jaksi úplně ideální není pač jednotka furt svítí. Nejsem si úplně jistý ke kterému káblu to mám tou svorkou napichnout. Nemáš ty nebo někdo z kolegů nějaký osvědčený tip? V manuálu je doporučen zelenooranžový u dvoupinu u zadního světla. Někde blíž k baterce? Přiznám se, že se mi úplně nechce kuchat tolik věcí na zadku, ale si mi nic jiného nezbude? :-)

Více
3 týdnů 1 den zpět #53423 od Kokin
Kokin replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj, můžeš určitě použít výstup od relé - jsou poblíž baterky, a těch spínaných drátů je více, stačí si vzít zkoušečku na napíchnout opatrně ty oranžové výstupní kabely ;-)

Poděkovali: chrast

Více
3 týdnů 8 hodin zpět #53424 od chrast
chrast replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahoj, díky, připojeno svorkou na oranžovo-zelený kabel od relé. Funguje. :)

Více
1 týden 3 dní zpět #53432 od kony.konecny
kony.konecny replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Zdravím,

pořídil jsem si Gipro ATRE na Stromka 650.

Zařazené rychlosti ukazuje bez problémů, jen mi to vyhazuje chybu vstřikování (motorka jede bez problémů), ale pro jistotu jsem to odpojil.

Nemáte někdo tip čím by to mohlo být?

Více
4 dní 18 hodin zpět #53434 od Kokin
Kokin replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti

kony.konecny napsal: Zdravím,

pořídil jsem si Gipro ATRE na Stromka 650.

Zařazené rychlosti ukazuje bez problémů, jen mi to vyhazuje chybu vstřikování (motorka jede bez problémů), ale pro jistotu jsem to odpojil.

Nemáte někdo tip čím by to mohlo být?

Ahoj, zavolej mi na 602366372 - probereme v čem je probém, a případně ti ho vyměním (jsem distributor pro ČR).

Pavel "Kokin" Kohler

Více
Moderátoři: Mates