file Question Ukazatel zařazené rychlosti

2 roků 5 měsíců zpět #49409 od Tomas1975
Tomas1975 replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ahojte vsetci,

uz som tu dlhsie zaregistrovany a od januara tiez majitelom tejto motorky. Mam 650-ku r.v. 2010
Vcera som konecne uspesne ukoncil autoskolu na velke A-cko, takze sa tesim ze sa budem vozit.
Ale mam taky maly problemik. Vlastne viac :)
Vcera mi akurat doslo Gipro Atre S04 a chcem ho dat na otackomer trosku do strany. To nieje az tak podstatne
A tu je ten problem: potrebujem sa dostat popod nadrz, ktoru urcite nechcem nadvihovat ani s nou hybat. Je tam taka medzierka, kde sa da ten kablik dat. Ale nemozem za svet dat dole lavu kapotaz. Vsetko mam odsrobovane a nekde vpredu mi to drzi. Mam odsrobovany aj ten srobik v tej mriezke. Nema s tym niekto skusenosti?
Dalsi problem, alebo dilema. Mozem to zapojit napriamo na baterku? Dokupim take to ocko a scvaknem s kombinackami. Je tam treba aj poistku?

Dik moc.

Please Přihlásit se to join the conversation.

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49414 od Miudas
Miudas replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Nacvak jsem tam očko stejně jak píšeš, dal přímo na baterku a chodí to OK. Boční dekl není třeba sundávat, to protáhneš bez problému všude. Spíš budeš muset sundávat ten levej boční plast pod sedlem kvůli konektoru.

Zkontroluj podle tohoto videa, jestli si odšrouboval všechno, pokud chceš dát dolů boční kapotáž -
.
Poděkovali: Tomas1975

Více
2 roků 5 měsíců zpět - 2 roků 5 měsíců zpět #49508 od Filuta
Filuta replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Chlapi, asi blbá otázka, ale můžete mi prosím vysvětlit k čemu je dobrý ukazatel rychlosti na Stromka? To mi jenom ukazuje zařazenou rychlost nebo to nějakým způsobem synchronizuje otáčky, či nabídne jinou funkci k motoru? Nevím? Mám Suzinu přes měsíc, ale na motorkách jezdím od patnácti let i když poté s více, jak dvacetiletou přestávkou a nikdy jsem nic takového na motorce neměl a vždy se řídil poslechem, o co si mašina v podstatě "řekla". Technika jde, ale dál, proto se ptám?
Jinak musím se pochválit, jakou skvělou motorku jsem si vybral. B) Mrštnou, dobře ovladatelnou a hravou. :) V mém rozhodování hrála velikou roli i četba zdejšího fóra a že jsem jich něco přečetl. B)
Poslední úprava: 2 roků 5 měsíců zpět od Filuta.

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49510 od callus
callus replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
No tak občas mi pomůže mrknout na kvalt, někdy v nízkých otáčkách to rychle nepoznám, a někdy zapomenu počítat :-). Ale já jsem hlavně řešil cukání v nízkých otáčkách, teda hlavně v popojíždění v kolonách. Mám Gipro Altre a to mi věc vyřešilo.

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49515 od vladom
vladom replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Len chcem upozornit ze ATRE na upravu obmedzenia motora - ma zmysel len na DL1000.
DL650 obmedzenia nema ....

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49517 od callus
callus replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Ano, to jsem zapomněl podotknout.

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49533 od Miudas
Já jsem se tam třeba před instalací pokoušel cpát i 7, jak to pěkně jelo, ale je to nějak hardwarově zablokovaný, tak se mi to nikdy nepovedlo, jen jsem zbytečně drtil spojku :)

Více
2 roků 5 měsíců zpět #49550 od Meli
Meli replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Já o tom na 650 taky uvazuju a to ze dvou důvodů. 1- abych nezkoušel řádit 7ku
2- v alpskych vraceckach nechci jet na 1 ku tak abych mohl před zatáčkou zkontrolovat co je zarazeno...
Ale dá se žít i bez toho. Nic méně pár motorek s ukazatelem jsem jel a je to fajn. ..

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49551 od PetrOV
PetrOV replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Já jsem už Stroma s ukazatelem kvaltů koupil...původně jsme si říkal, že to je zbytečná blbost, ale na lepší se holt zvyká snadno a když jsem pak jel na motorce bez ukazatele, tak jsem byl dost nesvůj, mnoho, ne-li snad skoro všechny nové motorky už ukazatel kvaltmetru mají integrovaný, auta ho mají od nepaměti, jen je analogový :laugh:

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49559 od Řádis st.
Řádis st. replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
Jelikož jsem kupoval moji první motorku v životě a na ničem jiným jsem nejel tak kdybych tam už neměl ten ukazatel tak ani nevím co jsem tam měl za kvalt :laugh: ,pro začátečníky velice dobrá pomůcka :)

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49595 od mr.bob
mr.bob replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
zdar měl jsem stejný problém se softvérem :laugh: :laugh: prostě 7 tam nějak nešla a po čase bych asi urval řadičku tak jsem taky pořídil gipro :laugh: vlastně to používám jen na tu 7ku jinak jezdím po zvuku a citu ;-)

This message has an attachment image.
Please log in or register to see it.

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49903 od Miudas
Čau borci.
Zajímalo by mě, jestli vám Gipro ATRE hlásí převody správně. To moje na DL650 - 2010 jsem musel kvalty naučit, ale i tak se mi stává, že když zařadím před rozjezdem za 1, tak na displayi se rozsvítí 2. Při přeřazení na 2 tam správně 2 zůstane a dál už je to bez problému. Jezdím s mode 6.

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49904 od DěsBěs
DěsBěs replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
zahřej motorku - po vyjížďce na zmrzku s nějakou kostičkou třeba a nauč gipro kvalty znovu. Když to nepomůže tak je buď gipro mizerný a nebo ti hapruje dobíjení a kolísá napětí. Držím pěsti
Poděkovali: Miudas

Více
2 roků 4 měsíců zpět #49917 od mr.bob
mr.bob replied the topic: Ukazatel zařazené rychlosti
zdar stromek 2010 650 a gipro montáž u servismena mého a super B)
jen by se dala vytknout odezva cca 0.5 sec. ale v normální jízdě to ani nepostřehneš :laugh:

Více
2 roků 2 měsíců zpět #50261 od Miudas
Jen pro zvědavce, jak jsem dopadl s Giprem Atre a chybně ukázanými kvalty 1-2 ač jsem to ten ukazatel učil přesně dle návodu. I když totiž návod pro učení píše "Nestartujte motor", naučil se to ukazatel správně až když jsem NASTARTOVAL MOTOR! Předtím mi však velmi ochotně pomohl rodinný spřízněnec DěsBěs odstrojit půl motorky a proměřit dobíjecí soustavu, abychom vyloučili napěťovou chybu :blush: . Zlaté ruce se ukázaly!

Více
Moderátoři: Mates